Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

majuska7979
17. dec 2009

mata neda sa on sedi vedla mna, a on to vsetko najde co skryjem 😉 vynucha vsetko 😀 😀 😀

mata1001
17. dec 2009

aj ja som robievala na smeny a tiez sviatok nesviatok ako mi vysla smena.a vstavala som o pol 4 do prace tak som rada ze uz to mam za sebou.

majuska7979
17. dec 2009

mima, daj pokoj vcera sme snazilkovali, dnes je den oddychu 😉
inak prijemnu pracu 😉 tazko pracujuca 😉 😉

mata1001
17. dec 2009

majus tak skry celu bonbonieru 😀 😀 😀 ale nie ake sme zle...len mu pekne daja papkajte spolu

mimuuuuuuuuuuuuuuusssssssssssssssssssss nechoooooooooooooooooooooddddddd prec 😀

majuska7979
17. dec 2009

ti verim mata, ja by som to tiez brala 😉 dufam ze bude darcek k vianociam 😵 😵 😵 😵 😵
drzkaj mi moc moc palceky 😉

mimuska77
17. dec 2009

hm,hm,ale už som tu fakt neni....... 😝

mata1001
17. dec 2009

majus drzim a posielam virusiky TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

mimus ja ta vidim.... 😀 😀 😀

majuska7979
17. dec 2009

hmmm, mima, neviem..............ale zas si nakukla 😉 boze daj mi pracu ako ma mima, a budem ti tiez dakovat za vyplatu 😀 😀

majuska7979
17. dec 2009

mata chytam polovicu a polovicu nechavam mime 😉

mata1001
17. dec 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 dobre som sa zasmiala

mata1001
17. dec 2009

ok ako myslis.delis sa?

majuska7979
17. dec 2009

vies ze smiech prospieva dietatku, tak sa pekne zasmej 😀 😀
inak tam kde som dnes upratovala, maju babatko, teraz uz ma asi 3 mesiace, chlapcek, taky krasnucky, vazi u 7kg, taka mala gulicka, tak pozeral na mna 😉 ako zhypnotizovany az sme sa zacali smiat, usta otvorene dokoran 😵 😵 😵 krasnucke babatko, zehlila som mu vecicky, take malinke krasne, ale poviem vam pravdu, ze ak ich zehlim to sa tesim, ze ja coskoro take budem mat, a nieje mi smutno
zo zaciatku som si myslela ze sa budem zle citit, ale nie, prezivam to az privelmi dobre 😀 😀 😀

majuska7979
17. dec 2009

jasne ze sa podelim aj s mimou, 😉

mata1001
17. dec 2009

majus pozitivne myslenie je dolezite.juj take male zlate mile babenko...aj my mame v rodine 2 mes.take male vonave....

majuska7979
17. dec 2009

mata a kupila si uz nieco, nejaku vybavicku???

majuska7979
17. dec 2009

no su kraaaasnucke, vonavuckeee, a ty mata budes mat zachvilku take 😵 😵 😵 😵 😵

mata1001
17. dec 2009

nic este,ale ani to nechcem uponahlat,ja dostanem od segry aj svagrinej a ona ma teraz len rocneho tak tam bude dost veci,ale ked budem uz v 7-8 mes tak urcite nieco kupim

majuska7979
17. dec 2009

a mas uz vybrany kocik??

mimuska77
17. dec 2009

baby ale ste Vy mršky,šak od Vás sa nedá odlepiť,Vy ste také zlaté a maji máš to u mňa,že by si sa podelila s tehu víruskámi už ich chytám,ale zas ja sa rehocem jak kobyla maji,že pán boh zaplať za takú prácu jak má mima......... 🙂 😀 😀 😀

mata1001
17. dec 2009

majus no dufam a je pevne verim ze vsetko bude ok

mata1001
17. dec 2009

majus mam taky krasny cerveny,ale este rozmyslam nad nim lebo vanicka je dost mala a ako rocne dieta tam s fusakom nenapcham.a ja na jeden rok kocik nechcem

mata1001
17. dec 2009

mimus a ty zase nepracujes? 😀

mimuska77
17. dec 2009

Matka bude o.k. ja viem že mi blíženci sme mrchavé znamenie a to preto tie pochybnosti,ale matka pozitívne myslenie je na prvom mieste,nemboj a ked nie naštartuj sa sem a my s majkou Ti ho dodáme a ja zas padáááááám 😠

majuska7979
17. dec 2009

no mima ja by som bola v siedmom neby aby som mala net, a tu iba pc a bez netu, no naco mi je taky pc 😠
ale ako hovoris, pan boh zaplat aspon za taku pracu s vyplatkou 😀 😀 😀
vedela som ze dlho nevydrzis a nakuknes tu
a mata???? mas foto bublinky??? kukala som ale neni tam ☹

mata1001
17. dec 2009

majuska mam ale pride mm domov a poviem mu nech ju sem da.alebo zajtra.

mimuska77
17. dec 2009

Už som naozaj v prdeli ,ale po tej stránke,že tu je net tak naozaj pán Boh zaplať............ 😀 😀 😀 už tu nieeeeeeeeeeeeeeeeee sooooooooooooooooooooooooooom,ale teraz fakt tri štýri..... 😀

majuska7979
17. dec 2009

no prosiiim mata, chcem vidiet tu malu skrupinku 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
dakedy ked tak rozmyslam, to ze aky je ten zivot staci 9 mesiacov a uz je babatko, s takej minimini zubrienky 😀 😀 😀

mata1001
17. dec 2009

mimus aj tak ti neverim ze si tu uz neni 🙂

majuska7979
17. dec 2009

kuuuuuuuuuuuuuuukuuukkkkkkkkk
mima mi ta stale vidime 😀 😀 😀

mimuska77
17. dec 2009

Teraz fakt...................................................................... 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre