Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

mata1001
4. okt 2009

no u mna znackove veci nepripadaju do uvahy.nie som lakoma len na to nemam.drahemu neviem....a rodicom - my sa spojime vzdy so sestrinimi a kupime take nieco do bytu-minuly rok sme im kupili dvd.

lubka0506
4. okt 2009

...vieš najlepšie by bolo sa nestresovat,ved vianoce budú aj tak aj keby neboli darčeky...ja viem je to tradícia ale ved vianoce sú sviatky pokoja... 🙂 😉

mata1001
4. okt 2009

mas pravdu,a rodicia nam aj hovoria ze nekupujte,ale to by som nevedela spravit.nekupit aspon malickost.a deti?tych zaujimaju len darceky,ale to myslim ze kazde dieta.ja som tiez nebola ina....

m.a.y.a.
4. okt 2009

ahooojte babenky: noo ja som pekne napapkana a hodku som si pobuvala a teraz kukam ze co tu noveho a tu kupuju darceky na vianoce 🙂

alabu
4. okt 2009

caute baby...ja som tiezlen na skok...a pozeram co nove..a ze Vianoce... 😀 nemate chybu🙂)))))))))

lubka0506
4. okt 2009

cauko maya, my len krátime dlhé chvíle bez manželov... 😀 ...ten moj zarába a ja mínam,aleasi si tiež pojdem pospat,lebo ráno vstávam zasa do práce o pol piatej... ☹

m.a.y.a.
4. okt 2009

u nas je zavedene uz dlhsie ze kupujeme nic velke ani vela len malickosti co kto potrebuje a nic viac lebo penizky nie su (( a tento rok mame novu kupelku tak mame vsetci jeden darcek pod stromcekom isty !! ale nieco male isto kupim pre potesenie 😉

lubka0506
4. okt 2009

😀 😀 😀 to je téma že??? 😀 😀 😀

m.a.y.a.
4. okt 2009

lubka05 aj moj muzik maka v praci tak som sama)))

mata1001
4. okt 2009

ahojte babulky....vyspinkana maya?
dajte mi nejaky tip pre mm na Vianoce...rozmyslam nad parfumom alebo mikinou...

alabu
4. okt 2009

lubka..inak dik za info..a ozaj...este otazka tak mimo Vianoc🙂))))..navrhol ti ju lekar alebo si ty o nu poziadala?

m.a.y.a.
4. okt 2009

ahojky mata: jasne do ruzova vecer mozem kukat superstar inac by som zaspala po prvej reklame 😀
a tip mas dobry ja to tiez riesim bud vonavkou alebo nieco na oblecko takze mas uz vymyslene !!! ako citam

lubka0506
4. okt 2009

baby mne nechce odosielat odpovede,asi som zavarila PC... 😀

alabu
4. okt 2009

😀

lubka0506
4. okt 2009

alabu o čo som mala požiadat??? nerozumiem... 😀 ja mám mm na 10dnovke príde v stredu... 🙂 už sa teším...

m.a.y.a.
4. okt 2009

😀 lubka si dobra )))

mata1001
4. okt 2009

maya no ale moj mm je v tomto trochu narocny,on si na seba hocico neda....oblecenie sportove to len znackove a parfumy od 1000korun vyssie...tak aby som zacala setrit...on je v tomto strasny...ja nie som taka.ja som taka skromna hi hi hi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lubka0506
4. okt 2009

😀 ale ja naozaj nechápem.... 😀 😀 😀

m.a.y.a.
4. okt 2009

ahoj alabu: pytas sa na tu folikometriu?? ja si myslim ze gyn. by mala uznat kedy mas chodit a ci vobec treba?? ja sm bola raz a to 9DC a kedze videla ze sa tvoria tak nemusela viac chodit.

lubka0506
4. okt 2009

mata to poznám aj moj si oblečie len značkové a ked sa mu niečo páči tak to musím s neho doslova stiahnut,lebo by to vláčil stále... 😀

lubka0506
4. okt 2009

ano folikulometriu mi odporučil lekár... 🙂

m.a.y.a.
4. okt 2009

mata: no jasne chlapci nasi narocni!! aj ten moj je tak trosku ale uz sa kroti, kedze mame auticko a to si pyta svoje,a le vonavku to hej hugo boss a ten je dan 1OOOskk a tiez setrim od jesene ale sa spolieham ze dostanem z fannu poukazky na zlavu tak to potom otrieskam 😎

m.a.y.a.
4. okt 2009

kto si da kavicku?? 😵

mata1001
4. okt 2009

presne maya ako pises...mne staci vonavka z DM-ky.ale on....fann par.a oni tam maju ine palky...

kavicku jaaaaaaaaaaaaa ale 3v1 kujeeeemmmm

mata1001
4. okt 2009

babyidem si zafarbit vlasy.ahojte este sa stavim...pekne piste aby som mala co citat 😀 😀 😀

m.a.y.a.
4. okt 2009

mata: uz varim 😀

m.a.y.a.
4. okt 2009

baby kde si zmizli?? ci ste isli pospavat 😠

lubka0506
4. okt 2009

nie ja som zalievala kavičku a krájala koláčik 😉 🙂 ale naozaj pozývam ta!

lubka0506
4. okt 2009

baby inak tý zubatý smejkovia sú na tejto stránke super že? idem vypit kávičku až ju mama nepije sama... 😉 potom sa vrátim 🙂

m.a.y.a.
4. okt 2009

lubka: dikes 🙂 noo aka sikovna aj kolacik, mne sa nechcelo kedze nik doma nie je a potom by som ho zjedla sama 😎 ale kavicku maaam mnamky

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre