Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

nadenkaaa
6. okt 2009

mata psychika je svina castokrat nam pomaha a bohuzial aj nam skodi ☹

makda
autor
6. okt 2009

nadi, tak ja som na tom podobne ako ty ☹ . Tiez som sa prestahovala za mm do LV pred dvoma rokmi a nikoho okrem jeho rodiny som tu nepoznala. A vlastne ani velmi nepoznam ☹ . Mam tu len jednu super kamosku s manzelom a este nejakych znamych, ale to su fakt len znamy 😒

mata1001
6. okt 2009

ja si myslim ze u mna vela robi stres ktory som este donedavna prezivala.ale teraz sa to uz snazim ovpyvnovat amyslim ze sa mi to aj dari....
ja som tak aze vela veci si strasne pripustam...a to by som nemala...

nadenkaaa
6. okt 2009

ja mam vsetky dobre kamosky v ba a je to 200 km 😒 a tu nema ziadnu dobru kamosku a strasne mi to chyba len tak si vyst s niekym s kym si mozes pokecat na kavu alebo trebars ist nakupovat mam tu nejakych znamych ale nikto nema take problemy ako ja -oni uz maju vacsie deti a tak maju ine starosti ako ja 😔

mata1001
6. okt 2009

ahoj makda aj mm je z LV.zachvilu je jarmok.mozno sa stretneme 😀 😀 😀

makda
autor
6. okt 2009

mata, vidis ako sa ludia presuvaju z miesta na miesto. ja pochadzam zo Zahoria, takze tiez to mam domov k rodine cca 150 km. a tiez tam mam vsetkych kamaratov. no, clovek si zvykne aj na sibenicu a dufam, ze ked budeme mat mimi, tak si aj my zvykneme 🙂 . co ty na to nadi? 😉

nadenkaaa
6. okt 2009

no urcite novy zivot by nadobudol novy vonavy zmysel 😉 😵 😵

mata1001
6. okt 2009

mas pravdu.zvyknut sa da,ale ja som sa branila rukami nohami.ja som k svokre nechcela ist byvat...

makda
autor
6. okt 2009

inak ja som si tu najlepsiu kamosku nasla na nete, to je paradox. je odo mna mladsia o 6 rokov, ale velmi si spolu rozumieme. o to viac si jej priatelstvo vazim 🙂

makda
autor
6. okt 2009

ani ja som mati nechcela ist byvat ku svokre. no musela som ustupit ... co sa da robit ☹

mata1001
6. okt 2009

ale ta tvoja ma urcite vacsi byt ako ta moja(moja ma take prditko) a urcite nema tolko chyb ako moja ☹

makda
autor
6. okt 2009

no, to by som netvrdila o tych chybach. byt mame nastastie vlastny 😀 . keby som byvala s nimi, tak uz tu asi nie som. ja ked nemusim, tak ju nevidim. to je jedno plus. vidame sa tak max 2x do tyzdna, to mi uplne staci 😀

matusik111
6. okt 2009

telefonovala som s muzikom a dako sa to tu rozbehlo

mata1001
6. okt 2009

makdy super...to ako keby som seba citala....ja ju nastastie vidam omnoho menej...my sme tam boli v juli.a oni u nas v auguste.a teraz ideme na jarmok ale taaaak sami k nim nechce... 😖 😖 😖

matusik111
6. okt 2009

ja mam na pocudovanie celkom v pohode svokru. Nie , ze by som ju navstevovala kazdy den, ale ked sme tam, tak v pohode pokecame. Zas ale so svagrovcami je to horsie. ☹

makda
autor
6. okt 2009

no, vidim, ze rodinne vztahy su vselijake. ale hlavne ze sme spokojne s nasimi mm 😀 .

ja sa na jarmok tesim, pride k nam sestra so svagrom a deckami. casto k nam nechodia, takze preto som velmi rada 🙂

matusik111
6. okt 2009

babulky, a co je LV - Levice ?? tam mate ten jarmok ??

nadenkaaa
6. okt 2009

no my mame tu v za byt dvojizbovy ale nastastie bez uveru a byvame tu sami svokru mam v pohode ale tiez by som nechcela byvat so svokrovcami sice maju dom ale aj tak dve gazdiny v kuchyni to nerobi dobrotu 😅

mata1001
6. okt 2009

matusik ano.bude tam velky jarmok.... a preco nemusis svagrovcov?

makda veru vztahy su vselijake.ja mam super svokra, ale svokra je bleeee
takze budete skoro cela rodinka spolu...

makda
autor
6. okt 2009

no, budu mi tu chybat rodicia a brat s rodinou ☹ . ale zase aspon niekto pride 😉

mata1001
6. okt 2009

no skoda ze nepridu,vsak?ked sa nevidite casto tak aj chybaju... ☹ ☹ ☹

matusik111
6. okt 2009

Ja by som nechcela byvat v jednej domacnosti ani so svojimi rodicmi 😀 😀 😀 , aj ked si s nimi dobre rozumiem. Ale ako Nadenka hovori, 2 gazdinky v jednej kuchyni nerobi dobrotu. Rada varim a nechcela by som sa s nikym delit o ten moj kuchynsky bordel 😀 😀 😀

Svagrovci maju trosku inu predstavu o fungovani manzelstva a maju trochu ine nazory, tak spolocnych tem je velmi malo . Ale stretavame sa , len viem, ze svagrina nebude moja najlepsia kamaratka 😎

makda
autor
6. okt 2009

my tam chodime tak raz za mesiac na vikend. no aj tak je to pre mna malo. este stale sa mi cnie za domovom, aj ked tam nebyvam uz 2,5 roka.

matusik111
6. okt 2009

my sme cela rodina po kope 🙂 vsetko do 20km , takze ja som nestratila moje kamaratky. Skor sme sa odlucili, lebo vsetky maju uz deti a ja ako jedinec nic ☹

mata1001
6. okt 2009

matusik my byvame zatial s mojimi rodicmi,zatial sa da.ja s nimi mam super vztah aj moj mm,ale samozrejme by sme chceli mat vlastny bytik.ja si rozumiem aj so svagrom(sestrinym mm)a aj s mm sestrou a jej mm.
ale baby nebojte aj v nasej rodine su vynimkyy(ludia s ktorymi si nerozumiem)ale je ich malo-nastastie

nadenkaaa
6. okt 2009

matusik aj u nas je to tak svagrina nie je zla len je ina ako ja takze si nikdy nebudeme moct padnut uplne do noty 😉 a ja sice mam so svojimi rodicmi super vztah tiez by som nechcela byvat dvojgeneracne 😀 proste chcem si svoju domacnost viest tak ako to vyhovuje mne 😉

mata1001
6. okt 2009

baby ja koncim.ahojte a pekny vecer...

lubka0506
6. okt 2009

cauko už som tu ale nie na dlho...ide mi ordinácia... 😀 Mala som nejaké mimopracovné povinnosti,mám dnes nejaký nabitý den... 😒 🙂 ...kočky dnes nešiel koník??? 😒

lubkabb
6. okt 2009

Ahojte baby, je tu ešte nejaká z vás? Či všetky kukáte ordináciu 😉 ?

nadenkaaa
7. okt 2009

babule takto musim temu hladat az na 3 strane 😅 😕 😕 sup sup kde ste vsetky? 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre