Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

lubkabb
18. okt 2009

ahoj lubka...tak ako návšteva. Si sa potešila?

mata1001
18. okt 2009

ahojte babule,

lubkabb sup do postielky a potit sa!!! nemusis sama 😀 😀 😀

lubka506 mam sa ok.pochodila som jarmok,premrzla som ale aspon som si kupila sladkosti a gastany.mnam...
a ty co mas nove?
moj grafik...kukni...nevies co znamena to,,stats,,?(dole na grafe...
http://www.fertilityfriend.com/home/mata1001

lubka0506
18. okt 2009

ahoj lubi 🙂 ako sa to venuješ manželovi ked koníkuješ? 🙂 ...nebol tu brat s rodinou ale sestra s rodinou a baby nechceli íst ani domov... 😀 😀 😀 ...mala som oddychový den a zajtra budem už zarezávat v práci... ☹ ale som si oddýchla... 😵 mm mi volal asi 10krát... 😵 ...a ty ako? 🙂

lubka0506
18. okt 2009

... 😀 😀 😀 mata ti si dobrá,ja som taký antitalent...vieš ja som si dnes stahovala filmy do PC a ked som si ich chcela pustit tak som ich nikde nemohla nájst... 😀 😀 😀 to sa pýtaš tej pravej čo to znamená... 😵

lubkabb
18. okt 2009

no teplotu nemám, len mi hlieny zatekajú a z toho ma dusí na kašel. Už som poobede ležkala.

lubkabb
18. okt 2009

som sa venovala, ale som chcela na chvíľočku nakuknúť, že ako sa máte.

Moje bazálne teploty včera a predvčerom boli: 36,7 a 36,9 . Zatial je to normálne na 8 DC?

mata1001
18. okt 2009

no dobre tak nic...a vy ste sa tu ako mali?ale vela ste nepopisali... ☹
co ste sa mm venovali?tak to budete same tehule onedlho 😀 😀 😀

my 5 dni nic nemozeme (tutu mutu)lebo mm ide na spermiogram vo stvrtok.takze tak...

lubkabb
18. okt 2009

to až do štvrtku nemôžte? A ta ovulka teda vôbec nebola?

mata1001
18. okt 2009

mojka ja uz sama neviem.minuly tyz som bola u dr a povedal ze mam velmi malinke foliky a ze uz by mali byt vacsie podla DC.a mam tam ist zajtra.tak uvidim...a zajtra idem este k p.Kopacovej...som zvedava ze co mi povie,celkom sa k nej tesim

lubka0506
18. okt 2009

☹ ☹ ☹ mata no to poznám a tvoj manžel to ako nesie ten spermiogram? 😒 ...ja by som mala íst asi v piatok pre papiere k lekárovi do centra,dúfam že už bude robit...ja by som mala mat ovulku asi cez týžden dnes som 14DC a ja ju mávam neskor....lubka skor si myslím že máš zvýšenú teplotu lebo na teba niečo lezie, neviem ale myslím si že ovulka by bola asi zavčasu , no alevšetko je možné...

lubkabb
18. okt 2009

to sú akože vysoké teploty?

lubkabb
18. okt 2009

mata a keď bude ovulka náhodou zajtra aj tak sa zdržíte ťuťu muťu? či?

mata1001
18. okt 2009

lubka mm to berie v pohode,neviem nijak to nekomentoval.teraz ma maly problem ze do stvrtka nic nebude,ale ked musime vydrzat...tak musime...co uz...
moja ty veru cakaj a sleduj hlien....kazdymdnommozeprist tak ju nepremarnite...

lubka0506
18. okt 2009

baby už tu nie ste? ☹ idete pozerat superstar? ja ano... 😵 matka aj ja by som mala íst pomaly k pani Anke čajík sa mi mína...v piatok som si kúpila Gynastan a ešte vitamín E dalšie balenie... mata kolko krát si bola u pani Kopáčovej?

mata1001
18. okt 2009

lubkabb u mna ovu nebude.ja som total kludna lebo verim dokimu ze mam tie foliky male...
a zas ja nemam tolko stastia ze by ovu prisla 😖 😖 😖 ☹ ☹ ☹

mata1001
18. okt 2009

lubka506 ja som u nej este nebola.preto som plna ocakavani...
ty si mas robit aj nejake obklady alebo len cajik pit?a ona ti ho namiesala?

superstar asi ano...mne sa paci Bendik a Bagarova...

lubka0506
18. okt 2009

vieš ja si myslím že nám pomože asi už iba CAR...za tých 6 rokov´by asi už aj motyka vystrelila...ale viete čo sa teším?...mm mi povedal že nepojdu už do čiernej nad tisou ale iba do Mikuláša....som rada lebo je rozdiel cestovat ani nie dve hodiny a rozdiel je cestovat 6 hodín...

mata1001
18. okt 2009

co je to CAR?

lubkabb
18. okt 2009

samozrejme že idem kukať superstar....a popritom pochlipkávať čajík.

mata - držím palce u tety Anky. Škoda že ja to mám tak ďaleko ☹ By som tiež išla. Tak ja sa zatiaľ spolieham na ten Sarapis. Som po ňom zatiaľ akási kľudnejšia, nemám už až také depky. To asi preto, že upravuje hladinu hormónov.

lubka0506
18. okt 2009

ano mata pijem čajík ktorý mi dala pani Anka,robím si sedacie kúpele a tento týžden som sa prinutila robit si aj obklady ktoré povedala že si mám robit...inak je to sexi a trošku smrdkám ale čo už... 😀 😀 😀

lubkabb
18. okt 2009

lubka a to bude stále chodiť na služobné cesty?

lubka0506
18. okt 2009

CAR je centrum asistovanej reprodukcie...

mata1001
18. okt 2009

lubkabb v teme,, byinkarka .p.kopacova,, baby pisali ze aj oni su zdaleka a ze jej staci zavolat a ona ti pomoze aj cez telefon.tak vyskusaj to tymto sposobom a myslim ze ona ti tel.nezlozi...

lubkabb
18. okt 2009

a to my sme sa začali snažiť len od tohto roku...škoda, že som stretla toho pravého tak neskoro. Ale som rada, že ho mám 😵

lubka0506
18. okt 2009

ano lubi ale asi len na týždnovky a je možné že potom bude aj dlhšie doma... a ty sa lieč manžela k sebe do postele a potit sa !!! ...hovorí sa že cesnak sa má dat na prsia a triet... 😀 😀 😀 vyskúšaj,ja poviem pravdu ešte som tú medicínu neskúšala ale možno že to pomáha... 😀

lubka0506
18. okt 2009

...lubi nie je hlavné že si ho stretla????...aj ked neskor,neboj sa všetko dobehnete... 😉

mata1001
18. okt 2009

lubka506 - boze moj ja stale dufam ze az tam sa nedostanem...

teraz v telev nov.ukazovali jednu pani co ma DESAT deti a pojde pravdepodobne na ulicu.vyhostia ju z domu,ktory jej nepatri.jaj tak mi je ich luto...

lubkabb
18. okt 2009

😀 😀 😀 a ja som to počula, len zajtra by som v robote rozdávala štipce na nos 😀

lubkabb
18. okt 2009

ahojte ...idem kukať TV. Dobrú noc. Pa pa

mata1001
18. okt 2009

aj ja idem ahojte a dobru nocku ....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre