Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

mirela40
16. jan 2012

@lili_mia mala si si po cviceni dat sprchu striedat studenu s teplou a vraj nebudes mat svalovicu /nemam to odskusane len som to citala/ 😉 tak skus nabuduce hadam to pomoze

lili_mia
16. jan 2012

@mirela40 mám konskú masť, tá zatiaľ stále zabrala, nečakala som, že po pilatese, budem skučať bolesťami

mirela40
16. jan 2012

@lili_mia to som nevedela ,ze konska mast je dobra nato 🙂 ,tak rychloooooooooooooo natieraj nech ti to cim skor prejde

lili_mia
16. jan 2012

@mirela40 máš teplú aj studenú verziu .. je to boľavé svaly, kĺby .. cez fyzickú bolesť nemám čas myslieť na tú dieru v hlave

mirela40
16. jan 2012

@lili_mia 😀 si ma pobavila s tou dierou v hlave ,cas je najlepsi lekar a zahoji aj tu tvoju dieru v hlave neboj

lili_mia
16. jan 2012

@mirela40 ani tak nie, ale to sklamanie, pred pár mesiacmi som bola pre neho všetko a teraz nemá čas si ani všimnúť, že nie je v zozname, aj ked to je iba odvčera .. dávam tomu ešte mesiac, potom je už fakt ignorant zahľadený do seba

mirela40
16. jan 2012

@lili_mia vies otazka je ci s tym chce nieco robit ked si ho vymazala ,alebo je rad ,ze to nemusel spravit on ,vies chlapi inak premyslaju ako my ,nezaoberaju sa citmi tak ako zeny ,prepac ,ze ti to pisem takto ,ale niesom typ co ti bude motat slatke motuzy,on ma iny vztah a neriesi ,vie ze keby chcel ma dvere u teba otvorene ,maj svoju hrdost a snaz sa cim skor zabudnut je to to najlepsie co mozes spravit a casom urcite najdes nejakeho chlapa co ti znesie modre z neba

lili_mia
16. jan 2012

@mirela40 niečo ako chorá milosrdnosť? že ma tam nechával pre môj dobrý pocit, že aspoň trochu mu na mne záleží? niečo ako zo solidarity, nech toho nie je na mňa veľa? proste tie kecy čo sa vravia po rozchode, že môžme byť kamarátmi? .. tým som si už prešla a myslela som, že práve tou ignoráciou sa v ňom niečo pohne, čo som si nechcela pripustiť, že mu na mne nezáleží

zelovocka
16. jan 2012

@mirela40 @lili_mia jaj, baby, ste zlaté, ale keď ja som hladná ako vlk 😀 čiže riady sú už umyté a večera sa varí 😉 kvôli mne, samozrejme, inak by som umrela od hladu 😀
umývačka bude, ale práve sme v štádiu prerábky bytu a došli peniaze 😝 takže si počkám aspoň rok, žijeme prakticky v holobyte. lebo kúpili sme starý byt a veľa stálo už len spraviť kúrenie a pod. no horor, čo vám budem vravieť, kto prerábal, ten vie 😉
chlap behá okolo opravy auta momentálne (ako som písala vyššie, piatok trinásteho chcípla baterka), takže ani neviem, kedy príde zvonku, jáj, azda tá večera nevychladne napokon, lebo budem ZLÁ 😀
@lili_mia dolámaná si, ale počuj, to bude kondička a krásne telo, sa chlapi budú biť o teba 😉 😀

camelco
16. jan 2012

tak som zase tuuuuuuu 😀 ............. no dnes som sa tak naštartovala 😠
v sobotu keď sme išli na tu lyžovačku, mi mm hovori, že mám akosi na krivo jednu stranu auta, nech sa pozriem či nemám defekt, aj tam bol !!! to bolo z piatka na sobotu = piatok 13, tak som sa pobavila, že keď už bol ten piatok ......... a dnes poobede mi volal, že mu volali zo servisu, že nám niekto prerezal pneumatiku 😠 😠 😠 😠 😠 😠 .......... inač neboli sme sami, nášmu susedovi tiež a z piatka na sobotu to urobili viacerým autám, jeden chlapík mal prerezané všetky 4, dokopy možno aj 20 aut (možno ich bolo viac) ....... to ma tak vytočilo 😠 😠 😠 😠 😠

mirela40
16. jan 2012

@camelco vitaaaaj , jojjoooj nech tie bozie mlyny melu co to za h....a bolo! neskutocne ,neboj dnes je to posledna zla sprava od zajtra to bude len dobre 😉 ,podaj sportku alebo kup si los mozno vyhras nieco aspon na tie pneu

zelovocka
16. jan 2012

@camelco dokelu, to bol nejaký hajzel vyšinutý, čo z toho má?!?! musí hrabať niektorým ľuďom už úplne 😠 😠 😠
takže pneu ste dávali meniť v servise, či ako? na lyžovačku ste sa napokon dostali? 😕

mirela40
16. jan 2012

@zelovocka poznam to tiez sme tak zacinali s holobytom a vela veci mame stale darovanych ,ale ved postupne nahromadime 😉

mirela40
16. jan 2012

@lili_mia keby mu na tebe zalezalo choval by sa inak hned od zaciatku /a prepac asi by ta neopustil/ ,on mozno ani na ten pokec nechodi ,mozno to tam ta jeho sleduje co ty vies?!Skratka zabudni na neho ,necakaj mesiac ,byt na tvojom mieste zmenim si aj nicka na pokeci nech o tebe nic nevie 😉

camelco
16. jan 2012

@zelovocka keďže obaja dochádzame do práce, síce mm do Hlohovca a ja do Trenčína, boli sme nútený kúpiť ešte jedno približovadlo 😀 ............ takže sme boli lyžovať - veď som po tej lyžovačke bola rozbitá ako cigánska hračka 😀 ale bolo super, ale tú pneu asi nebudú vedieť zalepiť lebo je to nejako divne prerezané, moc tomu nerozumiem, takže budeme asi musieť kúpiť nove pneu, čo je asi 60e na jednu (zimné) 😠 😠 😠 takže aj pre toto ma to nasr-lo

zuzana0612
16. jan 2012

@zelovocka dnes je vraj najdepresívnejší deň v roku. ja som prišla o šiestej nato, že som nevrátila šaty do požičovne.... no čo ti poviem. a to som od rána mala len stres a zhon a nestihla som vôbec nič z toho, čo som chcela. a ešte som sa musela vytočiť an jednej štátnej inštitúcii.... tak tí ma doslova nasr..i.

lili_mia
16. jan 2012

@mirela40 toto je už psycholovanie .. ja som chodila na pokec, aby si nemyslel, ze ma nejako zranil

zuzana0612
16. jan 2012

@mirela40 no presne tá ich nadradenosť. ale keby aspoň vedeli viac ako obyčajný človek.... lenže oni si mysli, že už ich pracovné zaradenie im dáva právo sa tak chovať. a v hlavách majú pritom nas...é

mirela40
16. jan 2012

@zuzana0612 plne shulasim ,nejaka slusnost to im nic nehovoria o nevedomsti ani nehovorim ,to ked nieco potrebujes musis to stiahnut z netu ,vytlacit a ukazat to tej tete inak nepochodis/uzila som si svoje ked som sa vydavala mam totiz cudzinca to som musela stale volat na minsterstvo,alebo tlacit tety nech zavolaju/ a ked som minule povedala jednej vazena pani viete vy odkial dostavate plat -od nas tak sa tak prosim chovajte ,to si mala vidiet tu pohorsenost ,ale jeden urad musim vyzdvihnut a to je danovy v NMnV uzasne ochotne zienky ,nic nieje problem ,ochotne pomoct ,som myslela ,ze sa mi sniva 🙂

mirela40
16. jan 2012

@lili_mia kdeze cim menej o tebe vie tym lepsie a vtedy zistis ako to je

camelco
16. jan 2012

@zuzana0612 to si vystihla presne a jasne

zuzana0612
16. jan 2012

@mirela40 ty si z NMnV? o slušnosti nemôže byť ani reč....

camelco
16. jan 2012

@mirela40 aspoň jeden úrad ........ ak som dobre pochopila, tak ty na SK asi nežiješ, čo?

zuzana0612
16. jan 2012

@camelco a čo iné sa dá nato povedať? pracovný výkon majú taký, že aj minimálnej mzdy by im bolo škoda dať a to pritom zarábajú aj 3-4x toľko. na takých peniaze štát má, ale na vyšší rodičovský príspevok nie.....

camelco
16. jan 2012

@mirela40 teraz som si kukla profil, že LAMA 😀 😀 😀 ..... a v ktorom meste vo VB

zuzana0612
16. jan 2012

a neviem už ktorá ste chceli vidieť náš obklad v kúpelni... ale dala som dve foto na MS. tak kuknite. ale chýba tam ešte pohľad na stenu umyvadla

camelco
16. jan 2012

@zuzana0612 je to smutné, ale my s tým asi nič nenarobíme, dnes som čitala jeden otvorený list pani premierke, ktorý napísal jeden pán doktor, zajtra dam link

mirela40
16. jan 2012

@camelco hej pochopila si spravne som uz 8 rokov v UK a poviem ti ,ze tu vybavis skoro vsetko na poste ci vymenu dokladov ,alebo mailom ,nikdy som na nebola na urade okrem ambasdy vzdy posles maila ,ale prides na postu vypises tlaciva a potom uz len cakas ,super to maju anglicaci lepsie jednoznacne a pokial niekam volas nikto si nedovoli sa spravat arogantne ,alebo ti neporadit.

camelco
16. jan 2012

@mirela40 tak to my tu na SK môžeme len ticho závidieť ...... neviem, či sa to tu niekedy zmení

mirela40
16. jan 2012

@camelco co to znamena lama? nebodaj sa mi podaril nejaky preklep ? zijem na kraji LND ,blizko jedneho letiska

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre