Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

lubka0506
29. nov 2009

makdi aj ja chcem kuknút tvoju vebstránku...pošli IP 😉

ejasmeja
29. nov 2009

na osem daco, neviem presne
este vesiam preadlo 🙂

majuska7979
29. nov 2009

ahojte baby,
tak ja uz som v uk, som cela a zdrava a musim povedat ze test mal pravdu, mrcha prisla pocas letu 😉 dobre ze uz je tu 😉 riadne ma natahovala a este sme mali vcera riadne stresy, o 7vecer sme prisli na to ze na aute nam neunguju brzdy 😒 a o 2rano sme mali odchadzat z domu, ale urobilo sa to nejako 😎

mata1001
29. nov 2009

ahojte som tu len na skok...ako ste sa rozpisali...

ejasmeja
29. nov 2009

maji to ste mali stastie s tym autom

lubka0506
29. nov 2009

eja no to máš riadne fofry...uži si kino 😉 ahoj majus tak si dobre doletela som rada,a ako bolo u rodičov? blbá otázka určite dobre...z tej mrchy si nerob tažkú hlavu...je čakám mrchu cez týžden a po vyšetreniach viem že ma už asi nič neprekvapí....takže nie si sama. 😉 ahoj mata a ty čo? prečo len na skok?

majuska7979
29. nov 2009

no stastie to by bolo prekvapenie z rana, ale mala som chut na pizzu a mm mi siel kupit a nechcelo sa mu ist peso ze ide autom a tak sme na to prisli 😉 hlavne ze sa to zistilo skor 😕 lebo neviem neviem 😕

mata1001
29. nov 2009

ahoj lubi len na skok preto ze mm mi len na chvilu dal PC,pozeral film na nom.ach asi kupim este jeden a bude pokoj 😀 😀 😀
a ty ako?

ejasmeja
29. nov 2009

ved presne to som mala na mysli, ze ste to stihli aj vyriesit

majuska7979
29. nov 2009

luby, ver mi ze si nic z toho nerobim, ja som sa psychicky pripravila ze tento mesiac, bola by som riadne v soku ze by nieco vyslo 😉 hlavne ze mam stresy za sebou 😉 verte mi ze vcera bolo brutal 😕

lubka0506
29. nov 2009

no mala by si si kúpit notas,aby si ho mohla používat ked on pozerá filmy... 😀 ja som dnes zhánala maliara,ideme od utorka malovat...

mata1001
29. nov 2009

majus preco?

majuska7979
29. nov 2009

mm nasiel opravara az niekde na dedine aj to ho prehovoril len tak tak, nikto nechcel robit, lebo mali vcera v pl Andrejky, to kazdy oslavuje,pije, tancuje, tesi sa, to ani vypozicat auto neslo, lebo ked sme volali to tam bola asi party tak bolo hlucno 😠
verte ze som sa hrozne zostresovala 😒 a dobre ze som si pribalila vlozky lebo neviem co by som urobila v lietadle??? 😵

mata1001
29. nov 2009

lubi ze?bolo by to super.ale uz aj tak som zavisla a to doslova.fakt.ved ja som u pecena ,varena...

baby otazka----- ktora z nas je najstarsia?a ktora ma z nas najskor narodeniny?

ja mam 29,5 r a nar 9.6.1980

lubka0506
29. nov 2009

majuš,no to si musela mat riadne stresy...chúdatko...ale hlavné je že si docestovala dobre a si v poriadku... 😉

ejasmeja
29. nov 2009

tak ja tetim, papa!
mam 31

lubka0506
29. nov 2009

ja mám 30 aj 3 mesiace... ☹ 😢 ja som asi najstaršia...

lubka0506
29. nov 2009

papa eja neviem či to stihneš... 😉

majuska7979
29. nov 2009

luby ani sa nepytaj, proste by mi nielen ze prepadla letenka, to by som musela kupit novu a zajtra by som do prace nedosla ??? vcera som mala zaludok az niekde v hrdle,este ze mam mm takeho sikovneho 😵
a rano to som zacala mat bolesti bruska a chrbta, tak som aj ratala ze mrcha pride 😉 a este tie turbulencie v lietadle nepomohli, brucho ma bolelo tu 2 a pol hodinovy let, a z toho hodinu a pol boli turbulencie???? 🙄 ale ako hovorim ja to mam stastie na lietanie, 🙄
ale uz som happy, v domceku a ideme sa napchavat 😉

mata1001
29. nov 2009

to sa preto pytam lebo potom spravim tabulku.a este mi napiste kolko sa cca snz...ejka a lubkabb pre vas to neplati.... 😉 😉 😉 vam tam napisem v ktorom ste tt.uz musim ist ahojte a pekny zajtrajsi dnik

majuska7979
29. nov 2009

ja mam 24, a narodky mam 5.10.

majuska7979
29. nov 2009

mata zaciname 6cyklus 🙄

lubka0506
29. nov 2009

už tu nikto nieje? pozeráte superstar...určite ☹

lubka0506
29. nov 2009

ja sa rozlúčim...dobrú noc a krásne sny 😵

mata1001
30. nov 2009

😉 ahojte 😉

majuska7979
30. nov 2009

cau mati, akurat mam super knihu pri sebe, kukni do temy prosime o babo 😉

mata1001
30. nov 2009

ahoj majus.aky si mala dnik?
ja onicom.ms nedorazila,boli ma hlava a je mi na vracanie cely den.jaj uz nech dojde,krava... 😝

majuska7979
30. nov 2009

mata mozno nedojde 😉 a kedy mala dorazit, skus testnut?? 😵

mata1001
30. nov 2009

presne neviem-vcera,dnes,zajtra.brucho ma boli od soboty... 😒
juj testovat nebudem az ked nedorazi.tak v piatok,sobotu.ja skrachujem na testoch... 😀 😀 😀
a ty ako?citam v tej teme babo ze mas knihu.a nieco tam pises o strelcoch...

majuska7979
30. nov 2009

no a ty si ake znamenie?? 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre