Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

janemari
13. júl 2010

@st2 vlozime mrazacika a bude to hop alebo trop.Potom kasleme na to.

st2
13. júl 2010

@janemari no ja sa v tychto veciach moc nevyznam, ale mrazacik bude asi zmrazene daco, vsak, a ako dlho sa snazite uz

lubka0506
13. júl 2010

@janemari je mi to lúto ☹ a ja budem na tom tak isto ako ty...cítim to... ☹

megynka
14. júl 2010

ahojte, volala som s embryologičkou, správy sú zlé, síce vajká oplodnila ale povedala, že to ešte nevidela, ani jedno vajko a tiež spermie nemajú nejaké jadierko, ktoré je nositeľom genetickej informácie, takže je tam len jedno biedne, ktoré nevie ako bude pokračovať, zajtra mám volať či bude mať aspoň 4 bunky, no proste hrôza, seriem ja už toto, som viac naštvaná ako smutná,ale urobili sme čo bolo v našich silách aj peňaženkách a teraz nám naozaj zostáva len adopcia.....no nemáme my smolu?!....život je sviňa...ale riadna

st2
14. júl 2010

@megynka

janemari
14. júl 2010

Kazdy den same optimisicke spravy.Ale @megynka pokial sa ti to uplne neuzavrie ako mne bojuj.

lubka0506
14. júl 2010

@megynka to mi je lúto ☹ ...život je naozaj svina-to je slabé slovo 😠 drž sa! 😒

mata1001
14. júl 2010

ahojte baby davno som tu nebola...len vam chcem povedat ze caka ma o tt cisarsky...
@lubka0506 a vcera sa mi s tebou snivalo... 🙂

lubka0506
14. júl 2010

ahoj@1001 mata 🙂 ten cisársky nieje ktovie čo ale neboj bude dobre...a naozaj si tu dááávno nebola 😉
...prosím ta čo sa ti len mohlo o mne snívat??? 😀 a máš sa ako,??

mata1001
14. júl 2010

@lubka0506 diky za opytko mam sa dobre len nech je to uz za mnou...a v sne sme isli niekam na vylet... 😎 😎 😎 a ty sa mas ako?co mas nove?

lubka0506
14. júl 2010

nič moja nič nemám nové...som na PN a išla som sa opalovat...slnko zašlo 😀 som ako biela čokoláda... 😀 😀

mata1001
14. júl 2010

@lubka0506 myslis ze preto zaslo slnko ze si biela? 😀 😀 😀

annamary27
14. júl 2010

@megynka držím pästičky,aby ťa zajtra potešili dobrou správou z centra. 😉

lubka0506
14. júl 2010

@mata1001 ano slnko sa ma zlakalo 😀 😀 😀
@megynka budem na teba mysliet drž sa!!! dúfam že napíšeš len dobré správy 😉

megynka
15. júl 2010

ahojte 😉 ďakujem vám že na mňa myslíte, dnes sa cítim lepšie ale embryologička nás nepotešila, vraj sa delia ale veľmi pomaly, jedno má 5 buniek ale je to vraj také akési poškodené, povedala, že by to bol veľký zázrak keby z toho niečo bolo, máme volať zasa zajtra, pchám zatiaľ do seba utrogestan, pre istotu,ale ani ona ani ja už tomu veľké šance nedávam, určite vraj bude chcieť s nami hovoriť aj ona aj lekár, ja už dnes mám zasa silu bojovať, mne to asi nedá pokoj kým nedosiahnem svoje, už dnes ráno sme sa s manželom bavili o darcovských vajkách a embryách, počkáme čo nám odporučí lekár

@lubka0506 a ty sa ako cítiš? dúfam, že všetko ok a držím palce 🙂

lubka0506
15. júl 2010

@megynka ano aj taká varianta existuje aj darcovské vajká aj spermie...ja som bola s jednou kočkou v GF a jej sa tvorili stále aj po odbere, tak sme sa smiali že bude predávat... 😀
ja sa cítim trochu lepšie aspon ma už nič nebolí,zajtra mám kontrolu u obvodnej dúfam že ma nechá ešte doma moc sa mi nechce íst natahovat do práce...želám vám pekný den... 😵

janemari
15. júl 2010

Ahojte tak ja som bola u mojej gyni zrusili sme PN,bola som aj vo firme zaniest a zatial o vypovedi nic,ved ani necakali ze ukoncim pn.Koncom mesiaca idem ku gyn.na preventivku .A dohodli sme sa ze ked pojdeme na KET tak ma zase vypise.

lubka0506
17. júl 2010

ahojte... 😵
vidím ža tu dlho nebol nikto,ja nemám dobré správy začala som špinit... ☹ 😢 dalo sa čakat,inak nové nič ☹
želám pekný víkend...papa

megynka
17. júl 2010

@lubka0506 a koľký deň si po ET? myslím, že okolo tretieho dňa sa oplodnené vajko zavŕtava do maternice a vtedy je špinenie bežné...pokiaľ nekrvácaš, tak ešte to nevzdávaj

lubka0506
17. júl 2010

@megynka dnes je to 8 den aj ked také mrchovské krvácanie to nieje ale aj tak robila som test a /... ☹

janemari
17. júl 2010

@lubka0506 je mi luto,ale este nezufaj,ved pokial to nemas potvrdene s krvi tak je nadej.

lubka0506
17. júl 2010

@janemari ale aj tak už sa mi to nepáči aj ked hovorím že ešte to mrcha nieje ale do večera može byt všeličo... ☹

janemari
17. júl 2010

@lubka0506 ale mate mrazaciov,nie?Tak mozes ist na KET.

lubka0506
17. júl 2010

@janemari nie nemáme mrazačikov...nebolo čo mrazit,lebo sa zastavili v delení... 😒 papa a peknú nedelu

janemari
17. júl 2010

@lubka0506-tak uz len dufat,ze aj napriek spineniu to bude dobre.A ak nie tak to skusit na jesen.Budem drzat palceky.

megynka
18. júl 2010

dobré ránko, skončili sme, sme bez ET....teraz budeme plánovať dovolenku do emirátov

annamary27
18. júl 2010

@megynka ahoj,tak to mi je veľmi ľúto ,že to nevyšlo ☹

megynka
18. júl 2010

@annamary27 na prehry sme si už ako - tak zvykli....už to tak dlho nebolí, takže ja som v pohode, zo 4 ivf boli dve bez ET...no čo život ide ďalej a keď som včera videla aké krásne dievčatko sa dostalo do rodiny adopciou, tak som z toho bola unesená...maličká je tak nádherná, že keby mi dali také zlatíčko, nič viac by sme si už nepriali

lubka0506
18. júl 2010

@megynka aj mne je lúto že to nevyšlo ☹ ale neboj adopcia vyjde a budeš štastná.... 😉
ja mám tiež mrchu v plnom prúde a akosi sa mi točí hlava a mám nizky tlak... 😒 neviem čo bude dalej ešte sme sa s mm nedohodli....uvidíme 😒

megynka
18. júl 2010

@lubka0506 tak škoda, že vám to nevyšlo,to mi je ľúto, asi je nejaké zlé obdobie alebo čo...najlepšie je dať tomu čas a to riešenie príde tak nejak samo...ja by som sa už aj na to vykašlala, vyčerpáva to už by som sa chcela tešiť zo života a nie stále riešiť len jedno - ako otehotnieť...ale uvidím čo ma časom napadne 😀 ...no adopcia rozhodne, nemáme na čo čakať,mohli sme s ňou začať už pred rokom, ale teraz budem riešiť asi aj prácu, uvidím

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre