Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

zuzana0612
23. jan 2012

@zelovocka ahoooj, a ty čo tak neskoro v práci robíš?do kedy tam budeš? ja som dnes išla o dvanástej k lekárke a potom domov. tak som od pol druhej doma. a pracujem doma.

zuzana0612
23. jan 2012

@tanyja a ja to vidím tak, že budem natom s vekom ako ty. lebo tento rok ma čaká 32 a tento rok to už asi neodrodím..... 😀

lili_mia
23. jan 2012

ako chápete vety: Odklad. Príjmite svoj odpor. Neurobiť nič je niekedy to najlepšie, čo môžete spraviť. ... aký odpor prijať?

nina55
23. jan 2012

@lili_mia to co su za vety? = teda to je ale HALUZ 😀 😀

lili_mia
23. jan 2012

@nina55 haluz je asi všetko okolo mňa

zuzana0612
23. jan 2012

@lili_mia to čo sú,aké vety?

lili_mia
23. jan 2012

@zuzana0612 to za dvojbodkou, odklad atd

nina55
23. jan 2012

@lili_mia nie je to myslene prijat svoj osud aj s jeho trpkou prichutou = nieco v tom zmysle?

lili_mia
23. jan 2012

@nina55 tiež ma to napadlo, no aj to, že nemám nič konať, samo sa to vyrieši

mirela40
23. jan 2012

zravim vsetky kocky /spoluprispevkine / ci uz starsie osadenstvo /nie vekom/ ,alebo nove ....jujuuuj to sa nam to tu ,ale rozrasta 😀 aky ste mali dnik ,nejake novinky ?

mirela40
23. jan 2012

@lili_mia clovece ty to tu co na nas vytahujes hned spondelka 😕 ? moje nervy to si kde nasla takuto spletaninu ? 😀

mirela40
23. jan 2012

@zuzana0612 mas IP

lili_mia
23. jan 2012

@mirela40 pretože hned z pondelka riešim svoj život 😀 našla som to na stránke môj osud, karta týždňa

mirela40
23. jan 2012

@lili_mia k tomu UK co sa tyka prace ,podla mna to nieje pre kazdeho odist a zit a pracovat kdekolvek v zahranici ,podla mna pokial sa nato necitis a budes sa citit lepsie na SK nedaj sa do nicoho tlacit ,my sme s brachom tiez kazdy iny ,on nasiel celkom dobru pracu u nas a ja som tu ,co mama chce mat vsetky deti v zahranici ? potom bude vyplakavat,ze ste ju nechali doma 😉 neboj najdes nieco co ti bude vyhovovat a potom sa snad mama ukludni 😀

mirela40
23. jan 2012

@lili_mia moje nervy az mi panenky 4x pretocilo s tych tvojich riadkov ...toto mi nerob hned s pondelka 😉

mirela40
23. jan 2012

@zelovocka ako sa nam mavas ,co muzik uz sa polepsil ?

nina55
23. jan 2012

@lili_mia jasne ze v urcitych situaciach je lepsie nic nesilit. Tlacit na pilu sa velakrat nevyplaca 🤐

lili_mia
23. jan 2012

@nina55 tak tlačenie na pílu sa nechystá, skôr som dumala nad akčným plánom

@mirela40 hihi modrý pondelok?

mirela40
23. jan 2012

@bulik30 prosim ta nic si nenamyslaj a radsej sa sustred na pracu 😅 ,aaale neboj dorazime tam ,ja som uz 35 rocna korytnacka a zatial stale nic ....

silvuska47
23. jan 2012

@janemari no to si ma potešila..usilovne pracujeme...a neviem či už aj nie je.. 🤐 musím si urobiť tehu test..nejako sa divne cítim..začala sa mi točiť hlava poslednej dobe a začali mi prekážeť určité pachy...

mirela40
23. jan 2012

@lili_mia si si ista ,ze len modry ? 😀

nina55
23. jan 2012

@mirela40 jej mama to vlastne ani nemysli zle. Ona pravdepodobne len chce, aby sa malo jej dieta dobre. Aby malo dobru pracu, dobre zarobilo a bolo materialne zabezpecene.

mirela40
23. jan 2012

@silvuska47 jejeeej to su jasne znaky ...tak vela stastia a co najskor daj vediet

silvuska47
23. jan 2012

@tanyja nie neodsťahovali sme sa...len sezone pracujeme...

silvuska47
23. jan 2012

@mirela40 to myslíš vážne??no a bolí ma podbruško akoby som mala dostať mrchu... 😵 takže zajtra cez volno šup do lekárne kupiť testík.. 😕

mirela40
23. jan 2012

@silvuska47 sup sup nech si tam ,to by bolo super by si nam to tu hned odstartovala

lili_mia
23. jan 2012

@mirela40
@silvuska47 nooo baby mne od leta nerobí dobre, ked zacítim rybu, ani jesť ju už nedokážem .. aj mi krúti žalúdok, ked cítim vyprážané a mimi nikde 😅

nina55
23. jan 2012

@briketa ....tvoj novy domov je ozaj nadherny. Na tej foto prezentacii to vyzera ako v raji. Tesim sa, ze si to sem hodila. Teraz viem, kam pojdeme na dovolenku hned ako moja mala laska podrastie. Mam sice strach jak "sfiňa" z lietania, ale ked to prezili iní, hadam sa prekonam aj ja.
Foto tvoje rodinky uplne supeeeeer = si fotila ty? Ja viem fotit len tak obycajne, ale toto su akoby umelecke fotografie od profika. Klobuk dolu - fandim vam nech sa dari a nech ste tam v dalekej S.Barbare stastni = radost na vas pozerat juj 😵

silvuska47
23. jan 2012

@mirela40 no len žiadny zhon...ale je to fakt divnééé...fuuu..práve som zjedla rybu zo šalátom...tak som zvedava čo to urobí...nejako nesadlo na žaludok... 🙄

mirela40
23. jan 2012

@silvuska47 drzi palceky ,mne prave ta mrcha pokazila radost ...a tak som dufala ,este vcera ma mm stendroval ,ze nech si spravim test 😢 ,no nic aspon som usetrila sklamanie na teste ,budem musiet aj ja zacat seriozne idem objednat ovu test 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre