Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

lubka0506
10. jún 2010

nooo sa mi ulavilo...tá moja minule meškala 7 dní.....
...a vidíš zasa viem o niečo viac,ešteže vás mám!!! 😉

lubka0506
10. jún 2010

...dobre babulky valím do pelechu...dobrú noc! 🙂
idem dospávat včeraišok!!! papa 😀 😀

megynka
11. jún 2010

dobré ránko 🙂
zo včerajšieho dňa som sa ako tak vyspala 😉
janemari, asi ti už začínajú účinkovať hormóny, ja som vždy dostávala potom takú náladu, že som ani nevedela či sa mám tešiť alebo čo proste som svoje pocity ani nedokázala pomenovať, bola som akási bez nálady a ani som si nebola istá že či to dieťa chcem, ale môžu za to asi hormóny, je veľká záťaž pre ženu a je to poznať, ono je dobré zabaviť sa niečím čo ťa naozaj baví alebo kecať s kámoškami, mne pomohlo keď som sa vtedy stretávala s kámoškou ktorá bola na tom tak ako ja a mohli sme sa jedna druhej vyrozprávať, no a pri tom pichaní ja budem chaosiť 😀 to sa poznám 😀 vždy chaosím 😀

lubi no už by som mala spomaliť, je najvyšší čas lebo začínam byť nervná sama zo seba a to ešte neberiem hormóny, potrebujem oddych, ale budúci týždeň sa idem už dať vypísať na pn ja to kašlem a budem vegetiť

dievčatá zajtra dávam prvú tabletku provery....hurá do boja, dúfam že budeme všetky tehule 😵

camelco
11. jún 2010

dobre ranko 🙂

lubka0506
11. jún 2010

ahojky 🙂 krásny slniečkovský den!!! 😵 😵 😵
opalujete sa??? 😵 ...ja sa chystám lebo som biela ako vápenka 😀 😀 😀 ...ale až neskor.... 😉

lubka0506
11. jún 2010

...babulky tak ma napadlo,že ejka musela už aj porodit lebo ak nie určite by nám napísala... 😒 a snád sa má dobre ved ona sa ozve... 😵

lubka0506
11. jún 2010

babyyyy ja som na to prišla asi si chodím po "kábli"....ved Branko má už dva týždne!!!...jupíííí...máme bábatko!!! 😎

megynka
11. jún 2010

jééééj tak to je super 😵 tak nech sa malému Brankovi darí, veľa zdravíčka a tiež jeho mamine a tatinovi 😵 ejka má už plné ruky práce ale je určite hrozne mooooc šťastná 😵

lubi ja som bola pár krát v solárku a stačí mi už sa mi nechce opaľovať

janemari
11. jún 2010

megynka asi to budu tie hormony,dnes ma zase chytila depka co ak to nevyjde 😖 Tie hormony su zato sila,ved z nas robia psychopatky 😅

camelco
11. jún 2010

@janemari ........ nepripustaj si to, musis verit ze sa to podari a ty budes konecne tehulka 😉

janemari
11. jún 2010

@camelko no mne vadia tie vykyvy ze jeden neviem c ito babo vlastne chcem a na druhy sa zase bojim ze to nevyjde 😒 Ale som total grogy,dnes som spala po nocnej cca 3 hodinky,urobit obed,potom som cakala kym nam dovezu drevo,pomedzi tom som oprala,potom nachystat veceru pre chlapov,vsetko spratat a poumyvat a teraz som total kaput 🙄

natalca
11. jún 2010

ahojte dievčatá, dávno som tu nebola, po laparke som urobila totálny reset, vysadila som vitamíny, bola som u pani Anky, pila som čajíky a môžem vám s radosťou oznámiť, že dnes mi už meškala mrcha druhý deň, urobila som testík a sú tam // bežala som k dokimu na krv, som 15 DPO a HCG je 287,6
doki má teraz dovču, takže ma objednal až na 9.7. je to strašne ďaleko 😖
považujem to za zázrak, ovulovala som z pravého zdeformovaného vaječníka, pravý vajíčkovod je nepriechodný, mám endometriózu, doki ma chcel dať do umelého prechodu, ale som odmietla, takže po 3 a 1/2 rokoch som si 1.x našla na teste // 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😀
chodila som na folikulometriu, doki si vôbec nebol istý, že bola ovu, okrem teplotiek tomu nič nenasvedčovalo a tu je môj grafík
http://www.fertilityfriend.com/home/natalca

lubka0506
11. jún 2010

ahojky 🙂 ...nooo teda natalka to som rada a gratulácie až neskor dobre? 😵 No vidíš zadarilo sa a to nám vlieva nádej!!! 😵 😵 😵
...inak z opalovania nebolo nakoniec nič tak som biela ako vápno...ale zato manžel vyzerá tak ako keby bol celý týžden v nejakej"osade" 😀 😀 😀 ...čierny ako čokoláda 😀
...želám vám krásny slniečkovský víkend...papa 😵

megynka
12. jún 2010

ahojte 🙂
natalca, tak to držím palce až to všetko dobre dopadne a zatiaľ potichučky gratulácia 🙂 😵

lubi v tomto teple len zaliezť niekde do tieňa 😉 nevydržala by som sa teraz slniť

krásny víkend všetkým 🙂

janemari
12. jún 2010

natalca aj ja mam endometriozu,aj ked idem teraz na ivf mozes mi prezradit aky caj si pila?A potichucky gratulujem tiez 🙂

lubka ja som dnes trosku pochytala bronz a dufam ze zajtra budem pokracovat 😎

natalca
12. jún 2010

dievčatá, ďakujem vám 😵 😵 😵
janemari, pila som gynastan, pani Anka ho považuje za zázrak 😉 a na endometriózu som pila vitex jahňací
neviem či je ten čajík vhodný aj pre teba, ale mohla by si behnúť k nej do Vrbového, ja ho teraz nesmiem piť, vypila som z neho len 3 ČL a mám ho ešte 1 kg, ak chceš predám ti ho 😉

janemari
12. jún 2010

No moja keby si byvala tu za rohom tak mozno by dobehla 😀 Ale teraz mam rozbehnute ivf a uvidime ako dopadne.Budem ti drzat palceky aby si mala bezproblemove tehu. 😉

mata1001
14. jún 2010

ahojte baby...mam vas pozdravovat od Ejky... 🙂

megynka
14. jún 2010

ahojte 😉
ďakujeme za pozdrav 🙂 hádam sa majú dobre, Ejka sa určite veľmi vytešuje 😵 nech si to len užíva 😵

mimuska77
14. jún 2010

Caute babulky ja som sa tu tiež dlhooooo neukázala,ale nejak som si potrebovala "oddýchnut" od koníka a čo to tu čítam natalca zo srdca Ti gratulujem a držím palčeky,teším sa s Tebou ,takže aj ostatným babám odkazujem:Nemusíte sa bát na každú príde rad lahko sa mi to rozpráva,ale viem o čom hovorím každej jednej prajem prežit zázrak v podobe dvoch kolajničiek.....Verím,že sa Vám to podarí a potom si tu budeme vymienat materské skúsenosti!Ejka už začala,aj jej srdečne blahoželám k bábatku,matka pokračuje...čo nevidiet je tu dalšie bábetko a potom sa to tu rozbehne ani sa nenazdáme.....!Všetky Vás pozdravujem a teším sa s radostných správ!!! 😵 😵 😵

lubka0506
14. jún 2010

ahojky 🙂
mata dakujeme za pozdravy 🙂 ...dnes sa ozvala ejka aj mne... 🙂
babule čo máte nové?
ja som bola dnes na predoperačnom vyšetrení a moja mrcha zatial nikde...dnes som 33DC ☹ ...žeby psychika???...

megynka
14. jún 2010

lubi ahoj, mne v centre povedali, že keby ms nedorazila do 32, dňa, mám aj tak prísť na krv

lubka0506
14. jún 2010

ahoj megynka 🙂 Mne povedala toho vela ale neviem o tomto...uvidím čo sa bude diat do stredy a potom by som prípadne zavolala...inak mi nič nie je nebolia ma ani prsia iba trochu kríže 😒 Možno je to tými hormonmi... 🤐
...megy a ty ako?

janemari
14. jún 2010

lubka aj mne to tak povedali ak nedorazi do 32DC okamzite prist.Mne nastastie prisla na cas,dnes som bola v centre od zajtra pridavam Puregon a zajtra si idem vybavit predoperacne. 🙂

lubka0506
14. jún 2010

janemari dakujem 🙂 uvidím čo sa bude diat ale ak nič tak tam zavolám... 🙂

janemari
14. jún 2010

ja na tvojom mieste volam hned rano,naco riskovat ked nemusis.A za jeden telefonat nic nedas 😉

lubka0506
14. jún 2010

janemari prečo si myslíš že riskovat?...myslíš že by som mohla byt tehotná???-určite nie nemám vajcovody... 😢
tak prečo?

janemari
14. jún 2010

Myslela som ze podla toho aka je pricina ze ti meska mrcha.Aby tam nebol zapal,alebo cokolvek co by mohlo oddialt cestu za babom.

lubka0506
14. jún 2010

janemari máš pravdu ak nebudú zajtra doobeda žiadne náznaky tak tam zavolám...čakanie ma už moc nebaví už čakám dlho... 😒 babule želám vám krásne sny! 🙂

megynka
15. jún 2010

Dobré ránko 😉
lubi tak dúfam že dnes už bude všetko ako má byť 😉 ja ešte stále beriem proveru a v sobotu začínam pichať diphereline, ale od včera sa cítim nejak blbo, neviem si to vysvetliť, mám spuchnuté brucho a celý večer a noc ma bolelo podbruško, presne príznaky ako keby som mala dostať ms, no hádam nie, aj keď u mňa sú už po tých ivf poriadne rozhádzané hormóny, ale ak by som dostala teraz ms tak by som asi so stimuláciou skončila, dúfam že to bol len taký planý poplach
krásny dník všetkým 😉 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre