Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

majuska7979
23. mar 2010

aj ja tebe, pekny dnik 🙂

ejasmeja
23. mar 2010

ahojte dievcata! som tu zas po 100 rokoch 🙂 ako sa mate?

ejasmeja
23. mar 2010

ste este tu?

mata1001
23. mar 2010

ahojte zase nik?Ejkaaaaaa si tu?

ja uz mam vyzehlene hahaha!!! 😀

natalca
23. mar 2010

Ahojte dievcata, terazsem velmi nechodim, ale citam vas pravidelne, nejako nestiham 😔
mimuska, dakujem za posmelenie, si zlata, ty ako pokracujes?
Ja teraz cakam mrchu, mala by dorazit v piatok, aj sa na nu tesim, lebo tento cyklus som fakt nevyuzila, zato do dalsieho ideme naplno 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
majuska sa tocky su super, budes v nich krasna, potom sa odfot, nech sa mozeme pokochat tou paradou 😉
lubka, ty tolko tiez nepracuj, setri sa 😉
tehulky ako? krasne vam pribudaju tt, tesim sa s vami 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

mata1001
24. mar 2010

ahojte baby,naty ty nas zanedbavas..ach jaj...

zase tu nikoho niet,tak si idem umyt vlasy... ☹

amigaa22
24. mar 2010

Ahojte kocky,
mohli by ste mi prosim poradit, ktore uz mate za sebou nejake ivf? Buduci tyzden zacinam s prvym ivf, zacinam pichat "Bravelle". Chodim do iscaru a este som sa s tymto liekom nestretla ani tam ked som na chodbe prehodila par slov s kockami a ani tu. Vacsinou baby beru tusim nejaky gonal alebo menopur a este nieco som tu videla. Ale Bravelle som este nepocula. Budem si to pichat 3 dni -3 ampuly a 4 den si pichnem menopur a potom sono. Mate s tym prosim vas nejake skusenosti? som z toho trochu dost na nervy, kedze mam ine lieky ako vacsina a skoro rovnaky problem ako ostatne, to znamena, ze nic vynimocne mi nezistili, mam len zvysne protilatky na stitnu zlazu (to nie je ochorenie stitnej zlazy), ale samotne hormony stitnej zlazy su v poriadku a uzivam na to authyrox. inak som v poriadku aj manzel je v poriadku. Som teda dost nesvoja ze mam ine lieky ako ostatne, pokial sa porovnavam co sa diagnozy tyka. mam za sebou uz nejake potraty, tak o to viac som nervozna, ze som dostala lieky ktore zrejme nikto neuziva. nasla som tu asi 2 starsie prispevky tykajuce sa tohto lieku. Z toho mi vychadza, ze sa asi casto nepredpisuje. Ze by pre to, ze je z lacnejsej kategorie liekov?

Prosim dajte vediet ktore ste to uzivali a ci sa vam potom podarilo otehotniet. Som vdacna za kazde info.

majuska7979
24. mar 2010

dobre ranko bambulky,
natalca mrcha nedojde, uvidis, 😉 dakujem za satocky ako nahle mi dojdu to sa odfotim a hodim foto hned tu 😉
amigga neviem ti poradit sorky 😒 ale skus temu s IVF oni budu vediet urcite viac

mata1001
24. mar 2010

majuska ahoj...ty mas dnes volno!!! vsak?co budes robkat takyto krasny den?

majuska7979
24. mar 2010

krasny dnik??? tu je velmi zamracene takze idem sa pustit do upratovania 😀 🙂
a ty ?????

mata1001
24. mar 2010

ja pojdem pre krsna do skolky o tretej a uz vyjednaval aby sme isli na ihrisko.inak nic...teraz som doutierala prach a vyfukala vlasy.u nas svieti slniecko a je prijemne vonku.tie vase mracna k nam pridu zevraj cez vikend.inak mohli by ste si ich nechet.my ich nechceme... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

majuska7979
24. mar 2010

o ja ti ich s priemnostou poslem nech tu je krasne 😉

mata1001
24. mar 2010

no vdaka 🙂 🙂 🙂 a ty co budes dnes?

majuska7979
24. mar 2010

ja budem upratovat a oddychovat, nikde sa mi dnes nechce ist 😉 mozno na nakupy jedla, ale to mozno pockam na mm 😵

mata1001
24. mar 2010

caute baby kde ste? makdi,mayka,nati,katka,majus,mimus,ejka...sorac ak som na niekoho zabudla...
ja som tu jak stary inventar... ☹ ☹ ☹

mata1001
24. mar 2010

jaj lubi na taku dolezitu osobku som zabudla...prepac....

lubik30
24. mar 2010

ahoj babule 🙂 ja akosi nič nestíham... ☹ z roboty bežím do nemocnice a potom domov... 😒
mimus moja mama bola na operácii...tak chodím za nou 😒 už nech je víkend až trochu vypnem a hlavne si pospím,chodím neskoro spat a potom som k.o. ☹ Nové nemám nič,zatial mi ešte nevolali z GF a už ma nebaví to čakanie... 😠 Inak všetko sa mi se..e na kopu...takže tolko ja nič pozitívne... 😒 Tak sa všetky držte a dávajte na seba pozor...papa 😵

mata1001
25. mar 2010

caute baby prave jem hrozno a straaaasne sa nudim...mala by som ist na danovy urad ale sa mi nechce.ach jaj... ☹

majuska7979
25. mar 2010

dobre ranko ja som sa prave zobudila 😀

mata1001
25. mar 2010

majus ty spachtoska... 😀

makda
autor
25. mar 2010

ahojte babulky 🙂. ako sa mi mate? vidim, ze som tu postradana 😀 . ja som si minuly tyzden troska polezala v nemocnici, takze som to tu zanedbavala 😔

mata1001
25. mar 2010

ahoj makdi a co sa stalo?ste ok?

vidim ze mate kocik...peknucky fakt...ste sa poponahlali snim...

makda
autor
25. mar 2010

ahoj mati. mala som bolesti v podbrusku, prechladla som ☹ . tak si ma tam na 5 dni nechali. ale uz je to ok, vsetko v pohode 😉
kocik sme vcera kupili. mala som na plane az niekedy okolo 8 mesiaca, ale mali sme nanho super cenu vybavenu, tak preco cakat 🙂 .
a ty ako sa mas? uz vies pohlavie dietatka?

mata1001
25. mar 2010

makdi som rada ze je vsetko ok.a kde si prechladla? ☹ ty dostanes oddo mna !!! davaj si pozor na seba !!!

my sme ok aspon dufam.zajtra ma caka poradna a sono.pohlavie nevieme este...ja som tiez myslela ze tak v 7-8 mesiaci budeme kupovat vybavicku aj kocik 🙂

makda
autor
25. mar 2010

juj moja, ja mam s tym prechladnutim problemy uz 3 roky, same zapaly ☹. mne staci, ked som v prievane alebo je zapnuta klimatizacia. ale teraz to bolo tak, ze som mala prvy krat oblecene tehu gate a pod tym okrem nohaviciek nic a fukal silny studeny vietor a uz to bolo 😠 . jasne, musim na seba davat vacsi pozor.
tak to som zvedava, ci uz budete nieco vidiet 😵 . ja som bola na sone v utorok a vyzera to na dievcatko. ale lekarka si dala zatial s otaznikom a potvrdi o 3 tyzdne. tak som zvedava 🙂 .
jasne, ze vybavicka a kocik stacia v 7-8 mesiaci. ja som si zatial kupila len nejake bodinka najmensie, lebo bola dobra akcia v tescu. ale inak zatial nekupujem nic, dost vela veci sme aj zdedili. ale chystame sa na vystavu do NR koncom aprila, vola sa to Bocian a je to zamerane na buduce mamicky a deti. je to prvy rocnik, tak dufam, ze nebudeme sklamani

mata1001
25. mar 2010

jeeee ano?a nevies zistit kedy to presne bude a kde?

aj my mame nejake zdedene veci a este dostanem od svagrinej nejake...ale samozrejme ze aj nieco kupime...

a kolko stal ten kocik ak sa smiem spytat a co je k nemu?

makda
autor
25. mar 2010

posielam link, nie je tam sice vela o tom pisane, ale aspon datum a mozes si tam stiahnut aj nejaky letak, bude to v Nitre http://www.agrokomplex.sk/vystava/92/
cenu kocika poslem do IP

mata1001
25. mar 2010

mojka no nahovorim mm,my to nemame daleko.vy pojdete?

makda
autor
25. mar 2010

my mame urcite v plane ist, tak dufam, ze nam do toho nic nepride

mata1001
25. mar 2010

no to dufam aj ja.ale rada by som sla. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre