Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

mata1001
24. feb 2010

no ejka hanbi sa.my sme tu zvedave na teba a ty nam neurobis tu radost aby sme sa tesili s tebou.... 😎 no sup sem s fotkami...

lubka0506
24. feb 2010

ahoj babule... 🙂

ejasmeja
24. feb 2010

Mati, az ked budem doma 🙂

cau Lubka! 🙂

lubka0506
24. feb 2010

Ako sa máte? ja dobre v pondelok valím do práce 🙂 včera som mala taký den no úžas... prečítajte si Pipiny z GF čo bolo písané včera večer o 20,08... 😠

lubka0506
24. feb 2010

...mata pekné bruško... 🙂

ejasmeja
24. feb 2010

Lubi, co ta rozculili pipiny? no idem sa kuknut 🙂

lubka0506
24. feb 2010

nie pipiny.... 🙂 rozčúlila ma pošta,nedoručili mi papiere do GF ktoré boli poslané doporučene a prvou triedou...ja čakám na odpoved či to mám schválené a oni to na pošte zapatrošili ☹

lubka0506
24. feb 2010

ejka našla si to?

ejasmeja
24. feb 2010

Lubi, ani mi nehovor! aj ja som na postu uz riadne nabrusena! balik mi meskal pomaly 2 tyzdne a aj to sa neobtazovali mi priniest ho domov, napriek tomu, ze doma bola cely cas mamka, ale len vhodili letacik, ze mam balik na poste! dofrasa s nimi! na to, ake drahe je postovne a oni sa ani neobtazuju priniest balik na adresu, tak to je sila! a o tom, ze by dosiel nacas uz ani nehovorim 😠

lubka0506
24. feb 2010

vieš čo keby som vedela tak si to overím aj skor,to som na to prišla náhodou ked som vybavovala v Apolle mm veci ohladom živnosti,tam mi nevedela nič povedat ale na infolinke mi povedala všetko čo som chcela veiet...keby som vedela zavolám skor,dnes mi prišli aj výsledky z genetiky,tak teraz budem čakat len kvoli tomu že na poštách je bordel!

monika0001
24. feb 2010

dobrý teta lubka 😀 😀 😀 😀

lubka0506
24. feb 2010

inak toto sa može stat asi len mne,ja sa toho asi ani nedožijem...stále sa to kvoli niečomu natahuje... ☹

lubka0506
24. feb 2010

ahoj moja...ved si vypnutá nie??? 🙂

monika0001
24. feb 2010

no hej bo som ležala. chcela som s pospať ale začítala som sa do knihy. už aj sa zapínam 😉

ejasmeja
24. feb 2010

Lubi, nechcem nic hovorit, ale aj v Apolle maju bordel... mam uz osobnu skusenost, ked som este raz musela vybavovat nejake dokumenty po 2 rokoch, pocas ktorych si oni ani len nevsimli, ze ich nemaju! a to som im ich vtedy dala, ale ich stratili! sila, vsak?

ejasmeja
24. feb 2010

a tiez som na to prisla iba nahodou, neviem, ako by som tie dokumenty vybavovala po napr. 10 rokoch, kedy by si to zrejme stale nevsimli sami od seba, ze ich stratili... 😠

ejasmeja
24. feb 2010

idem ja cvicit a na nudnu prednasku arogantnej lekarky...
ahojte a krasny dnik majte! 😉

lubka0506
24. feb 2010

ano eji ja som bola včera v Apolle a tam mi baba nevedela dat žiadne informácie ohladom kúpelov a ani ročného zúčtovania,neviem na čo sú tam ked nič nevedia...

lubka0506
24. feb 2010

ahoj eji aj ja idem...papa 🙂

natalca
24. feb 2010

ahojte, ja som Vas prave docitala, aby som bola v obraze a Vy ste zdrhli 😢
tak nevadi, snad Vas stihnem nabuduce, tak Vam aspon zazelam pekne slnecne popoludnie 🙂

mata1001
24. feb 2010

ja som tuuuuuuuuuuuuuuuu nati 🙂

natalca
24. feb 2010

matka, magdus, maya aj eji, chytila som si aj ja par vasich virusikov 😀
pekne sa tato temicka plni tehulkami, 😵
majus, mimus, lubka uz by sa mohlo aj nam postastit, ze? 😉

mata1001
24. feb 2010

nati kludne ak by ti nestacili staci povedat...

natalca
24. feb 2010

ahoj matka, dakujem
no tento mesiac asi nebude treba, nevystihli sme spravne cas, ale buduci cyklus sa zidu 😵

natalca
24. feb 2010

toto je moj grafik http://www.fertilityfriend.com/home/2bdc45
nic moc to snazenie 😔

mata1001
24. feb 2010

ok oni maju dlhu trvanlivost... 🙂 🙂 🙂
idem nieco zjest hned som spat

natalca
24. feb 2010

v to v kutiku duse ocakavam 😉
ok, ja idem trosku upratat

mata1001
24. feb 2010

nati ale ved ho mas pekny.teplotky 37.to je super...

natalca
24. feb 2010

dobru chut matka 😉

natalca
24. feb 2010

mati to bolo aj minuly cyklus a nic, ale nevadi, vyjde ten dalsi 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre