Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

honey777
11. okt 2009

janula, OK. A to HSG ti zistí priechodnosť vajíčkovodov, to ti tiež nechce tvoj gynek. spraviť, lebo ste neni manželia ? To ide normálne cez poistku a trvá to chvílu. Tomuto partnerovi nech teda tiež urobia SPG, je to jednoduchšie, a potm na HSG, ak by bol v poriadku...

mmart, ťažko radiť, čimáš, alebo nemáš ukecať partnera, môžeš mu len povedať svoje argumenty a a to, ako ťa to trápi... a čakať, ako zareaguje.

janula_nz
11. okt 2009

honey to hsg je ten prefuk vajcovodov? ze mi pustia nejaku tekutinu do maternice a pozeraju kade to ide? tie nazvy teda moc neovladam. toto vysetrenie nerobi moj doky. ale poslal ma zas do dunajskej stredy na to do sukromneho centra a tam ze to nerobia. a kamoske min. rok to tam robili, tak neviem ci mne tak povedali iba alebo to prestali robit.

mmart
11. okt 2009

no, asi predsalen chvilku vydrzim. teraz sa mu totiz nedari v praci a chlapi su v tomto hrozni. Aj ked to nedavaju najavo, nevedia podla mna prehltnut, ze zena zaraba viac. tak to mame teraz doma. ja viem, ze je moznost, aby chlap zostal na rodicovskej dovolenke, ale to by som nechcela. Len furt mam dilemu, ci sa potom bude darit... viem, ze vela bab potom lutovalo. to je hrozne, clovek si zrazu uvedomi, ze ma 30. ani mi to nedojde... (aj tak mam pocit, ze mam stale sladkych 17 😀)

honey777
11. okt 2009

janula, áno je to ono. Vlastne, máš pravdu, mne to urobil Dr., len preto, lebo chodí robiť aj do nemocnice, ambulantne sa to nerobí. Tak si zisti v najbližšej nemocnici, či to robia, a nech ti Dr. vypíše žiadanku.

nieje to pravidlo, že muži nevedia prehltnúť "úspešnejšiu "partnerku, môj manžel s tým nemá problém... Skôr by som povedala, že má obavy, že keď vypadne tvoj zárobok a jemu sa nedarí v robote, že zostanete bez príjmu. Ako je to s bývaním ? Máte túto otázku vyriešenú ? Ak máte výdavky len bežné plus dovolenka, tak, tby si mohla riešiť jeho nezáujem, ale ak máte pred sebou ešte otázku riešenia bývania, tak partnera chápem. Ale je to veľmi individuálne

ladena
11. okt 2009

ahojte,rada sa k vam pridam aj ja mam po 30 ale mne uz tiahne na 32 a nemam este babo no ale rada by som už konečne mala 😒
ako tu čítam vase prispevky tak niesom sama ,no veru ked to clovek chce vazne sa nedarí .... ☹

mmart
11. okt 2009

byvanie mame v podstate vyriesene, ale mame dost uverov. on je totiz rozvedeny a este ked bol s tou zenou predtym, pobral si nezmyselne uvery a je toho celkom dost. takto ako fungujeme teraz sa to stiha platit, ale to je vlastne hlavny kamen urazu. Babatko chce, povedal mi to, ale nie teraz, ked sa trosku pozbiera s robotu a bude mat istotu, ze ked vypadne moj prijem, nebudeme mat problem. Ja len dufam, ze to nebude trvat donekonecna. Este pol roka zvladam.

honey777
11. okt 2009

vitaj ladena, daj niečo viac o sebe

mmart, to máš pravdu, ja si tiež neuvedomujem, že mám 30 a vôbec sa necítim tak 😎

janula_nz
11. okt 2009

honey ziadanku mam vypisanu uz mesiac. pockam teraz este tyzden, a po me sa objednam niekde teda. zaital si to aspon obtelefonujem. ale pochybujem, je to problem

mmart
11. okt 2009

ahoj ladena 🙂 ja mam problem, ze chcem, ale partner este nie ☹ problemom je financna stranka. aj ked ja si myslim, ze by sme to zvladli. Ked to zvladaju ludia, co su na tom este horsie....

honey777
11. okt 2009

pýtaj sa, určite to nebude problém, tak chod do inej nemocnice. Je to bežné vyšetrenie na zisťovanie problémov s neplodnosťou. Ale rátaj s tým, že sa robí v čase tesne po menzese do takého 10 dňa cyklu. Budem ti držať palce, aby ti nikto nerobil problémy, viem, že to vybavíš, daj potom vedieť. Baby budem končiť pre dnešok, idem ešte do sprchy a nachystať sa do roboty na zajtra, prajem krásny večer

mmart
11. okt 2009

honey777 dobru nocku, aj ja koncim, idem si pozriet superstar 🙂 a zajtra zas do praaaace.

janula_nz
11. okt 2009

ladena ahoj. ja som tu tiez nova, v tejto teme myslim.

janula_nz
11. okt 2009

dobru noc honey a dakujem za privitanie.
aj tebe mmart 😉

ladena
11. okt 2009

dakujem za privítanie....no my chceme obaja ale nedarí sa ☹ v prvom rade sme si chceli zariadit byt a tak dalej .....a teraz cakam kazdy mesiac ,no ale presli sme si vsetkymi chorobami no hlavne ja lebo ma partner nakazil bacilami a ved viete mozno aky su chlapy ak maju problem tak to drzia v sebe ...no niektori sa odhodlaju k lekarovi .....
moj drahy nesiel k lekarovi a liecil sa sam pol roka a potom sa to tahalo 3 roky než sme boli vylieceny a to som musela zakrocit ja a moj gynekolog...no bola som na nervy uz je to v pohode aj u bylinkara som bola 🙂

mmart
11. okt 2009

no to mi hovor. ten moj ani za svet k doktorovi, ked mu nieco je. Chvala bohu (musim si zaklopat), ho choroby obchadzaju, az na ladvinove kamene, co mal minuly rok.

lubka0506
11. okt 2009

ahoj babule,to ste toho popísali... 🙂 vítam medzi nami všetky nové babenky-teším sa že nás tu bude viac... 😵 Venujem sa mm ale tiež idem do sprchy a nachystat sa do práce.Zelám pekný večer a dobrú noc... 😵

katka.he
12. okt 2009

krsne ranko baby...ste tu niekto??? ☹ dufam, ze tu z vas niekto pride...

bobjan
12. okt 2009

Dobrá ránko 😉

katka.he
12. okt 2009

krasne ranko bobjan.. uz si v poriadku? alebo si este chora?

bobjan
12. okt 2009

Katka, ďakujem za opýtanie, je to lepšie a "zarezávam" v práci. Ale chytil to manža, takže sa starám 😉

A ty ako po víkende?

katka.he
12. okt 2009

ja celkom fajn🙂 len tento vikend velmi rychlo ubehol... aj moj manzel bol chory..mal tyzden marodku🙂) a bol strsaaaasne chory ..si vies predstavit...chlap ochorel🙂)))
v nedelu som mala dostat menzes a zatial nic...aj ked tak tajne dufam, ze by to uz mohlo vyjst..inac dakujem za vysvetlenie mnohychh veci... vies hoci mam po 30tke pripadam si hlupa v tychto veciach ako motyka🙂

bobjan
12. okt 2009

To je v pohode, kľudne sa pýtaj, ja som sa tiež väčšinu vecí dozvedela na nete 😉 A hlavne ďakujem všetkým, ktorí mi pomohli a urobila som hneď prvú a najlepšiu vec, že som zmenila dr...

Viem si predstaviť, keď je chlap chorý 😉 Dúfam, že menzes nepríde a výjde to 😉
U nás bola kosa a pršalo, tak sme lebedili doma a u susedov 😉 Doma bolo teplúčko, tak super 🙂

katka.he
12. okt 2009

presne ako my... ja som v sobotu upratovala a varila🙂 a v nedelu som varila, boli sme v kostole a na nakup, zehlila som a potom sme len oddychovali... ja som zmenila lekara ked som sa vydala... uz mi aj urobila rozne vysetrenia ale len take najzakladnejie, stery, krv, hormony, stitna, sono, sonda....vsetko je OK... len to nejako nevychadza

bobjan
12. okt 2009

Aj ja som si upratala, oprala, aj sa mi posušilo 😉 Variť som nevarila, lebo som mala, ale robila som môjmu včera na večeru mlsotu, gnocchi s kokosom a ananásom 😉

Všetko záleží od dr., ja som pritom magorovi stratila zbytočne veľa času 😠

katka.he
12. okt 2009

a co bol zly? alebo ti nerobil vysetrenia? alebo ako si zistila ze nie je dobry? bobjan a ty kde pracujes?

katka.he
12. okt 2009

je tu este niekto?

bobjan
12. okt 2009

Katka, 4 roky som k nemu chodila a nebol schopný mi ani len zobrať krv..... a za to, že pozrel manželovi spg pod mikroskopom zobral 400,-Sk 😠

Okrem prehliadky nič nerobil....a to som brala aj HA a ani tú krv mi nebral za ten čas... 😒

Pracujem v jednej fime za pc 😉

katka.he
12. okt 2009

no aj moj predchadzajuci lekar bol podobny...nikdy mi nerobil preventivu...ktora sa tyka sterov atd...terajsia lekarka mi urobila zatial tie vysetrenia co som ti spominala... aj ja mam taku kancelarsku robotu za PC 😀

bobjan
12. okt 2009

mne stery robil, ale nejaký extra záujem o mňa nemal....a keď som mu povedala, že sa mi nedarí otehotnieť, tak mi povedal, že mám ísť na laparoskopiu, bez toho aby mi urobil iné vyšetrenia, hneď ma hnal pod nôž...nakoniec k nej aj tak došlo, ale predchádzalo tomu kopec iných vecí, ktoré som ocenila od iného dr...

makda
autor
12. okt 2009

ahojte kocky.
dlho som tu nebola a pozeram, ze nam popribudali nove snazilky. tak vas vitam 🙂
a inak dakujem kocky za gratulacie, uz som konecne dooslavovala. narocny vikend 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre