Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

megynka
26. apr 2010

majuska, máš krásne foto 😀 😉 a držím palce 🙂

majuska7979
26. apr 2010

dakujem matus, uvidime ale citim ze som tehula 😀
nemam ziadne priznaky ale citim ze som 😵 dnesny testik bol bielucky ako sneh a predsa si myslim ze som 😵

megynka
26. apr 2010

mata ok, potom dám foto 😉

majuska7979
26. apr 2010

megynka dakujem za pochvalu no troska som sa musela vyfintit na to foto ale tiez si myslim ze mi to slusi 😀

mata1001
26. apr 2010

no majus...aku peknu bluzku mas...taku tehu bluzku... 🙂 🙂 🙂
ja ti to samozrejme ze prajem aby si tehu bola,ale preco si tak presvedcena ze si?zle sa citis...ci mas chute...ci ta prsia bolia,???

majuska7979
26. apr 2010

matus to je normalna bluzka ale som si ista ze ju vynosim tiez na zaciatku tehu 😀
preco som si ista, lebo ja som tehula, neviem preco, ale som 😀
chute, prsia, vsetko je v norme ako pred mrchou ale mrcha nedojde 😵 nie tento mesiac,

mata1001
26. apr 2010

jaj majus bodaj by si mala pravdu tfuj tfuj tfuj som ta poplula az do Anglicka...doletelo to tam...? 😀 a kedy by mala ms prist?

majuska7979
26. apr 2010

matus, no dufam ze mam pravdu ak nie to sa ide do dalsieho kola 😉 ideme bojovat az do tehu 😵
doletelo a chytila som
mrcha by mala dosjt za 5dni 😉

mata1001
27. apr 2010

majus ak by ti nestacilo tych tehu virusikov tak povedz...este poslem... 🙂
a kde ste ostatne....?

makdi,nati,lubi,eji,mimuska...haloooo 😢

majuska7979
27. apr 2010

matus dakujem za tehu vyrusiky, myslim ze mi ich uz staci mam ich az az 😀
grafik takto http://www.fertilityfriend.com/home/2ad7e4 padla som troska a testik je bielucky,
takze asi sa pojde do dalsieho kola ale neboj nestresujem som uplne kludnucka 😵 😵 😵 😵 😵

mata1001
27. apr 2010

majus ale este nic nie je stratene.... 🙂

majuska7979
27. apr 2010

matus este nieje nic stratene ale no nejdem si namyslat 😉

mata1001
28. apr 2010

caute ... 🙂

natalca
28. apr 2010

ahojte dievcata, hlasim sa po dlhej dobe, uz je teda rozhodnute, mam za sebou niektore predoperacne vysetrenia, v piatok ma caka anesteziologia, nastup do nemocnice mam 6.5. a 7.5 je samotny akt. Vela nadeje som vkladala do minuleho cyklu, ale moje telo je proti mne, tak som aj rada, ze sa nan pozru zvnutra. Ani sa tak nebojim samotnej operacie ako toho vysledku. Baby, prepacte chodim sem malo, ja viem, ale uz su to strasne dlhe vyse 3 roky a ja potrebujem reset v hlave, nesmiem sa tak sledovat. Ale z casu na cas som si vas vzdy precitala, velmi ma tesia vase pribudajuce tt
budem sa snazit este pred laparkou dobehnut, viete, budem aj na PN a v tom najhorsom obdobi, tak musim vela veci urobit dopredu, drzim vam vsetkym palceky, 😉 🙂

mata1001
28. apr 2010

nati strasne strasne ti drzim palce.nech je vsetko ok a prajem ti vela vela sil...neboj zvladnes to !!!!
a priebezne daj vediet ze co nove... 🙂

megynka
28. apr 2010

natalca aj ja držím palce 😉 🙂

janush
28. apr 2010

pripajam sa.. aj ja patrim do vasej kategorie... dlho sa uz snazime a stale nic ☹

natalca
29. apr 2010

babulky, dakujem vam, jasne ze dam vediet 😉
janush, je to tazka a dlha cesta, ale dockame sa, ja v to verim 😉 😵
a co eja smeja? uz sa to blizi 😵
pekny den vsetkym 😉

megynka
29. apr 2010

ahojte 😉
no veru eja, už budeš mať čochvíľa mrňúska pri sebe 😵

krásny dník 🙂

megynka
30. apr 2010

ahojte, mám konečne dobrú správu, včera nás hľadala pani zo sociálky, chcela prísť na neohlásenú návštevu a neboli sme doma, tak jej máme zavolať, budúci týždeň sa hádam návšteva uskutoční 😵 hrozne sa teším, pripadá mi to tak ako keby mi lekár práve oznámil že som tehotná 😅 ja viem ešte je to len začiatok ale aspoň niečo, mne stačí aj málo a som šťastná, len tú linku zničenú našou labradorkou už nestihneme prerobiť, nová je už objednaná

mata1001
30. apr 2010

ahoj megy jeeej super spravicka...tak konecne sa to pohlo... 🙂 🙂 🙂

majuska7979
30. apr 2010

megy super, 😵 😵 😵 😵 😵 tesim sa s tebou 😵 😵 😵

megynka
30. apr 2010

mata, majuska aj ja som rada, aj keď je to fakt len taký malý krôčik, ale teším sa a vy čo máte nové, akosi dlho tu nik nebol 🙂

majuska7979
30. apr 2010

megy ja mam bliziacu sa mrchu, uz spinim takze zajtra je tu ako na koni 😀

megynka
30. apr 2010

majuska, mne teraz dorazila a to o týždeň skôr 😠

megynka
30. apr 2010

sa asi nevedela dočkať mrcha jedna 😠

majuska7979
30. apr 2010

megynka mne to na cas, presne nacasovana 😠 zajtra je 30dc a sa spusti 😎

mata1001
30. apr 2010

megy vies co ma napadlo?aby t apracovnicka nevidela okusane dvierka na linke tak ich zamaskuj nejako...daj tam kvet v crepniku alebo nieco take...alebo ich zveste dole 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

megynka
30. apr 2010

mata, to asi nepôjde 😀 ale ukážem tej pracovníčke novú linku na nete ak bude mať záujem 😀

majuska, ja som mávala mrchu presne na deň a skoro aj na hodinu ale po troch ivf sa mi akosi pobúrili hormóny a teraz to už tak nie je 😒

mata1001
1. máj 2010

caute caute....mame krasne pocko...urcite tu nik nie je ale pre istotu skusam co ked nahodou!!!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre