Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

lili_mia
4. jan 2012

@camelco ja som tiež nejaká rozospatá a má čo robiť aby som sa nesklátila na gauč 🙂 zaspááávam dopľňam databázu a dookola, kopírovať, zložiť, kopírovať, vložiť

zuziklc29
4. jan 2012

@lili_mia ja sa snazim usmievat no nie vzdy sa to da . . . .ale tak usmev je zbran 😀 aj ked vnutro je v slzach . . . . .moj muzik nema tatino,umrel mu ale to bol spravny chlap.Svokra vidi len svojho najstarsieho syna.a moj muz je cierna ovca a ja s nim

zuziklc29
4. jan 2012

@zuzana0612 zuzik dakujem si poklad .. . . .myslim ale snazim sa na ine veci . . . . . . ..praca,praca a opat praca 😠

zuziklc29
4. jan 2012

@tanyja ja odchadzam buduci tyzden ale na tri tyzdne .. . . muzik pracuje tam kde aj robil a bol velmi stastny ked sme sa to dozvedeli. . . . .ale potom . . .nepovedala by som ze prave on mi bude oporou. . ako otvorene ti poviem,ze som to necakala . . . . .hlavne ked aj jeho to dost vzalo a este pred vianocami a kazdy bol sam . . .

zuziklc29
4. jan 2012

@zelovocka no veru svokrovci je jedna z tem ktore mozes rozoberat v jednom kuse 😀 a vzdy nieco najdes . . . . .

lili_mia
4. jan 2012

@zuziklc29 ved to .. smiať sa, ked je vnútro zožierané, najmä ked ho vidíš ako objíma inú ..dúfam, že ho už s hentou nestretnem, to asi budem zase na začiatku ... čiže na vianoce ste s mužíkom boli oddelene?

zuziklc29
4. jan 2012

@lili_mia
@camelco
@zelovocka
@nina55
@tanyja kocenky ste sa mi tu rozpisali a ja som stratila prehlad . . . . . . . .myslim tie svokry a podobne . . . . . .co sa tyka kremov,ja viem ze asi robim chybu ale nepouzivam vobec ziadny krem ☹

zuziklc29
4. jan 2012

@lili_mia poklad . . . . .ja ked som sa rozviedla ani den po rozvode bol na obed s inou . . .a to byva o dve ulice dalej ako ja . .ja som ho videla skoro stale no poviem ti otvorene teraz ten odpor co k nemu citim . . . .ale hlavne hnus . . . .ani pekny ani rozum nic . . . . .keby som mala tento rozum vtedy ked som sa prvykrat vydala . .. . .nikdy by som si s nim ani pusu nedala a nie to este sex 🙄 ked si púredstavim ze ani zuby si neumyval,fuj humus . . .ale ked je clovek zamilovany vela veci prehladi a uvedomi si to az casom . . . .na teba caka nieco lepsie . . . .ja osm si to uvedomila tiez neskoro ale . . . . . .otvorene ti poviem . . . . .mas na viac a vaz si samu seba . . . .zapa,mataj si este nieco . . . . .sme tu pre teba . . .kazda z nas si ta vypocuje a poradi ti ale ani jedna ta nebudeme sudit . .viem,ze sme si cudzie a mozno nikdy sa neuvidime ale kedykolvek sme tu . . . . . .sme ako musketierky . . . . . . .jedna za vsetky a vsetky za jednu 😀 kocenky maaaam Vaas velmi rada . . . . . . .

lili_mia
4. jan 2012

@zuziklc29 teraz ho už mám za chudáka .. tak sa dušoval, že ma chce za kamarátku, ja som dlho plakávala, že strácam fakt človeka, na ktorom mi záležalo najviac, ale časom to ustalo, baviť sa s bývalým je to už ,, iné kafé .. bola som na nervy, že čo jeho do toho, či som už bola u lekára a podobne ... a to ako sme sa stretli a on nič, ani ahoj, len objal hentú a pozeral na mňa .. najprv som si myslela, že je nerozhodný, ale odvtedy už prešiel mesiac, ja ťapa som dorobila ten porantaný kalendár s fotkami jeho malej, aby som mu dokázala, že sľuby treba naozaj plniť, nie iba vravieť .. a on zahesloval vianočný album .. proste facka .. ja sa seriem a on takto .. ešte som nedozrela, aby som si ho vymazala z priateľov, čo na tom, že on ma tam ešte má

zelovocka
4. jan 2012

@zuziklc29 počuj Zuzi, dúfam že ozaj neriešiš len prácu, prácu a zase prácu 😕 práca je dobrá na psychiku, to áno, ale mala by si aj oddychovať trošku, veď nemusíš pasívne na gauči ležať, ale aspoň niečo dobré si dať, čo ľúbiš - kávičku, koláčik, peknú knižku do ruky, alebo háčkovanie, prechádzka, hocičo, len sa nám nezoder, prosím ťa 😉 🙂
a krém, hm... najnovšie trendy sú také, že na noc by sa nemal dávať žiaden, len vyčistiť tvár, osviežiť, a nech si pleť oddýchne a dýcha. ale takto na deň, hlavne keď je zima a škaredo, tak aspoň trošku krému alebo dákeho séra hydratačného 😉 hlavne okolie očí dosť trpí, to si ja krémujem aj trikrát za deň 😅
@camelco veď kukaj, aké je počasie vonku, ani sa ti nečudujem, že sa ti ráno drieme, mne sa najmä po obede 😀 zaspievaj si poriadne hlasno, to je dobrý ventil, ja si spievam v sprche 😀
@lili_mia no veď si nevyčítaj, že si mu ten kalendár dorobila, možno to on ešte raz spätne ocení, ale to už budeš s iným a tvoj ex to bude trpko ľutovať 😝 😀

zuziklc29
4. jan 2012

@lili_mia vsetko chce cas . . ..verim a viem,ze pride cas kedy sa ty budes usmievat a on prezivat . . . . . .ja to mam po piatich rokoch od rozvodu . .teraz som ja ta ktora sa mu moze smiat do tvare pretoze mam na to gule co on uz nema . . . . . . . . . 😀 uuuusmev to je to co ho najviac nasere . . . . .

zuziklc29
4. jan 2012

@zelovocka a co tak trochu bravcovej masti 😀 neboj knihy som si uz objednala len mi este neprisli . . . . .mozno zajtra . . .. praca je dobra len toto pocasie je zabijak . . . .chodim po byte ako ozrata matoha 😀

zelovocka
4. jan 2012

@zuziklc29 jo! bravčová masť je na tvár určite super! aj krém na topánky a motorový olej 😀 😀 😀
ja som na nedeľu bookla saunu, júj, teším sa! 😵

camelco
4. jan 2012

@zuziklc29 takže nie som sama, čo je ako mátoha, škoda, že ja pracujem 😠 a ten krém by si mala používať, hlavne v zime 😉

camelco
4. jan 2012

@zelovocka ako ti závidím 🙂 ........... hlavne si ju uži, ja milujem hlavne ľadovú vodu keď z tej sauny výjdem von 😀

tanyja
4. jan 2012

@zuziklc29 ahoj, presne, niektorí chlapi si myslia, že sú bohovia a keď ich naštveme našim super širokým úsmevom, tak sú z toho na prášky 😀
@camelco @zuzana0612 @lili_mia teraz sem chodím pomenej, ani som všetko nečítala, sme rozlietaní celý týždeň a najnovšie drobec štrajkuje so spaním, tak ani nemám sem kedy chodiť 😠 , nech už ide ocko do roboty, aby som znova napravila vojenský režim 😎
a ja do sauny nemôžem, odpadla som už vtedy, keď sme boli s deťmi zo zš v saune 😀 , takže odvtedy som nebola !!

zelovocka
4. jan 2012

@tanyja vitaj späť, hoci len na skok 😉 vojenská disciplína bude nutná, pozerám, chlapi ťa musia poslúchať - jeden pôjde do práce a druhý doma spať 🙂

zuziklc29
4. jan 2012

@zelovocka no a toho oleja mame na rozdavanie 😀 vyskusam a dam vediet . . . . .ale najlepsie bude ked to dam na noc? 😀

zuziklc29
4. jan 2012

@camelco ved to by som mala ibaze ja mam mastne T a lekarka na koznom mi povedala,ze mam plet ako teeneger . . . . . .stale naznaky akne a hlavne ked mam dostat cervenu . . . .solarko pomaha ibaze ked dostanem cervenu tak konecna . . . .

zuziklc29
4. jan 2012

@tanyja my sme neznejsie polovicky ale ked sa naserieme tak dovi dopo 😀 vtedy aj nase polovicky radsej bocia . . . . . .moj muzik ked vidi aku mam bojovu naladu radsej je ticho lebo vie,ze ked ma niekto vytoci tak idem ako tiger do ziveho 😀

lili_mia
4. jan 2012

@zuziklc29 čiže on ti sa po 5tich rokoch ešte ukazuje na oči? narieka za tebou? 🙂

tanyja
4. jan 2012

@zelovocka bez disciplíny to nejde 😎 , veď to by mi na hlavu skákal 😠 , aj jeden aj druhý 😠 😠
@zuziklc29 ani nevrav, ako s divokou zverou - len pozor, aby nehrýzla 😨 a ja? ako ďábel som 😠

zuziklc29
5. jan 2012

@lili_mia neviem ci narieka ale viem,ze sa pytal na mna. . . . .to vies kazdy kazdeho pozna a tak . . . . .ale co chcel to ma . . . .a u nas tie mlyny uz pracuju aj ked po dost dlhom case ale predsa 😉 najhorsie je ze som bola z rozvodu tak mimo,ze osm mu nechala byt,auto a vsetko zariadenie . .jedine co som si vzala bol staciopnarny bicykel 😉 ale tak nevadi . . . .vsetko sa mu vracia . . . .a dufam,ze este vrati

zuziklc29
5. jan 2012

@tanyja jak daaaaaabel 😠 to sa mi luuubi . . . . . . . . .xi xi a malicky sa ma ako?

lili_mia
5. jan 2012

@zuziklc29 čo som ja tak sledovala v okolí, tak chlap sa takmer vždy vrátil a žena takmer nikdy do toho predošlého vzťahu .. síce kolegyňa mala vzťah a on odišiel k inej, s ktorou je už cez 3roky, nepýtala som, či sa vzali .. zvyčajne čo som si všimla, tak chlap odíde, ked to už dlhodobo nefunguje, napr že žena je fajna riadna harpyja, dennodenne podžubuje, žiadne že so srandy, ale tak, akoby ho zhadzovala, ale to sú už rozvody .. ja mám ešte takých fantómov .. včera bola riadna hmla, tak mi prebleslo, že snád šoféruje normálne, či večer ho nikde nebolo, tak si vravím, že snád je v poriadku, len má program, ked ho niet

zuziklc29
5. jan 2012

@lili_mia netrap sa nad niekym kto za to nestoji . . .mysli uz konecne na seba . .ja osm mala muza vojaka . . .a to bolo na psycho . . . . .nic som nemohla a nikam som nemohla . .ak som isla s kamoskou na kavu tak bolo zle ale on si uzival a chodil kade chcel a kedy chcel . .a tak sa zacal stretavat s inymi zenami a ked som na to prisla tak som to s nim skoncila . . . . .nie vzdy je zena na vinne

tanyja
5. jan 2012

@zuziklc29 zbojník sa má ako vždy dobre, nemáš cestu k nám, žeby si dobehla na kafčo? dnes ide na obed spať či chce alebo nechce, nemá na výber, už som vojensky vyzbrojená , nie zbraňami, ale slovne.. 😎
to si bola riadne mimo, že si ex všetko nechala , to sa teda mal.....ale nech si užíva však, ono sa všetko vracia a mlyny meľú pomaly ale isto 😉
@lili_mia teba to ešte stále neprešlo? mysli už konečne na seba a nie na neho, stojí ti to zato? podľa mňa nie a sú stokrát lepší chlapi na svete a nemusí to byť len na SK 😉

zuziklc29
5. jan 2012

@tanyja ty maly general 😀 ale mas pravdu malycky si este musi pospat aby bol stale silnejsi . . .no o par rokov sa to vymeni . . . . .tak si to este uzi 😀 a mas pravdu . . . .ja som to nasej lili_mie tiez povedala .nech mysli uz len na seba a nech si zacne uzivat,ved ma cely zivot pred sebou. . . . .ono je to tazke,ja osm sa dostavala z rozvodu dva roky . .. .ale dostala . . .viem,ze sa to sem nehodi ale musime jje pomoct a dodat nejaky elan aby isla dalej a neobracala sa za minulostou . .kafco by som si dala ale som v partizanskom a som tu taka sama,ze mi uz drbka na kaaarbit 😀

tanyja
5. jan 2012

@zuziklc29 tak si pusti dobrú muzičku, vylož nohy na gauč a relaxuj kým sa ti dá, ja teraz "relaxujem" a malý reve ako drak z postele......

lili_mia
5. jan 2012

@zuziklc29
@tanyja netvrdím, že sa trápim, len mi prebehne myšlienka

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre