Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

lucy130881
10. jan 2012

@tanyja to ti verim tesim sa s tebou musi to byt krasny pocit 🙂 jaj mysli na mna v piatok . len mam teraz obavy lebo mrcha mi ma prist az po14tom a dne sma cely den uz boli brucho na mrchu dufam ze teraz ked ma cas prist sa nedostavi skor.

tanyja
10. jan 2012

@lucy130881 budem na teba myslieť a ty tej mrche mrchavej vysvetli, že nemá nárok na skorší príchod 😠
@zuzana0612 že my už úžasných chlapov máme....ako sa to vezme, odmyslíme nedostatky a bude to super 😀 😀

zelovocka
10. jan 2012

@tanyja @camelco @zuzana0612 @lili_mia @lucy130881 @pancuska @zuziklc29 haló kočeny, zdravím vás 🙂 moc sem nepíšem, ale čítam vás poctivo 😀 mám nejako veľa roboty, či čo, uf-uf, ťažký rozbeh, ešte daňové vyznanie ma čaká ako živnostníčku, a jéje, to bude radosti 😉
zajtra idem na gyndu (prevenčka) k novej dokyne, tak dúfam, že všetko bude tip-top 😎 plánujem jej tam zamávať pred nosom aj s grafmi BT, snáď jej to pomôže. (ne)normálne sa teším, lebo moja predch. lekárka bola taká senilná tetka už, s protivnou sestričkou, tak každá zmena bude k lepšiemu, no aj tak držte palce 😉

lucy130881
10. jan 2012

@zelovocka ahoj budem ti drzat palceky neboj vsetko dobre dopadne 🙂

janemari
10. jan 2012

Tak malá je už bez teplôt,to mala asi preto,že s ajej prerezával von z jasienka. Kkonečne som sa dostala aj k žehleniu a mám fajront 😀 Minule som spomínala,že robili prieskum,chceli spustiť materské centrum.A mám dobré správy budúci týžden máme mamičky prvé stretnutie,som zvedavá čo plánujú.
@zelovocka som sa zasmiala na tej senilnej tetke 😀 Tak moja bývala síce nebola senilná tetka,ale odborník asi taký,že ordinovala za ňu sestrička,ona tak maximálne vyšetrila a aj to tak,že so si min. 3 dni nemohla sadnúť.

zuzana0612
10. jan 2012

@zelovocka ja mám preventívku tiež v pláne tento mesiac. čakám, kedy dorazí menzes. malo by to byť každý deň.... a tiež som mávala takú doktorku, ako ty. nepríjemná sestrička, stará doktorka. keď mi niečo bolo, dala mi do ruky zoznam liekov a že nech sa páči, čo ste ešte nemali, a čo by ste chceli. a to teraz nemyslím zo srandy, ale čisto vážne.... 😠

zuzana0612
10. jan 2012

@tanyja no asi tak... základ je odmyslieť si ten kooooooooooopec chýb a ideál je pred tebou...... 😀 😀 😀 .

lili_mia
10. jan 2012

@zuzana0612 ach pfuj z takých doktorov, od podobnej som kvázi utiekla, vyšetrila, povedala aha a po oblečení mi dala do ruky recept, stále niečo, nebola to hak, ale také, vraj som moc vlhká a podobne, užila som si aj s duphastonom .. teraz už mám super lekárku aj sestričku 😎

@janemari to je super, že je už bez teplôt, ale plače kvôli dasienkam, či iba slintá? istú dobu som vypomáhala v materskom centre, ak budeš chcieť postrehy

@tanya aký zelený čaj piješ? chápem že ten s ujom čajníčkom .. ja si kupujem zen chai, aj s opunciou, no z toho ma občas aj strasie od chuti 😀

tanyja
10. jan 2012

@zuzana0612 ja sa na moju dr nemôžem stažovať, už je síce postaršia, ale vyšetrí, odporučí na sono prsníkov, už som 2x absolvovala , je milá a jej sestrička tiež, sú to zlaté osôbky 😵
@zelovocka to tvoje daňové vyznanie sa mi vééééééľmi páči, asi začnem aj ja používať tvoj výraz 😀 😀
@janemari ty si mala tiež riadnu drsňáčku doktorku, ja som mala takého zubára, ruky ako mäsiar a keĎ mi ju vopchal do úst a začal rozprávať, mala som pocit, že mi ústa ide roztrhnúť, no ale odišla som od neho a aj celá moja rodinka už pred mnoho rokmi 😉 😵

janemari
10. jan 2012

@lili_mia tak ona nieže plače,ale je nervozna a slintá len trošku.Materské centrum zakladá mesto tak uvidíme kde to bude,zatiaľ máme prvé stretnutie v kinosále.
@tanyja tak ona bola,teda aj je drsnačka chodia k nej kamošky aj mama a nechci vedieť aké bolo vyšetrenie ked nemala náladu,alebo bola nahnevaná. 😅

zuzana0612
11. jan 2012

@lili_mia ja som bola ešte "mladá a sprostá", keď som k nej chodila. potom odišla na dôchodok a nastúpil po nej lekár. taký mladý chlap, asi o rok dva starší ako ja. a s tým som zatiaľ spokojná.
@tanyja podľa mňa je dôležité, aby ti bol ten doktor aj príjemný, lebo keď máš chodiť k niekomu, kto je nepríjemný, tak nemáš ani dôveru.

zelovocka
11. jan 2012

@lucy130881 @janemari @zuzana0612 @lili_mia @tanyja no baby, ako tak čítam, aj vy ste si s lekármi užili svoje 😉 veru neváhať a vymeniť ich treba. ja som prišla teraz z preventívky a som nadšená 😵 moja nová gynekologička je straaašná sympoška 🙂 maximálne o kúsok staršia než ja, čiže mladá 😀 šikovná, rozvážna, aj milú sestričku má, takú "žákyňku" (ak si pamätáte na Básnikov 😉 ) joj a hlavne všetko vyzerá byť OK, takže ak nastane problém pri plodení, musím muža poslať na spermiogram 😝 som happyyyyy 😵

zuzana0612
11. jan 2012

@zelovocka hlavne, že si ok. 😉

pancuska
11. jan 2012

@tanyja no sak som zvedava v piatok mi idu trhat ten zub.....manzelov zubar sa toho ujal ze to dokaze ze nemusim ist do BA aale bude ma to stat 100 euri 😉 takze v piatok a zely vikend budem mat krvavy jedalny listok a to ma este aj moj drahy narodeniny.... 😉

pancuska
11. jan 2012

@camelco ja chodim do gyneky do Trencina....to nie je centrum ale su tam odbornici.... 😉

pancuska
11. jan 2012

@lili_mia ty uz mas nocnu moru ako tak sledujem..... a mna zasa zacl otravovat byvaly po 5 rokoch furt neda pokoj,pisal mi na pokeci pod nejakym inym nickom ze ako sa mam a ci manzel poslucha,tak to zacalo...ked som reagovala ze nech sa predstavi zacal ze za 9r by som mala vediet kto je a on mi dopraje len stastie a ked som ho poziadala o pokoj ze zivot ide dalej,tak zacal vsetko co mi ublizoval prekrutil na mnaa ze aka som zla tak som si ho musela zablokovat......no este soom mu napisala ze sijem prebuducnot a nie minulost a jeho pritomnost k stastiu nepotrebujem.....akoze co mi neda pokoj?ja som uz na neho aj zabudla!!!a teraz mam zasa v hlave tie zle spomienky......

pancuska
11. jan 2012

@zelovocka nech ti to dobre dopadne ale myslim ze to bude len lepsie!!! 😉

zuzana0612
11. jan 2012

@pancuska a to sa ti po akej dobe bývalý ozval? tak ten nemôže byť normálny.... 😒

pancuska
11. jan 2012

@zuzana0612 po 5 rokoch,on sa mi aj pred svadbou snazil dovolat ale smola.....alkoholik,kradol mi peniaze a este aj mojim rodicom,podvadzal ma kade chodil len vsetci mi to hovorili az ked som sa s nim rozisla neviem ako som s nim mohla byt 9 rokov ale my sme spolu ani nezili.....a stale sme sa hadali furt rozideny a on furt opity

zelovocka
11. jan 2012

@pancuska no hruuuza, dobre že si sa ho zbavila 😉

zuzana0612
11. jan 2012

@pancuska tak to veru fakt dobre, že si sa ho zbavila.

lucy130881
11. jan 2012

@zelovocka ahoj tak gratulujem a som rada ze to vyzera tak dobre 🙂

tanyja
11. jan 2012

@pancuska no to by bola fakt "výhra" taký chlap 😠 , zahrabať aspoň 10 metrov pod zem 😀 , našťastie rozum zvíťazil !!
@zuzana0612 to je pravda, že dr musí byť aj príjemný a hlavne normálny, lebo neviem si predstaviť, aby som chodila ku gyn.dr a mala by som problém odhaliť sa..... 😖
@janemari to zvykla nemať náladu? tak to mala radšej robiť so zosnulými, tým je jedno, s akou náladou človek robí 😠 , morbídne, ale fakt

tanyja
11. jan 2012

a zabudla som vám napísať @janemari @zuzana0612 @zuziklc29 @pancuska @zelovocka @lili_mia @lucy130881 dnes som dostala predčasný narodeninový darček - stacionárny bicykel 😀 , už je zmontovaný a za super cenu a ešte aj nová polička prišla do kúpelky, tak sme zase o kúsok krásnejší 😵 a môžem trénovať 😵 😵 😵
a behám po meste a všade sa pýtam za robotu, už aj žiadosti som si poposielala, som zvedavá či niečo z toho bude 😎

lili_mia
11. jan 2012

@pancuska žiadna nočná mora, len som bola v šoku, že sa mi s ním snívalo ale @tanya to dobre okomentovala, jednoducho silná láska, tak jasne, že sa mi snívalo práve s ním a časom sa bude s niekým iným

lucy130881
11. jan 2012

@tanyja no tak a uz ti ostava len trenovat. 😀 ja mam doma orbitrek a uz ma to vyse tyzdna drzi chodim tam poctivo na pol hodinu 🙂 uvidim do kedy . len ma stve lebo kila stoja a nie a nie ist na dol 😠 . drzim ti palceky ohladom tej praci aby si si rycholo nasla zamestnanie.

lucy130881
11. jan 2012

zienky mne uz sibe s toho heliosu normalne som celu noc podstupovala inseminaciu to je uz na nervy nech je uz sobota .

zelovocka
11. jan 2012

@lucy130881 @tanyja baby, silne vás obdivujem, že ste také makačky a idete cvičiť doma 🙂 mne sa ťažko núti samej dačo robiť, ale zas čo sa týka jedla, tam viem mať silnú disciplínu a nerozožierať sa 😀 lebo potom by som nevedela prestať 😝 obávam sa, ako so mnou zatočia tehu hormóny 😅
@lucy130881 chodíte do Heliosu? nejako som prepásla zrejme, keď si o tom písala 😅
@tanyja ty morbiďáčka 😉 😀 ale fakt, ak dakto chce medicínsku vedu študovať, a pritom nerád komunikuje so (živými) ľuďmi, ozaj len tá patológia mu ostáva, alebo nejaký vedecký labák. nuž ale, potom by snáď 90 % lekárov robilo v pitevni 😀

lili_mia
11. jan 2012

@zelovocka ja sa doma nudím, tak orbitrekujem

nina55
11. jan 2012

@lili_mia ach cica, tak tomu sa hovori stara laska nehrdzavie.
Je to divne, ale aj mne sa z casu na cas sniva s ludmi s môjho free zivota = pravdu povediac vzdy ma to prekvapi. Ja totiz nezvyknem spominat na minulost. Nie preto, lebo by bola skareda. Naopak moja minulost je nadherna a s radostou sa kedykolvek môzem obzriet za seba.
Momentalne zijem pritomnostou a som neskutocne stastna 😵 - dari sa mi vsetko coho sa dotknem. Jasne, ze obcas sa objavi nejaky ten mracik, ale to nestoji za rec 😀
prajem krasny vecer babenky. Nemam vela casu chodit vas posledne dni citat, pretoze som nastupila po materskej do prace, ale slubujem, ze sa polepsim 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre