Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

majuska7979
22. feb 2010

no je to krasne tie male vecicky 😵 proste malemu budu sediet ako uliate 😵

mata1001
22. feb 2010

a ako sa vola?

majuska7979
22. feb 2010

maly sa vola Risko 😵

mata1001
22. feb 2010

mile... 🙂

majuska7979
22. feb 2010

no kde je ta nasa mimuska???????????????? 😠 ☹

mata1001
22. feb 2010

a nielen mimus ale aj ostatne.. 😖

majuska7979
22. feb 2010

no nikto tu nieje kde sa vsetci vyparili

majuska7979
22. feb 2010

tak to vypada ze sme tu iba mi dve mata 😀 a ja zachvilku tiez padam do prace ☹ a mimuska tu stale nieje 😢 😢 😢

mata1001
22. feb 2010

newa tak siuzi pracu,vela vsak nepracuj...iba tak priemerne 🙂

majuska7979
22. feb 2010

dakujem mati, no vidim ze nikoho tu nestihnem, az zajtra mozno 😒
aj tebe prijemny dnik 😉

mimuska77
22. feb 2010

Cau najdrahšia majuška,jej to je také zlaté ako si ma tu hľadala,no ale maťa mala pravdu u dokiny som sa načakalaaaa ale stálo to za to tak majušík ani srdce mi nebilo tak som sa bála len na rad som sa dostala o 12:45 a dokine som povedala,že som radšej prišla osobne,najskôr mrkla na výsledky ktoré také tri "nekonečné" minutky študovala už som sa ozaj začala báť a potom sa na mňa usmiala a povedala,že jak pozerám tie Vaše výsledky VSETKY máte v úplnom poriadku hormonálny profil tiež a aj stery na rôzne zápaly a baktérie všetko negatívne potom mi ukázala kartu,takže som to videla na vlastné oči,bola by som ju tam od radasti vybozkávala,takže si majuš naozaj na mňa myslela srdiečkom za čo Ti dakujem a potom som sa jej opýtala pani doktorka a do koľkých dní po vysadení tabletiek čo ste mi minule dala som mala dostať ms?A dokina na to že do 48 hodín a najskôr mi to nedašla ale potom saom na ňu kukla a hovorím HODIIIN?????Ved ja som poslednú tabletku brala minulý týždeň v utorok ,usmiala sa na mňa a hovorí nooo tak to potom sa dohodneme,že ak tento týždeň ms nepríde tak v pondelok prídite na utz....Takžeee zatiaľ takto a prepáč zlatko že som Ta "nechala" čakať na výsledky!Od radosti,že sú výsledky o.k. som mm napiekla dva zákusky ten len nechápal 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

ejasmeja
22. feb 2010

ahojte! este buntosite? 🙂

mimuska77
22. feb 2010

Cau ejuš a ani Ty nemôžeš spinkať????????????????, 😀
Ja som v robotke 😉

ejasmeja
22. feb 2010

Mimuska! co to citam za uzasne spravy! veeeeeeeeeeeeeeelmi sa tesim a drzim palceky!!!! 😀

ejasmeja
22. feb 2010

mimus, aj mozem, ale nestiham 😀

mimuska77
22. feb 2010

Jeééé majuš to som ale kámoška,no vytešujem sa zo seba a Teba som anjelik aj zabudla pochváliť za tú teplotku,no hovorila som Ti!!!!Veštica nie som,ale inštinkt ma neklame,nenormálne sa Teším s Tebou a grafík je bombový,len tak dalej schodíky do nebaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵

mimuska77
22. feb 2010

No ejuš dakujem 😅 ,tak len pekne nestíhaj aspoň tu nie som sama,ostatné babule už určite spinkajú,ale ked to na Teba príde daj vedieť 😉 myslím spánok,Ty čo moja ako sa mi máš? 🙂

ejasmeja
22. feb 2010

ja celkom fajn, potrebovala som si pozriet postu, lebo som anicez vikend nestihala vobec nic, som trosku unavena zo vsetkych mojich tehu aktivit a aj z organizovanai kurzu, ale je to taka prijemna unava a coskoro asi pojdem do hajan 🙂

ejasmeja
22. feb 2010

mimuska, kedy budes vediet vysledky z uzv, na ktory pojdes? a uz si si robila aj testik?

mimuska77
22. feb 2010

Jej ejušík ty si nám takáto aktívna tehula no to nám budeš musieť niekedy objasniť takýto kurz to musí byť super,ale verím Ti,že je to únavné všeobecne práca s ľudmi aj ked naplňa ale je únavná tak si chod radšej oddýchnuť,nech sa Ti snívajú sladké sníčky a po náročnom dni si zaslúžiš odpočinok,ja tak akurát pôjdem hajkať ráno o 07:00,ale to je údel smien čo už 😉

ejasmeja
22. feb 2010

mimus, je to take naplnajuce, ked vidim, kolko informacii tehule nemaju a mat informacie predsa znamena mat moznost volby. nebyt odovzdana lekarom iba ako ovca iduca na porazku, ale byt spolu s babatkom najdolezitejsimi ludmi porodu a byt lekarom informovanym partnerom, aby ti nemohli robi veci, z ktorych budes neskor nestastna...

ejasmeja
22. feb 2010

aj ty oddychuj, ak sa spon trosku da 😉
a co ten testik? robila si uz? a uzv kedy?

mimuska77
22. feb 2010

mojenko testík som si nerobila nech nemám falošné nádeje a na utz. mám ísť v pondelok 01.03.2010,ak ms nedorazí 😅 tak mi ostáva dúfať a radšej nechcem predbiehať udalosti...,nechám to na osud a nič nebudem "bosorovať",a posnažím sa trošku zo "šparatkami na očkách" si oddýchnuť 😉 😉 😉

mimuska77
22. feb 2010

Teda ejuš Ty si ale zdravo rozmýšľajúca tehula no veru naozaj by som sa raz chcela dožiť byť dôležitou bytosťou čo sa týka pôrodu a veci s tým súvisejúcich,veeeeľmi ta obdivujem aká si uvedomellá žena!!!!!!!!!dole klobúk 😵 😵 😵

mimuska77
23. feb 2010

No babule tak tá radosť dlho netrvala 😒 ms dorazila,ale neva naopak cyklus skracujeme a to sa podarilo hned po prvých tab. z cca 36-42 DC na 31 DC a to je supeeeeeeeeeeeeeeer,hlavné že výsledky sú o.k.,takto to má byť bábätko si k nám ešte hľadá cestu 😉 😵 😵 😵

mimuska77
23. feb 2010

Inak mata kukla som album,ale nenormálne krásne "fusakličky" a aj bruško ako krásne rastiete a inak ma napadlo tá moja dokina je každý štvrtok u vás v Ga aj operuje a tak,to ma teraz napadlo,ked sme akože susedky 😵

To ma ale napadajú veci o takejto hodine,čooo???No ale šichta je šichta tak teda dobrú nôcku 😕

majuska7979
23. feb 2010

mimuska, ahoj moja, no aspon nejake novinky idem si ta rychlo precitat 😅
a ja dnes takto velky pad v vrchu http://www.fertilityfriend.com/home/2ad7e4

majuska7979
23. feb 2010

mimus tak som si vsetko precitala a sa tesim, ze je u teba vsetko ok, takze teraz len sa pekne snazilkovat a nezdivim sa ze hned po mesiaci otehotnies 😀 😵
mata videla som tvoj album a no uz rastie brusko, pekne sa gulkavie, i kde si myslim ze ty budes mat take krasne malinke brusko 😵

mata1001
23. feb 2010

caute krasky tak som si vas precitala a mimuska aj ja som na tebamyslela nielen majuska 😉
a ako sa vola ta dr?

majuska no pomaly ale isto sa gulatime a priberame...

m.a.y.a.
23. feb 2010

ahojte baby 🙂 🙂
mata pekny albumik a brusko sa zacina gulatit 😵 😵

mimus gratulujem k velmi dobrym vysledkom!!!

majusa z toho grafu si nic nerob nabuduce ostane hore uvidis !!! 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre