Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

natalca
2. mar 2010

a co hovorite na noveho konika?
https://beta.modrykonik.sk/

mata1001
2. mar 2010

nie este nie som tu.o tej spine viem svoje...
a ja som sa vozila v taxiku s arabmi sama.bola som u jedneho aj doma na veceri.som vecerala s jeho rodicmi a surodencami.on robil animatora u nas v hoteli.celkom dobry zazitok.vtedy som este nemala mojho mm.

natalca
2. mar 2010

a u nich doma to ako vyzera? spina ako na ulici?

mimuska77
2. mar 2010

Už som tuu aj "kakaš vili" upravený!!!Už som krááááááááááásna aj ja 😀 😀 😀

mata1001
2. mar 2010

nie u nich to bolo vsetko pekne.jeho mama bola manazerka v inom hoteli a otec mal kadernicky salon.tak dom mali vcelku pekny.a jedla plno.som sa napchavala ale ja vela nejem ale musela som aby som ich neurazila

natalca
2. mar 2010

matka, to si mala fakt zaujimavy zazitok 😉

mata1001
2. mar 2010

mimus asi ti to uz moze byt jedno,ved uz treba ist spat,a ked si v robotke,ved je uz tma 😀

mimuska77
2. mar 2010

Ale baby ovládajte sa aj s tými dovčámi také svk aj s médámi by Vá nestačilo?????
No Nati Ty si s tými raslinami nieže in ale cool!!!!!!!!!!!!!!!! 😀

mata1001
2. mar 2010

naty ano mala a nelutujem to ze som tam bola,aj ked mi hovorili ze som bola vtedy dost odvazna ked som tam sla sama.mozno teraz by som to uz neurobila

natalca
2. mar 2010

mimus 😵
ja beham aj po SVK, ked nie su deti, aspon behame kade tade, o 2 tyzdne chceme ist do Prahy 😉

mimuska77
2. mar 2010

Baby už aj písmenká vynechávam,a to neva Matka že tme ,ale večer ten bengálsky oheň u nás v spálni...No ved zajtra povyprávam tak aj ja sa už ozaj lúčim a krááááááááááásny večer a sladké sníčky 😵 😵 😵

natalca
2. mar 2010

ano, mna tiez volali, ale iba ked som tam behala sama, ked som sla s drahym, robili sa akoby ma nepoznali
sama by som s nimi nikam nesla, ja som odvazna, ale adrenalin odtial po tial 😀

mimuska77
2. mar 2010

A Praha to je môj veľký sen aj mm 😵 😵 😵

mata1001
2. mar 2010

mimus paaaa

naty ako pestujes bylinky a ake pestujes?no tak myslim ze z coho to vypestujes?

natalca
2. mar 2010

mimus, ak mozes behni tam do konca mesiaca, ubytko je o polovicu lacnejsie, je mimosezona 😉

mata1001
2. mar 2010

waw Praha...tisko zavidim....

natalca
2. mar 2010

mimus, maj sa a bacha na poziar 😀
matka pestujem pazitku, medovku, salviu, bazalku asi 3 druhy, ligurcek, oregano, petrz. vnat, tymian, mätu.... pestujem to normalne v kvetinacoch a truhlikoch

mata1001
2. mar 2010

a z coho sa to da vypestovat?to je super

natalca
2. mar 2010

matka, kupis si semienka, napr. v Baumaxe, zahradkarskych potrebach, kvetinarstve..... v NR je to aj v supermarketoch, ak nezozenies, kupim ti a poslem co budes chciet 😉

natalca
2. mar 2010

Matka, zajtra sem dobehnem, drahy sa tu ku mne tulka, tak uz idem off, prajem ti dobru nocku a prijemne sledovanie panelacika 😉 paaa

mata1001
2. mar 2010

jaj to tak...aha teraz som jak dementna,ale to je z tehotenstva... 😀 ja by som chcela bazalku,a pazitku.a je to narocne pestovat?

natalca
2. mar 2010

zajtra som tu ako na koni 😵

mata1001
2. mar 2010

paaa mojka dobru nocku 🙂

natalca
2. mar 2010

matka, vobec nie, ja bazalku pouzivam velmi casto!!!!
pokojne to skus, alebo si kup priesady na trznici a mas po problemoch 😉

ejasmeja
3. mar 2010

bre ranko baby!
tak stretko v strede beriem! kedy a kde? 🙂
a aj pri mori! dame uz aj s decurakmi, ktore ich budeme mat a ktore nie, tak nam ich trochen postrazia, kym si my pojdeme zaplavat, aby sa "obrali" a do roka a do dna mali svoje vlastne deturaky 😉
som to ale vymyslela, co? 😀
vyhovuje Chorvatsko? 😉

ejasmeja
3. mar 2010

halooo! kde ste vsetky?

katka.he
3. mar 2010

ahoooooooj eja....

katka.he
3. mar 2010
mata1001
3. mar 2010

caute krasky ako dnes?mame kraaaaasne slnecne pocasie.radost ist von na prechadzku 🙂

katka.he
3. mar 2010

ahoj mati..tak sup sup na prechadzku... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre