Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

lubka0506
28. sep 2010

@tanyja jééj tak vy ste ani navyužili schválenú žiadost?... 🙂 A do ktorého Centra si chodila?...ja som zvedavá kolko to bude trvat...
@janemari dúfam že máš pravdu s tou vlnou 😀
držkajte sa papa 🙂

tanyja
28. sep 2010

@lubka0506 ale využili sme služby centra, chodili sme do Iscate v BA, čakali sme rok, kým sme sa konečne dostali na rad , potom hormóny, odber 6 vajíčok, 3 vhodné na oplodnenie, 2 vhodné na PIDG a len 1 bolo ok, to mi aj vložili, ale neujalo sa, dosť nás to finančne a mňa psychicky unavilo 🙄
nakoniec sa nám to podarilo normálnou cestou 😀
lubka neboj, dočkáte sa a bude mimčo 😀 😀

lubka0506
30. sep 2010

ahojky 😵 😵 😵 @tanyja dakujem za povzbudenie 🙂 🙂 🙂
...ako inak???...ja som dnes 20DC som zvedavá kedy príde mrcha...už sa vybúrila,možno si dá načas 😖
baby kam sa podela @megynka???čo je snou???

tanyja
30. sep 2010

@lubka0506 ako vidím, už sme tu viac menej len my dve , jasné, neboj, mrcha sa upraví, telo sa ukľudní a šup do toho
ináč sa máme fajn, až kým nám neznížia rodičovský, potvora naša nová premiérka, dopriala by som jej, žiť zo 190€ , žeby si ona utiahla opasok? nehrozí

megynka
1. okt 2010

Ahojte 🙂
@lubka0506 ospravedlňujem sa, že som tu dlho nebola, ale fakt akosi nestíham....teraz plánujeme prerábať tú kuchyňu, tak keď som na nete len vyberám linky a obklady...nemám nič nové, ale v stredu ideme do Trenčína mrknúť na zoznamy detí právne voľných na adopciu, tak som strašne zvedavá, ale veľa od toho nečakám, asi to budú len detičky choré alebo rómske, teda také ktoré nikto nechce, keď to musím tak napísať 😔 ...potom dám vedieť ako sme dopadli...kočeny musím vás dočítať cez víkend aby som vedela čo máte nové...pozdravujem všetky, krásny deň 😉 🙂

lubka0506
1. okt 2010

ahojky 🙂
@tanyja ja som si všimla že sem chodíme len my dve a ešte sa sem sem tam niekto zatúla...vyzerá to akoby sme boli len dve čo majú problémy...
@megynka pekne poprerábajte a my prídeme potom skolaudovat novú linku 😀 😝 Možno budeš prekvapená z toho Trenčína a ...držím prsty 😉
Ja nemám nič nové dúfam že nebudem chorá,lebo som nejaká uzimená,idem vegetit k telke...papa a pekný víkend 😵

megynka
1. okt 2010

@lubka0506 na tú zimu by to chcelo pohárik....my sme si dali fernetík 😀 ....no až bude kuchyňa tak vás pozvem,aj napečiem 😉 🙂 joj Ľubi a problémy máme aj my 😀 no ale je pravda, že čo sa týka detí tak to už máme vyriešené 🙂 krásny víkend babuľky a sľubujem, že sa polepším a nakuknem častejšie 😉

tanyja
1. okt 2010

@lubka0506 ja ani nemám problém, len využívam čas, keď mi už malý spí a drahý je v práci, domov chodí málo, viac menej len na víkend
@megynka ja by som tiež prišla kolaudovať, len to mám troška ďalej, ale ak pôjdem ku kamoške pozrieť malú - býva pri Trnave, tak by sa odbehnúť dalo 😀 😀

megynka
2. okt 2010

@tanyja fajn, tak pozývam aj teba, veď vlaky a autobusy chodia, manžel dnes sľúbil, že do vianoc kuchyňa bude, tak som zvedavá 😀 len ma vytáča naša labradorka, lebo sústavne ohrýza steny keď nie sme doma, aj dnes a už som povedala, že na to kašlem, kuchyňa bude stále ako ementál 😠
dnes sme boli u rodičov, tak sme sa tam naobedovali a ešte sme si doniesli aj domov zásoby, tak zajtra aspoň nemusím variť...možno upečiem ak budem mať dobrú náladu 😀

janemari
2. okt 2010

Juuj vcera ste spominali fernetiiiik,dala by som si 😅 Tak teda cerstve a triezve TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT pre vas.

tanyja
2. okt 2010

@megynka však mám auto, načo bus či vlak a labradorke treba vysvetliť, že steny sa nepapajú ani neocikávajú ( síce ona je asi baba, tak jej sa to nepodarí) a určite bude do Vianoc, musí, ja by som nevydžala čakať tak dlho 😀 😀 😀 ,, ja keď niečo chcem, tak to chcem hneď 😀 😀 😀 - som ako malé dieťa
ja som dnes urobila čínu na sladko-kyslo a drahému to veľmi nechutilo 😒 , ale zajtra idem piecť stehná, tak to zje s kašou našou, ja veru cukrárka nie som, ale hrnčekový alebo perníkový zvládnem a kadejaké tie nepečené rada pečiem 😀 😀 , o týždeň v sobotu má náš chrústik 1.rôčik, tak trošku oslávime 😵 😵
@janemari a my máme v chladničke fernet citrus, nepošlem ti trošku ?? trošku môžeš, nech sa bábo učí od malička, že čo je tiež dobré 😵 😵

janemari
2. okt 2010

@tanyja ja si zvyknem trosku cierneho pivka ked mi je zle na zaludok 😅

tanyja
2. okt 2010

@janemari to mám aj ja rada, a keď je dobre chladené.., lebo ten môj chlap zavše ponúkne pivo, ale teplé 😝 , brrr

janemari
2. okt 2010

@tanyja ale len s mierou lebo sa bojim aby som drobcovi neublizila 😉

tanyja
2. okt 2010

@janemari samozrejme, určite nie celú fľašu naraz, po glgu a hotovo, no idem ja pod deku, nejako mi je chladno na moje holé nohy, dobrúnôcku, papa 😉

janemari
2. okt 2010

@tanyja aj ja pojdem pod paplon ale s dobrou knihou.Dobru nocku 🙂

lubka0506
4. okt 2010

ahojky...dnes mi volali že máme schválenú žiadost 🙂 ak sa nič nepo...ie tak budem pichat ešte tento mesiac 😉 v piatok výlet smer Martin 🙂 ...dobrú noc 🙂

tanyja
4. okt 2010

@lubka0506 budeš chodiť do martina? odkiaľ si? aj moja suseda chodila do MT a na 2. pokus sa zadarilo, majú dievčatko
tak už len nech ide všetko po poriadku a na Vianoce by to mohlo byť jasné 😀
@janemari akú dobrú knihu čítaš? a ako pokročil predaj a kúpa bytíku?

annamary27
4. okt 2010

@lubka0506 ahoj,to je super správa,aj ja ked sa nič nepo....začnem pichať na koci tohto mesiaca,tak sa zase stretneme 😀 😀

lubka0506
4. okt 2010

@tanyja som z PB....a nechcem sa predčasne radovat ale aj toto je pokrok... 😉 tfuj tfuj tfuj

@annamary no vidíš tak zasa spolu.. 😉 držím prsty!tfuj tfuj tfuj

tanyja
4. okt 2010

@lubka0506 tak to ani nemáš tak ďaleko , ja som od RS a chodila som do BA
a pripájam sa k annamary , tiež držím palce , nech sa darí

lubka0506
4. okt 2010

Ja som bola tiež prvý krát v BA. Ale ten rozdiel je zatial veliký 😒 Banujem len to že som nešla do MT hned... Po prvé lebo je to o viac ako polovicu bližšie a ta závratná rýchlost pri schválení...nie ako v BA tam sa to tahalo 7 mesiaov...ale nevadí 😉
a babule dakujem 🙂

janemari
5. okt 2010

@tanyja tak citam,lepsie povedane uz docitavam Strateny symbol od D.Browna @lubka0506 som rada ze si spokojna s MT su tam naozaj uzastny ludia 🙂

tanyja
5. okt 2010

@janemari od neho som čítala nejakú knihu, no bolo to dávno, teraz akosi na čítanie niet šasu , ale uži si to čítanie, kým môžeš 🙂
mne malý vypĺňa všetok čas 😀

janemari
5. okt 2010

@tanyja ved to ze mam est vela neprecitanych knih,tak citam kym mozem.Ved aj tak v tv poriadne nic nedavaju.Ale cas si kratim aj rucnymi pracami.

tanyja
5. okt 2010

@janemari ja som predtým tiež vyšívala - obrazy na stenu, u mňa visí 5 kúskov a úžasne veľa som ich rozdala , a ešte aj iné obrázky som vyšila, ten najväčší má rozmer asi 35 x 25cm a ten som urobila 3 kusy a samozrejme 2 darovala , som dobrá duša 😵

nanikav
5. okt 2010

plodná téma 😅 pridávam sa...žial aj ja

janemari
6. okt 2010

@tanyja no ja teraz hackujem anjelikov na vianoce a tiez ich chcem porozdavat.KEd sa male narodi uz nebude na nic cas,hlavne ked budem musiet ist do roboty. 😖

tanyja
6. okt 2010

@janemari foto nemáš, žeby sme sa pokochali ? čo povieš na moje výtvory? ono je to ako droga - ke´d začneš, tak len robiť robiť robiť, kým nevidno výsledok práce 😉

megynka
7. okt 2010

ahojte 😉
@tanyja nádherné obrazy, úžasné, si šikovná...ja vyšívam tri také maličké už asi tri roky 😀 ale zasa rýchlejšie štrikujem 😀
včera sme boli v Trenčíne pozrieť detičky na adopciu, ale nevybrali sme si lebo to boli väčšinou už staršie deti a keď sa našli také do roku, tak to boli rómske deti a choré alebo deti len do pestúnskej starostlivosti....ale nevadí, budeme čakať, aj tak teraz nejak necítim potrebu mať deti,nejak som v tomto smere vychladla 😖 ....no snáď ma to za dva roky prejde

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre