Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

mimuska77
23. jan 2010

Baby Vy ste mi zdrhli? 😒

mimuska77
23. jan 2010

Inak baby majka ja viem že si platíš to NP aby Ti vyrátali vyššiu materskú,makdi o Tebe neviem či si platíš,no len sa Vás chcem opýtať,že pre tlačivo som bola a teraz mi to má vyplniť účtovníčka v robotke?Lebo v tom tlačive je že tam treba napísať aj nejaký vymeriavací základ na poistenie či čo no ale ved to já od kiaľ mám vedieť?Tak len sa pýtam či mi Vy neviete poradiť?

majuska7979
23. jan 2010

mimus, ty si riadna ze icipici, no viem moj si tiez vie vzdy nieco vyzehlit, ako by som sa mohla nanho hnevat 😅

makda
autor
23. jan 2010

no ved jasne majus ze z lasky 🙂

mimus, my mame tiez niekedy taketo obdobia. tiez ked sa pohadame a ja niekam idem, ani mi nezavola, z trucu. takze presne viem, co si prezivala

majuska7979
23. jan 2010

mimus nemam tusenie 😒

lubka0506
23. jan 2010

ahoj babule 🙂 no to sú tu dobré správy... 🙂 ...a ako to že sa hneváte na svojich miláčikov??? ...a ako víkendujete?

majuska7979
23. jan 2010

ahoj luby, ako sa mas 😉 ako si vikendujes 😉

lubka0506
23. jan 2010

akojky 🙂 mám sa dobre a víkendujem pri telke,akurát čo som urobila koláč a navarila,inak sa stále válam...

lubka0506
23. jan 2010

a ty? nádejná tehulka sa máš ako? 🙂

majuska7979
23. jan 2010

no ja som bola dnes v praci a konecne oddychujem tiez, ale popri tom varim 😉
a ten kolacik to ti zavidim, volala som s mm a ona tiez upiekla zltkove rezy, o boze, mnammmm 😵

lubka0506
23. jan 2010

ja som skúšala banánový...mnam 😉

majuska7979
23. jan 2010

luby to je doslova iba v nadejach, ja si stale myslilm ze prcha dojde, proste moje telo sa somnou hra ☹
ale madka ma tak oplula ze urcite to coskoro vyjde 😉
teplotka mozno stupla preto ze na to tak myslim 😠

lubka0506
23. jan 2010

ty by si to nemala prehánat s prácou...mala by si sa šetrit. 😉 neskúšala si si robit test?

majuska7979
23. jan 2010

mmmmm, luby posli mi hned kusok, o boze vy tak maskrtite a ja tu nemam nic, ale musim ist pozret asi svagrinu ona vzdy nieco nakuchti 🙂
no lubka moc si nevyberiem, dnes som mala prvu rannu a este ma cakaju 2, zacinam o 6rano a vstavam 4.30 😠 nemam na vyber

lubka0506
23. jan 2010

hmmm to ti verím,aj ja ked musím do práce tak musím... ...a posielam ti chytaj... 😀

majuska7979
23. jan 2010

luby test si nebudem robit, uz sa mi minuly mesiac duch ukazal a bojim sa tych blbych testou, neurobim pokym to nebude iste 😀 cize aspon tyzden meskat, mam jednen ale neurobim ho a pravdu ani ma nelaka 😅 co ma byt to bude 😉

lubka0506
23. jan 2010

majus blbne mi kon...a nemám na to nervy... ☹

majuska7979
23. jan 2010

ok tak zatial papap luby

lubka0506
23. jan 2010

papa 😉

mata1001
24. jan 2010

ahojte krasky...zase nikde nikto.asi prpravujete papanicu. 😉

januliq
24. jan 2010

ahojte baby, mozem sa k vam pridaj? som tu uplne nova...ale tato tema je aj pre mna... prave vcera som oslavila 30 😅

lubka0506
24. jan 2010

Ahoj januliq 🙂 samozrejme že sa možeš k nám pridat... 🙂 vitaj medzi nami 😵 vy sa snažíte dlho? povedznám niečo... 😵

januliq
24. jan 2010

ahoj lubka, tak ja som vo vsetkom uplny novacik 😀 teda s drahym sme spolu 10 rokov, manzelia 7...ale az teraz sme sa nejako zhodli ze uz je najvyssi ca 😅 takze sme sa zacali snazit od poslednej ms, co je asi 3 tyzdne...no a uvidime ako dlho nas necha mimi cakat 🙂 a ty? je tu uz niektora kocka tehulka?

lubka0506
24. jan 2010

no máme tu viac tehuliek...to je dobre 🙂 🙂 🙂 aspon nám to dodáva silu...ja by som ti želala aby sa ti zadarilo hned a nemusela si prejst dlhou cestou,lebo niekedy je to naozaj dlhá cesta. ☹ ja som s mm viac ako 6 rokov a snažili sme sa už rok predtým...teraz som po tretej laparoskopii...možeš si tu niečo prečítat spetne. 😉 ......a tie tehulky ma tu velmi tešia aj ked sem začali chodit pomenej,ale aj tak patria sem... 😉

januliq
24. jan 2010

dufam aj ja ze to bude ok...citala som si niekolko stran spat, tak viem ze si bola v nemocnici a ze vela bab sa snazi uz dlho...no uvidime, ako to bude s nami, ale zatial som v klude ale viem ze ked o par mesiacov nic, tak uz pojdeme k dok. 😖 ...ale zatial je to take nase tajomstvo, nepovedali sme nikomu ze sa snazime, takze ak budem tehu, tak to bude velke prekvapko pre rodinu a surodencov 😀 a zatial vam vsetkym drzim palce

mata1001
24. jan 2010

ahojte baby,ste tu este?
januliq ahoj vitaj medzi nami.a vsetko naj k narodkam.ja sice 30 este nemam ale blizim sa.jun to isti...

januliq
24. jan 2010

ahoj matka, dakujem za privitanie a blahozelanie 🙂 no a asi tu strasim uz len ja 😀

mata1001
24. jan 2010

nie som tu kludne pis...

dijanka
24. jan 2010

😉 😉

mimuska77
24. jan 2010

Caute hviezdy?Je tu niekto?Alebo si užívate nedeľnú siestu?,to len ja trčím v robotke? 😀

Januliq vitaj medzi nami snažilkami a tiež srdečne blahoželám k narodkám 😅

dijanka aj Ty vitaj 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre