Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

majuska7979
1. feb 2010

dobre moja idem ja upratovat a nieco navarit a som riadne unavena, moja prva ranna 😀
tak zatial papap ozvem sa zajtra 😀

mata1001
1. feb 2010

pa mojka...pekny vecer 🙂

majuska7979
1. feb 2010

aj tebe aj malemu pipikovi 😵

mata1001
1. feb 2010

to je baba 😀 😀 😀

majuska7979
1. feb 2010

ako len chces, baba s pupocnou snurou medzi nozkami 😀 😵

lubka0506
1. feb 2010

ahojte 🙂 ako sa máte? to ste tu toho popísali... ja so akási ubolená,dnes som pospávala. ☹ zajtra musím k lekárovi,lebo mi začal tiect jeden steh tak tam zajtra idem...

lubka0506
1. feb 2010

zasa sme sa obišli... ☹ reisi niečo sa mi marí ale v ktorej téme to bolo? 😒

majuska7979
1. feb 2010

ahoj lubka, ja som tu, akurat varim hovadzinku mnaammmm 😉

lubka0506
1. feb 2010

ahoj majus...mnaam...dala by som si mnamko 🙂

majuska7979
1. feb 2010

no mm zachvilku dojde z prace to sa pekne napapkame 😉

lubka0506
1. feb 2010

no ja už som napapkaná...idem k telke...želám dobrú noc 😉 papa.

reisi
1. feb 2010

ahojte baby, ste tu niekto?
Lubi bola si na operacii??? S tym stehom neprijemne,veru chod k dr. nech daco poriesi nech sa ti to rychle zahoji...
Majuska dobru chut🙂
Mata ty si si aka ista, ze baba 😀 a meno ake mate?
Bola som hodinku na poliach so psiskom, taku mam lahku hlavu a tusim aj on je nejaky pozitivne naladeny. Dceru mal muzo na starosti, ale asi ju nejak nepoprehanal lebo je este velmi aktivna.

mimuska77
1. feb 2010

Ajojte kde ste kto? 😉

reisi
1. feb 2010

mimuska ja som tu ale ty si uz asi fuc

januliq
1. feb 2010

ahojte babusky, tak som dostala ms 😒 no nic...ideme dalej 😀 matus, tak snad ti to dievcatko vyjde...lebo aj sestra tehulka (5mes) mala take tusenie, ze je to baba a pred dvoma dnami mi napisala, ze ta mala baba ma pipika 😀 no budem mat synovceka 😵 ...prajem vam dobru nocku.

mata1001
2. feb 2010

januliq ahoj ale my si robime srandu.mne je to srdecne jedno co to bude,len nech je zdrave.ale sa ma ludia pytaju co by som chcela.tak som si vybrala babu.

reisi mame mena Natalia a Nela a Filip,ale to sa este moze zmenit.

a ste tu niektora?nudim sa 😖 😖 😖 😖

reisi
2. feb 2010

Ahojte, je tu niekto?
Mata pekne mena 😵 A veru zaklad je zdravie...Si doma na pn ci pracujes?

reisi
2. feb 2010

makdi a ty kdeeee siii?

lubka0506
2. feb 2010

ahojky ja som tuuu 🙂

reisi
2. feb 2010

ahoj lubi, co porabas? musis lezat?

reisi
2. feb 2010

co ti povedal Dr?

lubka0506
2. feb 2010

nie neležím...do obeda som asi 3 krát zaspala na gauči...ale neležím...čo mi povedal? pozrel mi to začal mi to stláčat tak som ho skoro kopla vieš kam... 😀 mám si dávat na to lieh a keby mi to neprešlo tak mám príst a aj keby som dostala horúčky... nechcel mi v tom rýpat a ani dávat masti...prídem neskor...idem papat 😀

reisi
2. feb 2010

dobru chut 😉

mimuska77
2. feb 2010

Caute babule,je tu niekto?Reisi to včera ked si sa ohlásila ja už som bola v sprche a pripravovala som sa domkov... 😀

mata1001
2. feb 2010

cau mimus ja ja ja som tuuuu 🙂 🙂 🙂
co robis?

mimuska77
2. feb 2010

Cau moja,no som zase v robotke... 😀
Ale teším sa,že si tu,Ty čo pekné si porábala? 😅

mata1001
2. feb 2010

mimus neuveris.dneska som cely den lezala a jedla...
a ty ako?preco si zase v robote?

mimuska77
2. feb 2010

No to je maťuša super už keby som aj ja mohla takto vegetiť,ale prajem Ti to zo srdiečka 😅
A ja mám aspoň pozitívne,že sa mi konečne mrcha skončila 😅 😅 😅 ,včera som ešte v robote lietala na vecko lebo išli zo mňa kúsky krvi no už som fakt myslela že k tej dokyne idem dnes a je mi jedno či som objednaná,ale zatiaľ malý zázrak a čisto... 😅 😅 😅 Tak sa teším maťuša,že až!!!
A prečo som v robotke?No ved to poznáš mám akurát poobedné,zajtra pozajtra nočné ale cez víkend mám veľké voľno a na to sa tak teším,že si ani nevieš predstaviť 😀 Ale inak v pohodke 😅

mata1001
2. feb 2010

som rada ze ti to uz skoncilo.
a co budescez vikend robit?

mimuska77
2. feb 2010

No cez víkend by som si už konečne mala užiť manžela 😀 ,teda najvyšší čas lebo tie moje obdobia ked čakám mrchu ked dorazí ms a potom sa neukončuje,ved nás za chvíľu dajú do kláštora a budú nám hovoriť brat a sestra 😀 (to je samozrejme sranda,obrazne povedané),ale už som niekedy s týchto mojich stavov zúfalá a manžel ide "bokom",chúda moje,ale včera ma bol aj pekne čakať a tak bolo vyupratované,že som ho musela pochváliť,niekedy je pre mňa "poklad na striebornom jazere" a inak si užijem papučovú kultúru,pretože o týždeň 12. februára ideme trošku trsať na zábavu,a už aj potrebujem jak soľ odreagovať sa,tak sa aj celkom teším 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre