Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

balambi
13. jan 2010

babulky, idem ja pomaly...netečie mi voda, mm je mimo, tak idem k naším, zrošku ich pootravovať 😀 pekný večer vám želám ahojte

mimuska77
13. jan 2010

Cauko balambi,to máte odstávku?Ale hned jak budeš môcť dofrč 🙂

majuska7979
13. jan 2010

natalca, sorky ze som sa tak vyparila myslela som ze budem pisat a nachvilku som si lahla s pc na posteli a zaspala som, 😖 navarene nic, 😖 este ze mam takych blbych susedov a zacali vypekat hudbu naplne pecky to ma zobudilo 😠 inak by som asi este drichmala 😒

lubka0506
13. jan 2010

no ja som bola mimo...skypovala som zo segrou, ešte umyjem riad a prídem... 😅

majuska7979
13. jan 2010

ahoj mimus, ahoj lubka 😀 😀

balambi
13. jan 2010

jasne mimuska 😀 si zlatá 😀 nemáme odstávku, ale praskla mi v záhrade rúra a jediná možnosť, ako to zastaviť bolo odstaviť vodu 😖 a až zajtra mi to spravia

majuska a ja som upratovala a myslela na Teba, že v tom nie som sama a že pracuješ ako včielka a nemáš čas ani nakuknúť...a Ty si spinkáš 😀 si už spachtoško ako ja 😀

majuska7979
13. jan 2010

balambi ahoj moja, no neviem ani ako som zaspala 😠 hnevam sa na seba, uz som mohla mat vsetko urobnene ale telo to asi potrebovalo 😅 zeby sa ovulka hlasila 😵
balambi si mila ze si na mna myslela 😉

mimuska77
13. jan 2010

cau majuš no mi sme si už dávno nepísmenkovali?!!!!!!!!!!!!!!!
Inak dobré ránko a čo sa týka varenia čo dobré máš na pláne??????????
Ja som ako inak v muklárni 😉

balambi
13. jan 2010

jaj, Ty zbieraš sily na ovulkovu noc 😀

lubka0506
13. jan 2010

už so tuuuu... 🙂

balambi
13. jan 2010

babulky, letím..papa

mimuska77
13. jan 2010

fúha tak maji dnes to v posteli rozbehni,nech je ovulka jak sa patrí a nezabudni,že matke treba pomôcť s tehu víruskami,lebo je na to sama... 🙂

majuska7979
13. jan 2010

no dufam ze mi to pomoze na ovulkovu noc, 😀
musela som im to vratit svinkam, teraz ja vypekam hudbu, a to len preto aby som zas nezaspala, baby mne sa chce hrozne spinkat a to som mala v plane si vyrovnat vlasky, upratat, varit,(to este nemam tusenie co ale mam v ladnicke kurca, to ho musim prvo poporcovat a uvidim ) 😕
mimuska ako sa mas?? no my sme uz dlho nepismenkovali, ako sa mas??? ktory dc si dnes ty???
je mi hrozne horuco, 😠

mimuska77
13. jan 2010

Lubi a Ty si upratovala?Dojdi aj k nám 😀
Maji,kde si zase zdrhla? 😀

mimuska77
13. jan 2010

Maji dík za opýtanie mám sa celkom dobre som 24 DC tak cez víkend čakámnečakám mrchu 😉
Tebe je horúco?Ty počuj nie si v tom?Ked aj spinkať sa Ti chce no neviem neviem 😉 ,ale bodaj by 😅

majuska7979
13. jan 2010

ja som stale tu, 😀 pobehujem po byte a upratujem 😀 😝
no neboj mimus, matku v tom tento mesiac nenecham samu 😀 😀 😀

majuska7979
13. jan 2010

mimus, niesom tehu ale velmi rada by som bola 😀 to myslim ze ovulka dava snat o sebe, takze manzela dnes pretiahnem a neviem ci rano pred pracou tiez 😵 😵 😵
mimus, to dufam ze ta mrcha mrchata nedojde, tento mesiac ma u mna mrcha zakaz vjazdu 😀 😀 a basta 😀
ja som 16dc,a este ovulka nikde 😠 ale uz ju citim za dverami ako klope 😀

mimuska77
13. jan 2010

Jasné majuš,držím palce a moc to s upratkom nepreháňaj 😉

majuska7979
13. jan 2010

inak baby, idem robit hovadziu polievocku, nic inne sa mi nechce robit, a predstava o mase to nemam chut 😕
polievocka mnammm, uz vcera som mala chut ale nejako som sa donutila jest to masko, troska dietky nezaskodi, mm pribral po svadbe to mu treba troska dietky 😀

mimuska77
13. jan 2010

Maji a to s mm supeeeer,neviem či sa aj ja na toho môjho večer nevrhnem 😀
Aj ku mne má mrcha zákaz,tak uvidím čo víkend prinesie... 🙂

lubka0506
13. jan 2010

zasa som bola mimo,hladala som niečo v googli 🙂 ja so už upratala a zaliala som si čajík

mimuska77
13. jan 2010

Mňam maji ja som práve dnes na akože dietke,tiež so mnou sviatky zamávali,takže som si dnes "naordinovala ananásový deň,ale hladná som jak doga 😉

mimuska77
13. jan 2010

Lubi nezdrhávaj furt 😀

lubka0506
13. jan 2010

no majus ovulka predo dvermi a ty ešte písmenkuješ??? 😨

majuska7979
13. jan 2010

ananasovy den??? to jes cely den ananasy?? ty kokso to hadam nie?? 😕 sa necudujem ze si hladna ako doga 😀
lubka aky cajik si robis?? 😵

lubka0506
13. jan 2010

čo mi poviete nové? dajte nejaký vtip,lebo zaspím... 😕

mimuska77
13. jan 2010

A čajík som si aj ja zaliala,ešte ma čaká ananás 🙂 A na druhú kávičku som aj zabudla,ale už si nedám,aby som v noci zaspala 😎

lubka0506
13. jan 2010

mnaaaam ananás... 🙂 to mám rada... urobila som si Gynastan- ženský čaj 🙂

mimuska77
13. jan 2010

Ale áno maji celý deň len a len ananás 😔
Lubi ved hod Ty nejaký do pľacu myslím vtip 🙂

lubka0506
13. jan 2010

no baby ja som vypila kávu a možem íst spat,na mna to má opačný učinok... 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre