Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

mata1001
23. nov 2009

baby vcera sme si boli vykukat manzelsku postel.a vybrali sme si za 21.tis sk,podla vas nie je draha?ja som taku drahu nechcela,maju aj lacnejsie ale nemaju ulozny priestor a ja ho potrebujem

ejasmeja
23. nov 2009

mati, jednoznacne za ulozny priestor sa oplati priplatit 🙂 jeeej! aka pekny slovna hracka! 😀
a ked sa ti paci a nemusis si na nu poziciat od Quatro, nemas nac cim rozmyslat 🙂

mata1001
23. nov 2009

no nemusim si pozicat,ja sa spolieham na decembrove premie 😀 😀 😀

kristinagabi
23. nov 2009

Mata,ked sa nam podari s babetkom,tak budem mat urcite viac casu 😀 . Nie len citat vas,ale aj podebatit 😉

mata1001
23. nov 2009

to hej ja mam plan baby ale pssst ked ostanem tehu chcem sa dat na pn.

ejasmeja
23. nov 2009

mati, nam uz oznamili, ze ziadne nebudu :( koli krize mame cely rok iba zakladny plat, nic viac, aj ked ozaj skoro vsetci by sme si premie zasluzili, ako sme makali... aspon tie vianocne, ale ziadne nam nechcu dat ☹
ale co uz, nech si ich nechaju!
ale ked sme pri posteli, ja by som uz tiez potrebovala novu... 🙂

mata1001
23. nov 2009

no aj nasi su ticho o premiach ale dufam ze dostaneme.ja ich potrebujem 😉
my sme si vybrali ciernu s bielym prehozom,ale neviem ci je to dobra volba.

diamond_doll
23. nov 2009

ejasmeja..nie len na tom NT screeningu mi to povedali ze je to vacsie a moja lekarka to uz potom tak asi aj brala 😀 ved uvidim ci mi zmenit termin alebo nie..idem k nej 1.12 a 4 idem na ten morfologicky ultrazvuk

ejasmeja
23. nov 2009

Mati, ved mi hovor! mne sa teraz kazda korunka zide, hlavne pre babo, lebo vsetky vecicky su tak priserne drahe. ale ak premie nebudu, nepojdem si oci od smutku vyplakat 🙂

ejasmeja
23. nov 2009

Diamond a nemas fotky z UZV? lebo tam by to mohlo byt tiez uvedene, ze v ktorom si tyzdni. ak by si to nevedela najst, tak to podla svojho poradim, kde to mas hladat. skus si pozriet.

mata1001
23. nov 2009

no to ani ja ale bodli by.no ved iba plienky stoja 500korun.boze ake su drahe...a ved do 8 mes treba robit ze?
a ty mas sedavu robotu?

m.a.y.a.
23. nov 2009

mata: to vobec nie je draha postel a hlavne si kupte vacsiu ked pride beby ocenis !!! my mame velku a ked pride beby a odrastie tak vymenime zacina nam vrzgat a strunky pukaju 😀 😀 😀 noo si vravime nech ju este riadne pokrsti a potom bude nova ))))
a odmeny ?? no my v praci tiez cakame nam sef pisal v % odmeny ale balicek nevieme aky bude tak sa nechavame prekvkat ale 13 plat to nebude 😠 😠

m.a.y.a.
23. nov 2009

eja a ty si na beby sama?? ci aj mm ??

ejasmeja
23. nov 2009

sedavu aj "chodavu" 🙂 som krajinna a zahradna architektka a pracujem pre mesto, takze okrem kopca papierovaciek mam aj kopec roboty v terene, dirigujem ludi a firmy, co a kam maju sadit, co a ako orezat. aj dnes som riadne vymrzla a skoro zmokla vonku, len som vbehla do drogerky a kupila si dazdnik! taky gycovi s ruzickami, ale som sa tesila jek male decko! 😀

ejasmeja
23. nov 2009

mayi, som sama, aj ked otecko sa k babatku hlasi a snad aj pomahat bude, ved uvidime, ci si bude stat za slovom... 😉

mata1001
23. nov 2009

ona je dost velka.zmestili by sme sa.juj keby sme uz boli traja...ach jaj...

inac v % to je siroky pojem.podla toho z coho to pocita.ci z celorocneho platu,alebo mesacneho,alebo zo zakladneho,alebo z minima...no dobre vam to uviedol aby ste nemohli ,,reklamovat,,

ejasmeja
23. nov 2009

mati, ved budete traja, naboj! mozno uz coskoro... 😉

ejasmeja
23. nov 2009

naboj = neboj (malo byt 😀 )

m.a.y.a.
23. nov 2009

eja tak klobuk dole ked sa na to chystas skor sama ako s manzelikom ale ak je mm v pohode a pomoze tak je fajn ono nejaka ta opora tam musi byt!! 🙂

mata1001
23. nov 2009

no ejka to je super robota,ked budem mat raz vilu 😀 😀 😀 tak mi tam okolie naaranzujes? 😀 😀 😀

diamond_doll
23. nov 2009

no ja mam len jednu fotku z 8 tyzdna ci s kolkeho a tam nic neni :D..a potom mam odfotene mobilom z 13 teho...asi sa opytam lekarky vktorom presne som ci to mam brat podla toho NT screeningu 😀

m.a.y.a.
23. nov 2009

mata: noo keby to bolo z toho co si popisala takj e v pohode ale to bude prideleny nejaky balik penazi tresnem 2Otis.skk a rozdeli to medzi 7 tak ti poslu hovno nooo nemala by som tak skaredo ale to asik dostaneme ale uvidime o tyzden ked pride vyplata 😎 😎

ejasmeja
23. nov 2009

mayi, ja som slobodna, nemam mm. aj ked ak by som chcela, tak mozem mat... ale mam dovody, preco radsej ostanem sama. ale ved uvidime, ako sa to vyvrbi... 🙂

mata1001
23. nov 2009

baby dosiel mm z roboty idem mu zohriat papnicu.hned som spat

m.a.y.a.
23. nov 2009

eja : normal mi pripominas moju mamcu ta ma presne tak nosila pod srdcom otec bol jasny dokonca aj testiky ocovstva boli aj sa chcel s maminou ozenit ale mama mala nejake zasady a tak nic z toho nebolo vlastne len JA . az na to ze otca si vobec nepoznam nevidela somho nikdy ale sosm hrda lebo ze vraj som po nom 😀 😀 povahovo

diamond ty nemas v profile ze si tehu a ja tu rozmyslam ze odkial si ty taka mudra v dobrom slova zmysle 🙂 🙂

ejasmeja
23. nov 2009

diamond, nemas tam nic popisane na UZV, ziadne ciselka, pismenka? gynekolog neodmeral babo? no skoda, ale mozno ho ma este v PC, ci neodklada? a mohol by spatne pomerat

ejasmeja
23. nov 2009

mayi, on ta nikdy nechcel spoznat? nikdy sa neskusil s tebou stretnut?

ejasmeja
23. nov 2009

mati, co dobre si varila?

diamond_doll
23. nov 2009

ta moja ho nemeraLA myslim 🙂ona mi nerobila casto ultrazvuk mozno dva tri krat..a raz som v tej nemocnici bola..uvidim ako prveho bude ci mi spravi lebo ne lebo ja chcem vedet pohlavie uz ..chcem si potvrdit konecne to co uz tusim od zaciatku ze to je chlapec 😀 ......m.a.y.a ved tie moje informacie vie uz kazda druha 😀

m.a.y.a.
23. nov 2009

eja: ale chcel aj ma videl ked som bola mala myslim mimco ale my sme sa potom odstahovali zo ZA do BB a uz nikdy viac sa nevideli on sa ze ozenil ma dve deti a ked ma chcel vydiet v puberte tak zase mamca ze to nie je dobre ale ja som sa o nom oficialne dozvedele asik v 1Oroku zivota ze ocino co byva s nami nie je moc ocino ale doteraz by som mu vravela oci proste ma vychoval 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre