Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

janemari
8. dec 2011

Kočky ja dnes padám od únavy tak vás len pozdravím a dočítam vás zajtra.Pá pá 🙂

zuzkabeno
8. dec 2011

@lili_mia Aj večer s knihou alebo pri telke je fajn, na zumbe som bola iba jeden krát, teraz sa okolo šiestej večer učím so synom čítat, písat, počítať, aj to je dokopy niekedy hodina, na tú zumbu už nestíham aj keď sa mi to velmi páčilo, ešte asi skúsim v zime. Ale upratovanie trochu zanedbávam, mojej mame sa to až tak nepáči, že nechám dcéru rozhadzovať, no má len 2 roky, rada kutre v skrini, nejako sa musí baviť, lebo inak by chcela tukať do notebooku, už ho vie aj sama otvoriť a pustiť. Ja to nechápem ako to niekto môže stíhať každý deň aj povysávať a umyť zem, mne sa to zdá trochu zbytočné každý deň. Vy to robíte každý deň?
Ale zajtra musím fakt tvrdo na to upratovanie - vaňu poprosím manžela, potom detskú izbu a chodbu, kuchyňu som umyla dnes.

mahalo
8. dec 2011

@bugynka ahoj, mak ti mozem dat radu ja..tak nidky nedavaj na rady zien na tychto forach..naozaj existuje len malo zien/ludi ktori ti poradia spravne. Podla vas je normalne hrat taketo hry vo vztahu? Akoze pockam a ponatahujem a rozne "rady" takeho typu. Je to nezrele, detinske. Ale kazda zena s tym dako vyrasta, lebo tieto "mudrosti" sa asi dedia. Vo vztahu je dolezita uprimnost, prestan hrat hry..nic tym nedocielis. Bez rozpravania sa aj tak nakoniec nikam nepohnete. Muzi po prve poznaju tieto zenske tahy - preto, moze reagovat nezaujato. Po druhe ocenia ked sa zena prestane spravat ako zena a bude sa spravat rozumne(v takychto situaciach) potom sa zeny cuduje preco ich muzi nekonaju..no pretoze nas poznaju drahe zeny..presne vedia ze toto je len teatro. Ak si myslite, ze toto je dolezitejsie ako uprimnost a komunikacia tak ten vztah nebude mat pevne zaklady. Zeny nepocuvajte zeny 😉 🙂 pre pripad ze som sa niektorej dotkla, ospravedlnujem sa uz teraz 😉

nmonika
8. dec 2011

Ahojte...pomalicky sa tu zacinam orientovat.Mam po 30-tke,septembrovej svadbe,zijeme v Anglicku a s manzelom sme 5 a pol roka.Tento mesiac sa snazime o babatko,tak sa rada podelim o skusenosti a potesia ma rozne rady od vas.Dufam,ze som tu spravne 🙂

zelovocka
9. dec 2011

@nmonika ahoj, si tu úúúplne najsprávnejšie 🙂 vitaj u nás a držíme ti palce 😉

zuzana0612
9. dec 2011

@lili_mia
@zelovocka ďakujem vám 🙂

zuzana0612
9. dec 2011

@pancuska všetko najlepšie k dnešným narodeninám.... 😉 🙂

zelovocka
9. dec 2011

@pancuska pridávam sa ku gratulantkám 🙂

lili_mia
9. dec 2011

@zuzkabeno až tak sa nenudím, aby som upratovala každý deň 😀 ale kedysi som mala také obdobie, doma si na to zvykli a ak bolo prádlo deň nepožehlené, zdesenie aká som lenivá .. aj teraz ako už chodím do roboty, tak dôjdem večer a bordel, ale hrúúúúza, riady od rána nepoumývané a hned do mňa, že prečo som nepoumývala, než som šla preč .. ta díky a oni čo robili, ked prišli domov v čase až ked došla ja?

bugynka
9. dec 2011

@mahalo Ahoj dakujem za radu , verim tomu ze si sa nikoho nedotkla , ano mas pravdu , lenze ked je clovek v uzkych tak potrebuje niečo počut , aj tak sa nakoniec kazda zachova inac , podla situacie.. ja som zdrhla lebo som si potrebovala vycistit hlavu , pisala si tu s babami a mala silu trošku zotrvat v trucovani .. prečo ? lebo som mm naučila ze len trosku potrucujem a bude dobre , dlhsie som nevydrzala lebo som si povedala o com to je a ze je todetske .. ale tentokrat som rada ze som vydrzala dlhsie , lebo teraz si uvedomil ze som to myslela vazne.. porozpravali sme sa - nedosli k ziadnemu zaveru az na jeden - o kazdom probleme sa treba hned!!!! porozprávat , a ak je zaujem z oboch stran na zachranu ... Chlapi su blbi , ked som mu povedala , ze ma na haku aj domacnost , ze vsetko caka na mna a ked mi vravel ze sa bal a ja som mu povedala ze preco neprisiel , nesnazil sa o rozhovor a len tak som mu trepla ze mohol prist s kyticou...( aj tak by som ho vyhodila lebo som bola fest nastvana ) Tak po rozhovore o tom , ma na druhy den cakal upratany byt , kytica ... čiže ponaučenie ? CHlapi su vemena , citat myslienky nevedia , takze sa s nimi musite doslova byvit ako z malymi detmi , len nie prikazom alebo zakazom ale nasim zenským sposobom , ktorý vie kazda z nas ak niečo chce , ak si myslime ze ho to napadne lebo mna to napadlo , tak tomu neverte -- mozno je svetla vynimka ale taku nepoznam 🙂

zelovocka
9. dec 2011

@bugynka že chlapi sú vemená 😀 😀 😀 ty si tomu dala 😀 ale hádam nie všetci 😉

inak super, že ti upratal byt a dal kytku, ale súhlasím aj s @mahalo 🙂

bugynka
9. dec 2011

@zelovocka no a niesu ? alebo sme potom mi lebo veríme na princa ktorého sme si vysnívali ? Jedno čo viem a čo som si vravela že sa tým budem stale riadit ( ale neriadila ) že aj chlapa budem zatahovat do spolocných prác , do rozhovorom a do spoločních vecí , aby nemal sancu sa nudit

zelovocka
9. dec 2011

@bugynka nooooo... niektorí sú 🙂 len si dala strašne smiešne prirovnanie, vždy si predstavím takého pupkatého zarasteného chlapa vo vyťahanom tielku s kravským vemenom na hlave a už sa smejem 😀 😀 ale áno, treba ich zapájať, nech si nemyslia, že život je gombička na ovládači od televízora (ak ich to teda nenaučila ich maminka - musíme my 😉 )

bugynka
9. dec 2011

@zelovocka no ked si to predstavim teraz tak ako to pises , tak by si ma mala vidiet jak sa tu rehocem 😀 😀 😀 😀 😀

bugynka
9. dec 2011

@janemari Tebe sa to odpusta 😉

zelovocka
9. dec 2011

@bugynka 😀 a ešte tie cicíky na vrchu vemena, koniec 😀 😀 dobrá maska na karneval, že chlap ako vemeno 😀 😀 😝

bugynka
9. dec 2011

@zelovocka ty si exot , maš dobre bujnu fantaziu 😀 😀 😀 si moja krvná skupina , mojej hlave tiež stači malo , a potom sa tlemím jak somar a nikto nič nechápe 😀

pancuska
9. dec 2011

@zuzana0612 dakujeeeeeem a ako si vedela ci pamat? 😉

pancuska
9. dec 2011

@zuzana0612 aj ja ti prajem vsetko najlepsie a nech sa ti splni vsetko po com tuzis!!!! 😉

pancuska
9. dec 2011

@zelovocka dakujeeem 😉

pancuska
9. dec 2011

@zuziklc29 pockat pockat a aka operacia poprsia?

pancuska
9. dec 2011

@lili_mia tak uz je to lepsie? len ked citam ako maju baby problemy najst si vobec normalneho chlapa tak asi mozem skakat ze ja som mala to stastie!! 😉

atka70
9. dec 2011

Ahojte, ja som si svojeho princa našla pred 2 rokmi, po roku chodenia,stretavania sa sme mali svadbu toho roku v juni a v marci čakame naše prve babetko.A to obaja mame po 41 rokov... 🙂

zelovocka
9. dec 2011

@atka70 super, vy ste šikovní 🙂 vitaj u nás 😉

lili_mia
9. dec 2011

@pancuska pripájam sa ku gratulantom ... a je to lepšie, rozhodla som sa pre tichú pomstu, budem ďalej žiť akoby som tých dvoch nestretla, nebudem sa starať, zaujímať a ked ho nabudúce stretnem, usmejem sa, pozdravím a nahodím taký život, nech ľutuje o čo prišiel .. kým sme boli spolu, drankala som od neho rodinné fotografie, že mu urobím kalendár na další rok a v podstate to bude mať ako darček pre rodinu na vianoce .. som si povedala, že budem mrcha a aj napriek všetkému mu ten kalendár dorobím, kedže je rozrobený a ja nemám rada rozrobené veci .. dorobím to, pošlem mu to mailom a ani slovo navyše, niečo ako, že to bolo čisto profesionálne z môjho hľadiska, pretože rada by som si takouto grafikou aj privyrábala a ten kalendár budem zrejme používať ako svoje portfólio 😎

lili_mia
9. dec 2011

@atka70 z takých ľudí ako vy dvaja mám radosť 😅 v podstate ste obaja vo veku, kedy už človek nechce veľmi riskovať a radšej bude sám ako podstupovať riziko sklamania v láske .. veľmi vám držím palce ♥♥♥

lili_mia
9. dec 2011

@bugynka to bol aj môj prípad, zvykol si, že potrucujem a potom sa sama ozvem, kedže nechcem robiť hystériu a som za to, aby sa problémy riešili a nie ututlávali .. lenže on nikdy s ničím nezačal, lebo podľa neho som iba ja mala problém a ked sa chcem rozprávať, tak sa mám ozvať .. a on vyčkával, ja sa neozvala ... nič to, teraz beží projekt "tichá pomsta"

janemari
9. dec 2011

Júúj zase ste popísali.Dnes som skončila skôr,všetko napečené,nachystané na zajtrajšiu oslavu,tak teraz už len relax pri pc a hajde do postele 🙂 Ja som sa zamýšľala prečo si niektoré ženy vyberú zlých partnerov. A vychádza mi jedna vec,žena sa podceňuje,neváži si samú seba a teda ked príde nejaký chlap tak si povie,ved aj tak nič lepšie by som nenašla a zostane s tým chlapom aj napriek tomu,že si nevyhovujú.

tanyja
9. dec 2011

@lili_mia @bugynka @atka70 @pancuska @zuziklc29 baby vy ste tu toho popísali, že nestíham čítať, prosím urobiť z toho sloh!!! a véééééééľmi rýchly 🙂
@janemari ty si mala byť psychológ, fakt, lebo vieš super poradiť 😉 , a akú oslavu máte? kto má aký sviatok a čo dobré si piekla?
@zuziklc29 ja už mám dostácie na burizonové guľky nakúpené..... ale ešte stačím robiť, to by mi kobylky pojedli 😀
@pancuska všetko najlepšie k tvojim dnešným narodeninám, nech sa ti splnia všetky sny a priania 😉

lili_mia
9. dec 2011

@janemari v mojom prípade, no, aj ked som si spravila stranu zlých vlastností, prebilo ho dobré a akosi, čo ja viem, niektoré baby sa fakt podceňujú, ale niektoré možno podľa okolia áno, ale veria že chlapa prevychovajú, ja som to brala tak, že nie prevychovať, ale dať mu rázne najavo, čo áno a čo nie ... a vieš čo? všetky naivne dúfame, že oni sa kvôli našej láske zmenia a my ženy potom všetko chlapom trpíme 😀
@tanyja že sloh 🙂 pekne čítaj po nociach 🙂 u mňa sa striedajú dni so silnou depkou a silnou túžbou vyhrať a plánovaním projektu tichá pomsta, tj. budem sa mu pripomínať ako fantóm, dostanem sa mu do snov, proste ma chytil silný ciťák, že môjmu ex iba preplo, myslel si že inde mu bude lepšie a vráti sa so stiahnutým chvostom, len dúfam, že to nebude doslova ako Rachel a Ross, x rozchodov .. a dávam si tri mesiace, potom asi ja stiahnem chvost 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre