Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

lubka0506
8. okt 2009

...výtoky nie sú nič moc u mna je to tiež skoro pravidlo...ale musím si zaklopat zdá sa mi že v poslednej dobe je to lepšie...žeby pomohol čaj od bylinkárky??? Neviem... Mne manžel prišiel včera o 22.00 nemohli sme sa "domuchlat" a ráno to vstávanie... ale keby tie dni tak neuchodili,zachvílu bude pondelok a pojde zasa na 10 dní... ☹

mata1001
8. okt 2009

lubka ja ti verim s tym vstavanim.ja som si tiez nezvykla.na to sa podla mna neda zvyknut.
dneska moja teplota bola 36,7 a vcera a predvcerom 36,9.no neviem.uvidim zajtra ze aka bude teplota.som zvedava...

lubkabb
8. okt 2009

Ahojte, baby 🙂

lubka0506
8. okt 2009

😵 😵 😵 ahoj, konečne niekto prišiel ako sa máš???

mata1001
8. okt 2009

lubka bb ahoj...aky si mala dnik?

matusik ahoj

lubka tak teoreticky by ste sa mohli do ovu trafit,nie?

lubkabb
8. okt 2009

no ja soém tu bola aj včera večer, ale už ste tu neboli 😉

lubkabb
8. okt 2009

no ten deň celkom ušiel a teším sa na víkend. Tá mrcha stále štrajkuje, tak neviem. Zajtra ráno skúsim testnúť.

mata1001
8. okt 2009

no lubka 506 dakujem 😢 😢 😢 😢 a ja som nikto? 😢 😢 😢 😢

lubka0506
8. okt 2009

...matusik želám ti pekný večer... 😉 ...no mata neviem u mna to bolo v poslednej dobe až okolo 23 DC -skoro pravidelne,viem to lebo som vtedy chodila 2 mesiace na folikulometriu...a minulý mesiac na 19DC nebolo po folikule ani chýru ani slychu... ☹ Tak neviem ako bude...Rozmýšlala so nad tými testami...

mata1001
8. okt 2009

lubkabb potom daj vediet....a nemas ani naznak?nejake spinenie alebo bolest podbruska?

lubka0506
8. okt 2009

...mata ja som to tak nemyslela, ja že nás tu bude viac...to ma mrzí že si to tak zobrala... 😢 😢 😢

lubka0506
8. okt 2009

lubka bb a ktorý den cyklu máš...

mata1001
8. okt 2009

lubka v pohode ved ja som to brala zo srandy,ja viem ze si to tak nemyslela... 😉

mata1001
8. okt 2009

baby hned sa vratim.idem si ocikat jeden ovu testik... 😀 😀 😀

lubka0506
8. okt 2009

dobre ja idem vyvesit prádlo,vrátim sa... 🙂

mata1001
8. okt 2009

baby mam problem,na ovu teste mi vysiel 1 pasik(bol sfarbeny pravy)ale na papieriku je vyznaceny ako negativny lavy.tak to znamena ze su chybne alebo ze nemam ovu...? 😖 😖 😖

lubkabb
8. okt 2009

mata - asi to je chybný test a považuj ho za negatívny, skús ešte jeden.

no ja som dnes 32DC. Bolesť v podbrušku som mala pondelok-utorok a odvtedy nič. Ani prsia ma nebolia, len som unavená. Nechcem si robiť plané nádeje, lebo mi môže meškať len tak. Po potrate som mávala aj na 35 a 36DC mrchu. Aj keď posledné 2 cykly už boli celkom fajn: 30 a 28 DC. V utorok na testíku nebol ani duch. tak čakám, no čím dlhšie mi bude meškať a príde, tým budem sklamanejšia.

mata1001
8. okt 2009

lubka ale aj ten test co som si robila minulymesiac mi vysiel takto isto.ja si skor myslim ze je negativny.no newa,nabuduce kupim iny druh.

ja by som si spravila zajtra asi testik na tvojom mieste...co ked nahodou si....budes medzi nami prvy a aspon nas nakazis virusikmi...a mna prvu prosim...dakujem... 😀

lubkabb
8. okt 2009

no veď zajtra ráno idem testovať...ák to vyjde, tak si prvá v poradí na tehu vírusíky - sľubujem. Ale aj tak tomu zatiaľ neverím. Nechám sa prekvapiť, len aby som nebola sklamaná. Čo ak mi mešká kôli nejakému inému zdravotnému problému? Alebo len tak...zatiaľ nechcem veľmi dúfať.

lubkabb
8. okt 2009

Mám taký blbý pocit, že to tehu nebude. Neviem prečo. ☹

mata a aký je teraz ten tvoj hlienik? máš už klzko v nohavičkách? 😉

m.a.y.a.
8. okt 2009

ahooojte babenky: noo lubkabb co to citama ze by prva tehulka ?? no tak drzim palce zajtra nech tam mas riadne dialnice 🙂 🙂
mata: jasne na buduce isto vyjde alebo uz ste zamiesili ??

mata1001
8. okt 2009

jasne,nymysli na to...a kvoli jakemu zdrav problemu?len nevymyslaj. 😀 ....nic ti nie je.neboj.si ok...drzim ti palce....straaaasne moc

lubka0506
8. okt 2009

lubka bb aj ja chcem vírusííík ale nie chrípkovííí... 😉 😀 tak zajtra nech sú dialnice... 🙂

mata1001
8. okt 2009

lubka ze klzko v nohavickach 😀 😀 😀 😀 .no mam ale ked sompichla prst tak nic vynimocne....
a necitis nieco?neviem nebolo ti rano cudne?mne bolo dneska blbo od zaludka...lebo vzdy rano na lacno vypijem alchemilkovy caj...

maya ahoj no asi este nie lebo nebola ovu.cakam ju.ale boh vie kde sa zase flaka 😀 😀 😀
a ty ako?aky si mala dnik?

lubkabb
8. okt 2009

no, keď ja som celý mesiac riešila, že som nepostrehla že by som vôbec mala ovulku...tak mi je to čudné. Žeby som si ju nevšimla? Že by motyka vystrelila? Silná diaľnica určite nebude, keď v utorok nebolo nič ani duch ani tienik. Ale mne by stačila aj taká slabulilinka čiaročka. 🙂

mata1001
8. okt 2009

lubkabb taka ciarocka by stacila aj mne... 😉 no na zaciatok by mi stacila na ovu teste a o 2 tyzdne na tehu teste.nie som narocna,ze? 😉

lubkabb
8. okt 2009

mata tak čudne mi býva každý mesiac, keď si podvedome nahováram tehu príznaky. Ja už nemôžem ani svojmu telu veriť, už som sa pár krát sklamala, že som pociťovala všetky tehu príznaky aké len sú a mrcha dorazila.

Ale ak by som bola ozaj tehu, tak vás zamorím tehu vírusikmi 😀

m.a.y.a.
8. okt 2009

mata: jaaj ty este len cakas tak nic nie je stratene takze hlavne snazilkujte )))
a den som mala v pohode, sefik ma dofcu a v praci me boli tri baby tak super dnik a zajtra je piatok huura pride
a inac z toho caju mi bolo tiez blbo na lacno ((( a neviem ci som spominala ale mne alchimilka rozhadzala cely cyklus a meskali mi mrchy vtedy a aj ovulka sa posunula 😠

lubkabb
8. okt 2009

mata a nezabudni, že alchemilku môžeš piť len do ovulácie. V tehu môže spôsobiť potrat, tak pozor na to.

ahoj m.a.y.a. - mne alchemilka pomohla - celkovo je dobrá na regeneráciu maternice. A po potrate mi fakt bolo lepšie.

m.a.y.a.
8. okt 2009

lubkabb: noo ja som mala tiez prvy testik a velmi slabe ciarocky respl tu tehulkovu a o tyzden tam bola riadna dialnica tak mysli pozitivne ja som tiez nechcela verit a muzik uz vobec tak testni a daj vediet 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre