Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

mimuska77
2. feb 2010

už som tu a jak je fajn že si poznáš cyklus,no vidíš to je pozitívne a možno teraz tých 30 dní 😝

majuska7979
2. feb 2010

no cize ovulka bude na 15dc 😀 aspon myslim 😅

mimuska77
2. feb 2010

No jasné,že bude ver 🙂

majuska7979
2. feb 2010

mimus ja by som si to nevsimla ale kukam na grafiky a uvidime aky budete tento, merat sa mi este nechce, myslim ze je skoro zacnem asi az 10dc 😉

mimuska77
2. feb 2010

Takže teraz mrchu máš? 😔

majuska7979
2. feb 2010

mimus, uvidim ako dlho sa budeme snazit, vies uz ma to zacina stvat toto je 8cyklus, 6.6.2010 bude rok co sme zosobaseny a ja tajne dufam ze aj babo bude do tej doby na ceste 😕
keby som vedela ze to bude take tazke snazime uz par mesiacov pred svadbou 😀 aspon by mi nemuseli tie moje svadobne saty nonstop zuzovat 😠

majuska7979
2. feb 2010

mimus mrchu mam dnes 4den z toho dnes a vcera to bolo uz len take spinenie 😠
neviem mesiac co mesiac mam slabsiu mrchu, a som troska v soku lebo som chlastala a stapkala som sa na 2den mrchy a zvycajne jak pijem pocas mrchy to potom ju mam hrozne silnu a tu nic, 😕
mala by som ist do doktorky ze ci je vsetko ok 😖

majuska7979
2. feb 2010

ale musim povedat ze som na teba hrozne hrda 😎 ides k dr, fakt som na teba hrda a neviem ci hned po tebe nebudem masirovat ja 😀 predsa ta v tom nenecham samu 😀

mimuska77
2. feb 2010

No maji nemboj uvidíš,že to bude do roka a do dňa aspoň otehu,lebo pôrod by si nestihla,to máš ešte kopec času,8 cyklus vôbec nie je veľa hoci ten čas nenormálne letí a ja s mm sme tiež 8 cyklus a zatiaľ nič a my sme to skúšali už aj pred svadbou 4 mesiace 😢 Ale život letí jak kôň a ja keby som vedela že s otehu nieje sranda tak začnem rok dozadu,ale takto to asi má byť a tento rok sme všetky snažilky tehuľky,uvidíš!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ja tomu verím a stavím sa že Ty budeš prvá,tak veselo do snažilkovania 😀

majuska7979
2. feb 2010

teraz az vidim co si to tam hore napisala 😀 no u nas je v norme ze mm jazdi aj na cervenu 😀 ale ja som nechcela 😀
mimus, ja ti dam teliatko, si spravna baba a to je dolezite 😉

majuska7979
2. feb 2010

mimus, moc neverim ze budem prva, ale uz dopujem do mm vitamin E, tak dufam ze to pomoze 😠
a to ze cas leti to vidim kazdy den, vsak kuk uz je februar, nedavno sme oslavovali novy rok 2010 😕
dnes uz na mm skocim, 😀

mimuska77
2. feb 2010

Dakujem maji za tú dokynu,ale dnes mi nebolo všetko jedno ja som myslela,že už dnes k nej poletím včera som mala mrchu už 9 deň predstav si a to silnejšiu jak deň pred tým tak som sa zľakla,že dnes mašírujem k dokyne aj bez objednávky,ale dnes mám čisto tak verím že mi už skončila bosorka jedna,ved potom kedy mám s mm miesiť deti?Ked mám furt mrchu,ale teraz si to s mm užijem neboj,lebo som ho dosť zanedbávala,a Ty to čo si pila?Jak Ti je fasácky že máš mrchu 5 dní a dosť,čo ja by som za to dala,a neboj moja od dokyny som užaj na koníku a zreferujem verdikt,len dúfam že som aj ja v poriadku 😅

mimuska77
2. feb 2010

Aj za tú fajn babu dakujem si milá 😅

modraell
2. feb 2010

Ahoj...tak ja sa teda pridám...mám už dávno po 30-tke teda skor už 40 rokov a stále nemám bábatko....tiež po ňom veľmi túžim, pretože už jedenkrát som oň prišla.... ☹

mimuska77
2. feb 2010

A ja inak tiež dopujem druhý mesiac do mm E vitamín,žeňšenový čaj a ja tiež e vitamín a tú kyselinu listovú a ešte femi kvapky od Valoviča na správnu činnosť vaječníkov,tak uvidíme no ved to ešte nikde nič a už február,ale tento rok sa to tu s tehulami rozprúdi ja to viem a Tebe ked som povedala do roka a do dňa tak to tak bude a "punk tum" 😉 🙂 🙂 🙂

mimuska77
2. feb 2010

Vitaj modraell len sa pekne pridaj sme tu naozaj fajn povzbudilky a uvidíš,že aj tehuľky čoskoro,pár z nich už máme tt 😅 😅 😅
Vek nehrá rolu aj tak sme všetky mladice a bábo bude tomu ver aj ked toho prvého Tvojho tehu mi je ľúto, 😔 neboj ideme do dalšieho kola,nie si sama 😅 😅 😅

majuska7979
2. feb 2010

ale ani nehovor mavala som mrchu aj 7 dni, ale odkedy snazilkujeme mrcha sa mi skratila, 5dni max, co je divne, ale co asi tie male potvorky dobre posobia a vsimla som si ze ak neberiem brufen na bolest bruska tiez je to lepsie, mozno aj preto, ktovie 😕
ty si mala 9dni mrchu?? no tak sa cuduj ako mate riesit babatko 😀
no mali sme s mm troska problemov, ked mi padla teplota to som mu posepkala do uska, a on na to ze mi nikdy nebudeme mat deti, tak ma to troska vzalo, a este tam bolo par veci ohladom domceka v pl, proste vsetko prislo v tom najhorsom, tak ho to vzalo viac ako mna, mne to bolo jedno ze mrcha dosla, proste kamoska dosla a potom aj jeho brat so zenou, to sme kupili litrovu vodku, a potom sli chlapi kupit dalsiu litrovku, tak si vies predstavit ako som si potom tykala s hajzlom 😀 to bola sobota a celu nedelu sme prespali 😀
ale aspon sa uz citime lepsie, ono raz za cas sa tak treba zriadit 😝

majuska7979
2. feb 2010

modraell, vitaj medzi nami tuziacimi po babatku 😉
je mi luto ze si o jedno prisla, dufam ze druhe bude coskoro na ceste

majuska7979
2. feb 2010

mimus, to uvidime co to urobi, ja tiez kyselina listova, vitamin e 250, ...tak uvidime co sa stane, dufam ze coskoro ako hovoris cari mari fuk 😀

mimuska77
2. feb 2010

Tak to máš pravdu mojenko s tou litrovkou,ja som sa teda už dobrých pár rôčkou nezrúbala,asi by som si mala vyčistiť organizmus 😀
O tých Vašich "problémikoch" som si o Tebe naštudovala vo "Vesmíre" mrzí ma to,ale viem to určite že Tvoj mm to nechcel povedať,uznaj že mal byť na čo "nasr..ý" ohľadne peniažkov,ale s tým snažilkovaním by som to mala naozaj napraviť a vrhať sa častejšie na mm,možno by mi to mrchu tiež skrátilo 😀 Kto vie a ja som inak zvykla mať aj 12 aj 14 dní mrchu,takže toto bola slabý odvar lenže vtedy ked som ju mala tak dlho tak to som videla jasne že sa ukončuje a nie zosilnieva ako včera ale dnes je "čistý" vzduch tak možno aj ťuťu muťu by mohlo byť,ved mm ma ide aj čakať večer,tak už aj to je na romantiku no nie??????????????, 😅

majuska7979
2. feb 2010

mimus, no poviem ti ze ja som naposledy bola zrubana po svadba tak ze som si tykala z hajzlikom, nezvyknem to robit 😀
no to mavas pekne dlhu mrchu 😠 ked budes u dr tojej povedz ze mavas taku dlhu mrchu mozno ti nieco poradi 😉
takze vecer romantika, ja mam dnes v plane umyt vlasky, vyrovnat, troska si pocvicit, spevnit svalstvo lebo ziadne svalky nemam, az sa baby z prace smeju, tak som si povedala ze idem troska popracovat a mozno aj popri tom pocvicim panvove svalstvo, 😀
uvidime ci to panvove svalstvo nenecham na spolocny cvik s mm 😀

mimuska77
2. feb 2010

maji vitamínky by sme mali,tak už len veľa snažilkovania a čo nevidieť sme v tom 😅

majuska7979
2. feb 2010

a teraz pekne varim polievocku, kuraciu 😝 troska vitaminkou nech mu prudi to tela 😀

majuska7979
2. feb 2010

mimus beriem ta za slovo 😉 , teraz uz len snazilkovanie, takze ktory dc si?? 7dc??? ides merat teplotku??? 😕 skus co myslis?? nenahovorim ta

mimuska77
2. feb 2010

no jasné takže kvôli vareniu si zdrhla,no super jaká si šikula a vitamínky musia byť aj v strave to je super,ja som dnes robila len také mäsko na šťave,ved čo by som aj viac do obeda stihla s krumpličkami 😀

mimuska77
2. feb 2010

jaj majuš,ale píšeš jak "český žandár" rýchlo nestíham za tebou odpisovať... 😀
No ja som dnes 10 DC a s tou teplotkou no teoreticky by som zajtra mohla ráno,potom ma čaká zubár takže na mňa mysli 😅

majuska7979
2. feb 2010

hmmm, mnaaam, dala by som si 😎
takze zas si v praci?? do vecera 😠 ale aspon este posnazilkujete,
mimus pod somnou merat hmm???? predsa ta len nenahovorim?? 😠

majuska7979
2. feb 2010

takze zacni merat, 😉 urcite ti to pomoze ohladom ovulky 😉
a co sa stalo?? jak ja neznasam zubarov, 😠

mimuska77
2. feb 2010

jej a o tom spevňovaní panvového svalstva som prehliadla,no nechaj to Ty len pekne na mm ten Ti panvu precvičí,že budeš samý sval 😉
Ja by som tiež mohla zo sebou niečo robiť my s mm totiž máme spravenú posilku,lebo mm je veľmi poriadny chodí tri krát do týždňa dole cvičiť,ale ja teda som lenivec lenivý,ja moc nemusím 😒
Co by za to mm dal keby som zo sebou niečo robila,ale nieže by mu to vadilo má ma rád takú aká som,len vždy povie že aj mám kde cvičiť a nechce sa mi...
A ohľadne dlžky cyklu to dokyna o mne vie.... 😒

majuska7979
2. feb 2010

no vsak ja viem uz teraz ako to cvicenie u mna skonci, zacnem cvicit a ak ma mm uvidi, to mu vstane vecna svieca a uz sa pojde na panvove svalstvo 😀
ale mate super ze mate posilku, ja by som chcela hrozne, chcela by som ist hlavne tiez na plavaren ale bojim sa ze hned nachladnem ako vzdy, takze cakam na leto 😠
a co ti dokyna povedala o tej mrche??? 😕 je to normalne??

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre