Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

mimuska77
13. dec 2009

Matka kukla som si aj Tvoj album,ale jaký ste peknučký s mm,a testík ani nehovorím 🙂
Ja som sa tiež snažila dat nejaké svadobky do albumu,ale mne to furt ukazuje že sú velké kapacitovo a ja antitalent na techniku to nie a nie zmenšit... 😠
Inak aj my sme sa v oktobri brali,ale 2009

mimuska77
13. dec 2009

A s tými mamami máš pravdu 🙂

mata1001
13. dec 2009

tak ty si cerstva zienka.... 🙂 gratulujem...
a keby si bola tehu to by bolo super.darcek k svadbe aj k vianociam...

aj nam to ukazovalo ale mm to nejako upravil,zmensil ci co...
a dakujem...

mimuska77
13. dec 2009

No dakujem aj ja,som čerstvá žienka,ale s mm sme spolu už 8 ročkov,s toho dva roky pod jednou strechou,takže dost a keby tehu výrusy na mna skočili,tak to by bol naozaj darček jak sa patrí 🙂 A Tebe ešte stále sa chce veeela spinkat?Mne sa nechce vobec nič,spinkat furt,ale aby som si nemyslela že si namýšlam tak si hovorím,že som leniváááááá 🙂 😀

mata1001
13. dec 2009

spat ani nie teraz pre istotu musim kazdu hodinu jest lebo mi tak skrka v bruchu... 😝
my sme s mm 4roky.

mimuska77
13. dec 2009

No super aj musíš veeela papkat,ved ste dvaja,a maličké nesmie hladovat 😉
Ja aj rozmýšlam,že by som zajtra skočila k dokyne,ale načo hysačit ja som zvykla mat dlhé cykly teraz som 35 DC,mrchu necítim pijem gynastan,jem éčko a ozaj matuša na nočnej som študovala diskusiu o pani Anke bylinkárke a dočítala som sa aj o Tebe,inak dobré rady tam baby dávajú teda tá pani Anka im také babské,aj by zato stálo vyskúšat ju,lebo myslím si že každá z nás je iná a na každú asi aj platí niečo iné 🙂

mata1001
13. dec 2009

to urcite ano.kazda sme ina.ja viem ze aj jej rady mi pomohli,ja som presvedcena o tom.
ale prosim ta naco by si k nej sla ved ty si tehu... 🙂
a keby si nahodou nebola o com pochybujem tak urcite chod.a ona ti poradi...
a k dokyne no neviem asi by som este chvilu pockala ,skus si este vo stvrtok urobit test a chod k nej v piatok aj ked bude len /

mimuska77
13. dec 2009

Teda mata tak si ma povzbudila,teraz sa len začnem modlit aby mrcha nedarazila a stým testom to aj naozaj urobím,a Ty máš telepátu?ako vieš že k dokyne by som mohla zajst v piatok vo štvrtok totiž v Sali neordinuje 😉 No ale ja sa nevzdávam nádeje a priebežne budem podávat info...
A matuška pomaličky budem končit mm chce íst na PC,ale ked skončí tak možno sa ma ešte nezbavíš dnes,tak zatial sa maj pekne,pá

mata1001
13. dec 2009

neboj ms nedorazi a jasne chcem od teba info...
pa a pekny vecer

ejasmeja
13. dec 2009

ahojte dievcata! ako sa mate? ste tu?

mimuska77
13. dec 2009

Cau ejismeji si tu ešte?,alebo si na superstar?

majuska7979
14. dec 2009

ahojte baby tak ako sa dnes mame??? je tu niekto???
mata 7tt 😉 😵 😵 😵 krasne to vypada 😵 😵 😵 😵 😵 este raz gratulujem 😵 😵 😵

mata1001
14. dec 2009

majus ahoj a dakujem.... 🙂 🙂 🙂

majuska7979
14. dec 2009

http://www.fertilityfriend.com/home/2ad7e4 ja dnes takto, tak nemam tusenie, ale je mi to uz aj tak jedno 😀 najhlavnejsie dni som nemerala tak vela sa z toho nedozviem 🙄
ale co prinesie novy rok uvidime 😉

mata1001
14. dec 2009

a podla teba kedy boli tie dolezite dni?podla mna len pridu

majuska7979
14. dec 2009

tie co som nemerala 😠 lebo hlien tomu nasvedcoval, a mala som bolesti bruska aj chrbta ako pred mrchou, takze myslim ze to su ovu priznaky u mna 😠 presne 12.12

mata1001
14. dec 2009

🙂

mata1001
14. dec 2009

ahojte 🙂 🙂 🙂

natalca
15. dec 2009

😨 😨 😨 ejha, dnes tu nikto nebol? ☹ ☹ ☹

mata1001
16. dec 2009

🙂 🙂 🙂 🙂

mimuska77
16. dec 2009

Caute baby ja som tu síce som znova na poobednej,ale teraz mám trochu čas 🙂

mata1001
16. dec 2009

mimuska ahoj asi som tu len ja

mimuska77
16. dec 2009

Matuša krááááásny 7 tt 🙂

majuska7979
16. dec 2009

AHOJTE BABY 😉
AKO SA CITIS MATA, LEPSIE, PEKNE PI CAJIK S CITRONIKOM
A TY MIMUSKA AKO SA MAS??

mimuska77
16. dec 2009

No čau mati ved to je super že si tu,tak ako sa máš,dnes si bola na gynde? 🙂

mata1001
16. dec 2009

jaj babulky citim sa celkom dobre.ano bola som u dr,predchvilou som sa vratila a dostala som aj fotku 😀
ved dam do albumu.a tento MK mi to zle ukazuje,dr mi povedal ze som v 6tt.takze tak...

a vy ako?

mimuska77
16. dec 2009

Dík majuš mám sa nie veeeeľmi dobre,mrcha nie je aj nadalej,zajtra asi opakujem test,ale ak bude nega tak už si budem namýšľať,že mi nedaj bože niečo je,aj by som sa mala odhodlať v piatok k dokyne,ale bojím sa,som normálna a Ty majuš už máš napečené?Dnes nerobíš?

mimuska77
16. dec 2009

Mati či je 7 tt,alebo 6 tt,to je jedno hlavné že si tehu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§§ 😅

mata1001
16. dec 2009

mimus ved som ti poradila aby si si spravila test vo stvrtok a v piatok chod k dr.

mata1001
16. dec 2009

ale uz mi ukazuje 8 tt a to ja zdaleka nie som a neviem to opravit

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre