Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

lubka0506
19. feb 2010

no to si mala perný den,to také dobroty išli von???
ja som v pohode,čakám manželíka kedy príde z práce... 🙂

mata1001
19. feb 2010

aj ja cakam mm uz by cca o pol hodku mal prist.tak sa tesim na neho.ach jaj...

no veru moje mimco je uz teraz vyberave a este nikde nic... 😀 😀 😀

lubka0506
19. feb 2010

no to moj je ešte v Blave,povedal že ked pojde z práce tak mi zavolá a ešte nevolal,myslím že príde až tak okolo pol šiestej...

lubka0506
19. feb 2010

no veru máš vyberavé bábatko 😉 čo bude robit potom ked bude plakat a rozprávat... 🙂

mata1001
19. feb 2010

aj moj je este v blave vlastne uz asi odtial odisiel ale bol v blave.onedlho by mal byt pri mne.

takze v pondelok ides k dr?a kde mame mimusku?povedala ze sem nakukne.asi ma vela robotky 😝

lubka0506
19. feb 2010

ano v pondelok idem k dr.,uvidím čo mi povie výsledky som že vraj mala dobré chvalabohu...
mimuska pracuje... 🙂 ...nech pracuje aspon ona ved my sa válame doma...
...a práca šlachtí! 😀

mata1001
19. feb 2010

no nemenila by som s nou 😒 mne je dobre doma

lubka0506
19. feb 2010

aj mne ale mna čaká aj práca,teda ak ma neprepustia...

mata1001
19. feb 2010

lubi koncim dosiel mi mm.pekny vecer

lubka0506
19. feb 2010

papa aj tebe...

mimuska77
19. feb 2010

Ajojte... 🙂
Cau lubinka pracujem ešte ale za takú hodku by som už mala byť tu,kým mi stoja vzorky na meranie tak som sem nakukla a maťka sa už asi venuje m 🙂

majuska7979
19. feb 2010

ahojte babule dnes sa narodilo mojej kamoske babo, chlapcek, uplne nadherny 😀

mimuska77
19. feb 2010

Cau majušík to je super správa,takže máme o jedného človiečika viac 😅

majuska7979
19. feb 2010

no je uplne nadherny a musim povedat ze cely tatko, ale typovala som jej chlapceka, lebo pocas tehotenstva bola peknucka, a hovori sa ze dievcatka beru krasu od maminy 😅

mimuska77
19. feb 2010

Majuš tak sa to hovorí o tej "kráse" ved aj aj matke tipujem chlapčeka 😀

natalca
19. feb 2010

mimus, ahoj 😉

mimuska77
19. feb 2010

Nati čau moja Teba som tu už dávno "nestretla" v priamom prenose,čo máš nové? 😉

natalca
19. feb 2010

pisala som vyssie, pripravu na hsg mam za sebou, ovu tiez a najnovsie mam mozno endometriozu a polyp zmizol, dakujem mu za to velmi pekne 😉
a ty?

mimuska77
19. feb 2010

Jej mojko tak Ty už si toho postíhala...A v čom spočívala tá príprava na hsg.?Polyp sa rozhodol veľmi správne a čo sa týka endometriozy tak to ešte nemusia potvrdiť a kedy by si mala hsg. absolvovať?
No ja si idem v pondelok k dokinke po výsledky,robila mi hormonálny profil a všetky možné výtery,aby vylúčila akýkoľvek zápal,aj sa bojím ale beriem to tak že ma to posúva bližšie k bábätku 🙂

natalca
19. feb 2010

mimus musim nieco dokoncit, odpisem za chvilku

mimuska77
19. feb 2010

O.K. mojko aj ja si zatiaľ poumývam lab. sklo 😒

natalca
19. feb 2010

ano endom. potvrdit este nemusia
priprava na hsg spociva v odobrati 4 skumaviek sterov z posvy na mikrobiologicky rozbor, 2 skumaviek krvi
aj ja beriem tieto vysetrenia ako postup ku babatku a lubka ma potesila, ze po hsg mozem skor otehu 😵

mimuska77
19. feb 2010

No to je super teším sa s Tebou 😅 a lubka má pravdu 🙂

natalca
19. feb 2010

ja mam vysledky az o 2 tyzdne ☹
HP mam ja ok, aj draheho spg je vyborny
vy ste boli aj na spg?

mimuska77
19. feb 2010

No ved to Nati zvedavá som na pondelok,len sa obávam ak bude potrebný spg,tak ja môjho mm nedotiahnem naň 😀 On je zlatý človek,ale strachoprd pokiaľ ide o doktorov,to toho Tvojho veľmi obdivujem,ale uvidíme možno by som bola prekvapená 😉

mimuska77
19. feb 2010

A neboj Nati dva týždne utečú ako voda 😉

mimuska77
19. feb 2010

Natinka hned sa aj ľúčim,ešte spravím posledné vzorky a hajde domov,prajem Ti krásny večer 😉 Pa,pa

natalca
19. feb 2010

mimus, mne doki povedal, ze bez spg mi poistovna nebude preplacat vysetrenia a v podstate je to ten zaklad, lebo ak by mal on zly spg, nemusie teba tak trapit, aj tak mas toho dost
ten moj, tiez nechcel ist a ked videl ako casto chodim ja tak povedal, ze dobre, ja som ho tam neposielala, vobec som mu o tom nepovedala az sa na to spytal sam, tak som ho objednala, rozbor mu robil moj doki... najprv povedal, ze vzorku donesieme, v ten den bola kosa a zlakol sa, ze by to znicilo vzorku (mohla som to doniest v podprde) a urobil to tam... inak co sa chlapi tomu vysetreniu tak brania? my si musime prezit horsie a oni si tam len dobre urobia, povedala som to hrubo, ale je to tak. Bol dokonale nervozny, ale zvladol to, a som bola s nim, ale nie v ambule a potom sme sli na obedik, pocula som ako mu padol kamen zo srdca ked odtial vysiel.... ako mne pri dobrych vysledkoch 😀

natalca
19. feb 2010

inak ani moj nema rad doktorov, on sa lieci radsej sam 😀
tak mimuska, nech su tvoje vysledky pozitivne naladene na // 😵
maj sa pekne, pa 🙂

mimuska77
20. feb 2010

Nati ved máš pravdu ohladne chlapov pre nich to má byť ešte aj "príjemné" a sme to my baby ktoré si musíme prejsť oveľa horšími vyšetkami,ale čo Ti poviem chlapi sú väčší strachoprdi jak my baby,ale jak Ty hovoríš možno ked to bude fakt potrebné tak budem s jeho reakcie prekvapená...
A to sa mi páčilo,že v podprde 😉
A k čo sa týka môjho m tak sa stále odvoláva,že on vie že sa nám to podarí prirodzene,no ved keby to bolo také jednoduché... 😀 Aj som mu povedala,keby sa ten Váš "biologický materiál dal kúpiť v obchode nebol by problém,ale je potrebný a žiaľ v dnešnej dobe je veľa chlapov ktorí majú rybičky slabšie.....No ale budem múdrejšia až po mojich vyšetkách či to bude potrebné 🤐
A inak Ti zo srdca dakujem a aj Tebe prajem skoré //,nech spolu rodíme... 😀 ,pá,pá a pekný víkend 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre