Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

nina55
13. jan 2012

@camelco dobru a pestru nôcku prajem 😉

nina55
13. jan 2012

@lili_mia clovecko!!! a co je on totalne necitlivy?

lili_mia
13. jan 2012

@nina55 ja už v túto hodinu neviem, myslím že už rozoberám totálne kraviny a pritom riešenie je úplne jednoduché.. skúsim napísať z iného niku a uvidí sa

nina55
13. jan 2012

som myslela, ze uz som tu sama 😀

nina55
13. jan 2012

@lili_mia ten pokec sa chystam vyskusat. - zatial so sa neprihlasila. Tusim je to na azet-e?

lili_mia
13. jan 2012

@nina55 aj tu budeš, ja idem do hajan, riadne mi stíska žalúdok od nedostatku spánku, dobrú noc

lili_mia
13. jan 2012

@nina55 pokec poriešime zajtra, ok? teda dnes niekedy poobede

nina55
13. jan 2012

@lili_mia dobru noc

lucy130881
14. jan 2012

@janemari na ktorej ulici byvas?

lili_mia
14. jan 2012

dobrééééééé rááááááááááno

zelovocka
14. jan 2012

@lili_mia ránečko 😀 @camelco už lyžuje 😉 zdravím vás všetky 🙂

lili_mia
14. jan 2012

@zelovocka @camelco ja mám dnes chuť na beh na lyžiach 🙂
@nina55 vytvorila som si album a zaheslovala ho, dala som si termín a potom mažem zo zoznamu, už som presvedčená, že to chcem, ale ešte je tam to ale .. proste som slimák v rozhodovaní

mirela40
14. jan 2012

cauko cauko zase po dlhej dobe sa ozyvam ...obcas tu postrasim a som fuc...ale poctivo som pocitala vsetko co som zmeskala

mirela40
14. jan 2012

@lili_mia teba ako citam ten tvoj stale mata ,moje prajem ti vela stastia v spravnom rozhodnuti ,podla mna nema vyznam vstupovat 2x do tej istej rieky.Dost ti ublizil ....myslis ,ze stoji zato ,aby si bojovala?kazdopadne nech sa rozhodnes akokolvek prajem ti ,aby si nasla svoje stasticko. 😉

lili_mia
14. jan 2012

@mirela40 ako písala nina, tak obe nás život naučil, že niekedy treba dať aj viac šancí, ked človek v nevedomosti urobí niečo hlúpe, ten chlap, ani nie že máta, myslím, že som už zmierená, no niekedy je mi smutno za tým všetkým .. v podstate aj chápem jeho zmýšľanie, tá baba ho mátala dávno predtým ako sme sa my dvaja stretli, nepýtala som sa, že prečo už vtedy spolu nechodili, no teraz sa mu ozvala a jemu sa pohlo v gatiach a ták ... ja som zabudla na staré kamarátky, ked som prešla na novú školu, bola som "veľké" dievča .. no časom som pochopila, že moje korene sú inde a baby ma prijali späť, ale cesta späť nebola ľahká, preto som ochotná dať ešte šancu, ale teraz už viem, že mám trvať na vzťahu ktorý je už budovaný s tým, že bude manželstvo aj rodina, nie iba ták, že uvidíme,či nám to bude klapať

mirela40
14. jan 2012

@lili_mia kazdopadne daj vediet ako pokracujes, ja som s ineho cesta poviem si nechces nechaj tak ...pokial ho ta baba matala ked bol vo vztahu s tebou a dokazal vsetko opustit nebojis sa ,ze to spravi znovu? i to,ze si niekoho zoberies nezarucuje ,ze s nim zostanes ,preto si zvaz si ti to vsetko stoji zato.Kazdopadne vela stastia! 🙂

lili_mia
14. jan 2012

@mirela40 neviem to vysvetliť, neviem ani to ako sa zachovám, ved sa ani neozval a už riešim rôzne scenáre 😀 😀 😀 ide najmä o to ako sa budem pri ňom cítiť a či sa mu bude dať veriť ...

mirela40
14. jan 2012

@lili_mia vies nechcem ta ranit ,ale podla mna pokial ma chlap zaujem tak si ta najde ,aj kamoska bola s partnerom asi 5 rokov spolu zili ,aj ho dotlacila k zasnubam a ako to dopadlo ? skoncilo to a on si nasiel druhu a po 3 mesiacoch hovoril o svadbe a ju si zobrat nechcel ,cize asi tak

mirela40
14. jan 2012

@lili_mia p.s. mamu pre veroniku prave citam uz po druhy krat ,mam rada knihy od tejto autorky len jedna chyba v poslednej doby do toho zatahuje politiku co sa mi zda od nej svinstvo cize hladam nahradu 😉

lili_mia
14. jan 2012

@mirela40 lenže ja ho do ničoho netlačím, viem že čo chcem a pokiaľ on na to nepristane, paradox, aj ho chcem, ale zároveň už isté veci nechcem

mirela40
14. jan 2012

@lili_mia netlacis ,ale kontaktujes co znamena podla mna ciastocne tlak ,preco ho nenechas nech spravi on prvy krok?

lili_mia
14. jan 2012

@mirela40 nie, nekontaktujem, naposledy v decembri mailom poslala ten kalendár a teraz čo som dala zaheslovaný album

mirela40
14. jan 2012

@lili_mia tak s tym vydrz a nic nepodnikaj on pokial nebude spokojny tak si ta najde a pokial je spokojny budes v jeho ociach vyzerat ako zufalka ,si kus sikovnej zenskej hladaj v inych vodach 😉

lili_mia
14. jan 2012

@mirela40 skôr dilema či vymazať alebo nevymazať zo zoznamu priateľov, viacej som za vymazanie, len ešte stále niečo vo mne tomu vzdoruje .. ved ak aj napriek tomu sa neozve, tak tým lepšie, že som to ukončila ja a nečakala na jeho podnet

janemari
14. jan 2012

Vy ste tu poriadne žúrovali,ja tak skoro každý den,zrovna včera som to vypla oveľa skôr 🙂
@tanyja no kradnúť,na to musíš mať žalúdok. Ešte počkám či sa mi podarí vysúdiť peniaze a ked nie tak to budem musieť radikálne riešiť.Dnes sme boli pozrieť Laurinho bratranca a je rovnako krásny ako ona 😀 Ja hovorím,darmo v našej rodine sa rodia krásne deti. Včera sme začali trénovať šerblík a dnes už boli úspechy.No malá na výber,ked nie sú peniaze na plienky musí sa naučiť na šerblík.

mirela40
14. jan 2012

@lili_mia podla mna vymazat aspon ta to nebude matat ,ked si ho nechas bude ta to pokusat budes tam chodit pozerat ...ver mi poznam to nedalo mi to pokoja dovtedy dokedy som vymazala vsetky kontakty potom som bola nastvana ,ze som to spravila ,ale s odstupom casu to bolo to najlepsie co som mohla spravit a i napriek tomu ,ze som stastne vydata neraz si spomeniem na ex to vies srdcoveho chlapa stretnes iba raz v zivote ,ale pochopila som ,ze to nebol chlap pre mna /btw trvalo mi to skoro rok kym som sa odrezala ,ale mala som to spravit hned!/ 😀

mirela40
14. jan 2012

@janemari prajem vela stastia so sudom ,teda nechcela by som byt v tvojej kozi ,ale dufajme ,ze to dobre dopadne
😉

janemari
14. jan 2012

@mirela40 tak ked som mala prvý súd bola som vyklepaná lebo som nevedela aké to bude,pri druhom som sa bála lebo išlo o veľa a teraz ma čaká tretí a je to hop alebp trop.

mirela40
14. jan 2012

wow obdivujem ta ,najsmutnejsie je ako sa k tomu chlapi stavaju a pritom je to ich krv ..hnus ,uzasne ,ze to beries tak sportovo a co bude dalej po sude?

mirela40
14. jan 2012

@janemari wow obdivujem ta ,najsmutnejsie je ako sa k tomu chlapi stavaju a pritom je to ich krv ..hnus ,uzasne ,ze to beries tak sportovo a co bude dalej po sude?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre