Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

zuzana0612
22. dec 2011

@pancuska ahoj, tak ja by som asi zavolala doktorovi, že sa chystáš so zubom a či je vhodné, aby si brala clostyl.za jeden telefonat nič nedáš.

tanyja
22. dec 2011

@camelco beriem, spokojne pošli, nahodím sa a učešem, aby sa ma nezľakol, predsa len som žienka domáca......
@zuzana0612 však, aby @pancuska nebola v takej super kombinácii prípadne mierne v lepšej náladičke , prípadne aby to spolu nevytvorilo nejaké harakiri....

camelco
22. dec 2011

@tanyja kedy ti ho pošlem? ........... lepšie to bude po vianociach, či? 😀 😀 😀

azzura
22. dec 2011

@pancuska ja som teraz bez clostili asi pol roka, ale odkedy pijem alchemilku tak sa mi nejak nastartoval organizmus, ale aj tak nie som tehu, asi bude problem vo vajcovodoch, ale vo februari idem na prefuky tak mozno potom sa uz zadari.
Aj ja som zvedava ktora bude prva tehu 😀

camelco
22. dec 2011

bay, to by bnol taká krása keby se tu vo februári-marci boli všetky tehule 😵

zuzana0612
22. dec 2011

@azzura ja som sa pokúšala piť alchemilku,ale teda..... nezvládala som to chuťovo 😝

azzura
22. dec 2011

@zuzana0612 hmm, ja to neriesim ked chcem babo proste musim. Teraz som zacala jest lanove semiacka aj s tym slizom, bleeee ale musim, je to dobre na hlien a ja toho plodneho moc nema

zuzana0612
22. dec 2011

@tanyja keby to bolo len o tej náladičke..... tak to by sa ešte dalo.... 😉

zuzana0612
22. dec 2011

@azzura u mňa sú veci, ktoré fakt nedám do seba. ani keby bolo čo. proste mi to nepustí krk .....

azzura
22. dec 2011

@zuzana0612 hmmm, blbe. Ja sa zatnem. Ja to babo tak chcem, že som ochotna aj na mihalnici skakat keby to pomohlo 😀 😀 😀

zuzana0612
22. dec 2011

@azzura 😀

nina55
22. dec 2011

@timona ufff, akoze nenavist voci tym, ktori maju deti = tak to je silna kava.

Mne v mojom zivote tiez nevyslo vela inych veci, ale ani vo sne by ma nenapadlo niekoho , kto ma to co ja nie nenavidiet.
Som stastny clovek, ze nerozmyslam tymto smerom. Ja sa skôr tesim, ak sa tomu druhemu nieco vydari.

nina55
22. dec 2011

baby, nasla som tu zaujimavu temu co sa tyka otehotnenia - vraj otehotneli aj take, ktore nemohli: https://www.modrykonik.sk/forum/ideme-na-to/prekrocila-som-30-tku-a-este-stale-nemam-dieta/

alexi333
22. dec 2011

Dievčata, nič si z toho nerobte, ja mám 36 rokov teraz čakáme bábätko som v 9tom mesiaci tehotenstva a vydávala som sa v auguste. Takže nepodľahnite panike. Odporúčam Vám užívať si život, získať čo najviac skúseností o sebe, o mužoch aby ste boli pripravené na tak úžasné veci, ktoré Vás URČITE čakajú. Ja som okolo 30tky chytila miernu paniku, že nemám manžela, nemám deti o čom som horšia ako ktorákoľvek iná baba... Potom som si povedala, že o nič horšia nie som, len si musím trošku počkať a využijem ten čas presne na to aby som si dala do poriadku zdravie, svoje vnútro, chodila som na rande, aby som čo najviac zistila akí sú muži a akého by som chcela po svojom boku a aby som si trošku poopravila o nich mienku, lebo som ju mala toršku pošramotenú po rôznych skúsenostiach z predošlích vzťahov... No a keď som mala 31 zrazu bum zaľúbili sme sa s mojim manželom do seba (mimochodom sme sa ako kamaráti poznali 12 rokov a chodili sme okolo seba... musel prísť ten správny čas 😀 ), do týždňa sme bývali spolu a teraz čakáme vytúžené dieťatko a som neopísateľne šťastná!!!!!!!!!!!!!
Takže dievčatá užívajte si život, čo najviac spoznávajte seba aj vaše polovičky (alebo budúce polovičky), a verte tomu, že aj na Vás čaká šťastie v podobe krásnych vzťahov a detičiek.
Prajem Vám krásne sviatky a držte mi palce na pôrod... 🙂

tanyja
22. dec 2011

@nina55 super téma, aj ja som ju našla 😀 😀
@alexi333 gratulujem k úžasnému manželovi a hlavne k bábätku, termín máš kedy? január? takto aj kamarátka chodila okolo dnes už manžela, poznali sa z videnia a potom iskrička vzbĺkla 😵 , ja som si tiež užívala života, vydávala som sa 30-ročná a malý sa mi narodil, keď som mala 33 a stálo to všetko za to
aj tebe krásne sviatky
@timona čítala som tvoj príspevok, trošku mi stúpol adrenalín pri tých tvojich názoroch, ale každý máme iný uhol pohľadu na veci okolo seba, takže keď to ty tak berieš, tak je to pre teba ok, pre mňa nie, ale veď to je jedno, nie? hlavne že sme každá spokojná a šťastná..

tanyja
22. dec 2011

@azzura vidíš, ja som neskúšala skákať na mihalniciach, možno by nám to fakt pomohlo a mohli by sme to všetky vyskúšať, že ktorá dlhšie vydrží hopkať 😀
@zuzana0612 a chutí to veľmi strašne? ja som alchemiku nepila, neviem posúdiť, ale mne bylinky nikdy nerobili problém, mne aj urologický čaj chutil 😀 😀 a zelený pijem stále.
@camelco ja nebudem tehuľa..kedže mám v maternici návštevu na 5 rokov, ale prajem to vám všetkým babenám tu na našej super téme 😉 a toho s tým volvom môžeš aj teraz poslať, beriem ho, len sa musí uskromniť

tanyja
22. dec 2011

@mimi1111 s radosťou prídem pomôcť, ja deti môžem akékoľvek, keď aj černoškové 😀 a tie sú echt zlaté s kučeravými vláskami , joj na zjedenie 😀
@zelovocka a aké bolo posedenie v zubárskom kresle?
@zabka60 ahoj moja, ako pokračujete so skoro mm ? už ti prezradil nejaký termín veľkého dňa?

azzura
22. dec 2011

@tanyja 😀 😀 😀 😀 😀

zelovocka
22. dec 2011

@tanyja prežila som to, ale ako vždy u zubára - spotila som sa od strachu 😀 ešte ma poslal na panoramatický rtg, prosím pekne, aby sa mohol kochať celým mojím prenádherným chrupom 😉 treba si dať zúbky do poriadku, lebo v tehu na to nebude času ani chuti 😝 😀

@alexi333 vďaka za povzbudivé slová, vždy poteší nielen mňa, keď si môžem takýto krásny príbeh prečítať 😵 viem potom, že zatiaľ nie je nič stratené 🙂 budeme ti držať palce všetky, čo sme tu, a myslieť na teba, aby vám to zbehlo bez najmenšieho problému. len napíš, že kedy presne 😉

@azzura inak mne alchemilka chutí, môžem ju piť každý deň (do ovulky teda 😉 ) úplne si ma navnadila na tie ľanové semiačka, skúsim to aj ja, máš nejaký presný "recept"? koľko semiačok, koľko vody, akej teploty, ako dlho to mám nechať odstáť? ty už máš tú vychýrenú pochúťku určite vymakanú 😀

azzura
22. dec 2011

@zelovocka 2 polievkove lyzice zaliat 1 dcl. vody a nechat odstat 2 hodiny a vsetko zjest aj so slizom. Ja ju pijem len 3 den, ale zistila som ze mi viac chuti v robote, tak dojdem do prace a ked si zalievam caj tak zlejem aj semiacka a potom okolo 10 zacnem chrumkat, kolegyne len krutia hlavou, ale uz si pomali zvykaju na moje vystrelky 😀

lili_mia
22. dec 2011

piekla som vanilkové rožky .. cesto na noc odležané v chladničke .. dala som cca 110 gr palmarinu a neviem koľko klasického masla, proste od oka 🙂 piekla som to na papieri, nechcello sa mi vytierať plech .. ale tie rožky sa mi drobia na polky .. vplyvom toho masla? sú doslova jemné, ale aj drobivé 🙂 treba dávať pozor pri dvíhaní, aby cestou k ústam sa nerozpolil, ale inak sú fajné .. veľa masla, palmarínu, či čo? vôbec nie sú také napr maslové sušienky z obchodu, sú mňamky, ale pri dotyku sa drobia

@camelco aj ja mám byť v marci tehuľa? 🙂
@tanyja moja segra je ako besná za malými černoškami .. aj randí s černochom, tak sa uvidí, akej farby bude to ich latté, ked sa im zadarí bábo

zelovocka
22. dec 2011

@azzura super, ďakujeeem - a studenou vodou zaliať? no už sa teším, asi až po sviatkoch začnem, lebo neviem či dovtedy stihnem semiačka kúpiť 😉 no a čo že kolegynky nechápu, keď to má pomôcť, tak si doprajeme aj takéto "výstrednosti" 😀

zuzana0612
22. dec 2011

@tanyja vieš čo? ani nie že by to bolo také strašné, veď kopa ľudí to pije. lenže ja napríklad nedokážem prehltnúť pečienku, alebo akékoľvek vnútornosti, nech sú pečené alebo varené. alebo napríklad bioparox. čo sa strieka do hrdla alebo nosa. tak to ti ma napína jak šlak. mňa to napína ešte aj keď som v miestnosti a striekne si to niekto druhý. urolog. alebo gynekol. čaj pijem aj ja v pohode.

azzura
22. dec 2011

@zelovocka nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, teplou...caj si nezalievas studenou, ci 😀 . Jasne, furt sa ma pytaju ci som tehotna, ked tolko chodim po doktoroch. Minule mi jedna uzasna zahlasila ze sa asi malo snazim, ked furt nic a ze uz som dost stara, tak nech si pohnem. Tak ma nasrala, že som jej odvrkla ze nie kazdy je taky ako ona, ze sa na nu kukne chlap cez stehu a uz je tehu 😠 😠 😠

nina55
22. dec 2011

@lili_mia čo je to lajkuješ prispevky?

nina55
22. dec 2011

@azzura 😀 😀 😀

zelovocka
22. dec 2011

@azzura ahaaa, som nepochopila najprv tú tvoju vetu, že keď si zalievaš čaj, tak rovno aj semiačka, bože, niekto mi stojí na kábli 😀
inak s prepáčením, tá tvoja kolegyňa keď ti hento dokázala povedať (že si stará a že sa málo snažíš), tak to je u mňa jedna netaktná krava 😠

azzura
22. dec 2011

@zelovocka neriesim uz som si zvykla, u nas na urade vsetky mlade babenky su uz tehu a maju deticky a ja furt nist, co uz, vsak aj na na raz pride 😀 , aspon si este mozme uzivat 😀 . A tie starsie kolegyne taketo problemi nemali, este ze mam chapavu sefku a ona niecim podobnym presla pre 15 rokmi, tak mi nerobi problemi ked idem k lekarovi aj 4x do mesiaca.

tanyja
22. dec 2011

@zelovocka presne ako ajom arkovs (čítaj odzadu) , to isté mi povedala len inými slovami......., nič si z tej tvojej drbnutej kolegyne nerob 😉
@lili_mia ja idem dnes ešte jeden koláč spraviť a končím, zajtra si poriadim a finíto 😎
@zuzana0612 tiež nemám rada niektoré chute, ale zase nenapína ma z toho, proste to nedám ani ja do úst a basta 😠 , dnes sa malý nafutroval pri mojej mame, robila dusenú zeleninku na masle so zemiačikmi a opečenou klbáskou, zjedol svoju veľkú porciu, potom sa vrhol aj na moju a o 5 minút zahlásil, že on chce ešte papať !! a to už samozrejme nebolo, už sme to dojedli....

zelovocka
22. dec 2011

@azzura tak aspoň že šéfka je super a nemáš stresy z toho, keď chodíš po lekároch 😉 ja mám šéfa a na oddelení samých mužov, takže som rada. ženský kolektív, to sú veľmi často intrigy, ohováračky, to ja nemusím 😝 🙂 len to bude sranda, ak sa mi budúci rok podarí otehotnieť, už teraz rozmýšľam, ako to oznámim v práci, je to také trošičku divné, keď samí chlapi sú tu 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre