Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

lubkabb
4. nov 2009

Začala som krvácať. Prestalo sa vyvíjať a ani mu nezačalo biť srdiečko. Bola som v nemocnici 9 dní, lebo si dr. chceli byť istí. Tak som tam ležala v tej neistote, že či to bude ešte v poriadku. 30.4. ma čistili.

makda
autor
4. nov 2009

joj, tak to mi je velmi luto ☹ . aj ti robili nejake vysetrenia?

lubkabb
4. nov 2009

veď to, že práve žiadne. Môže to mať milión dôvodov. A skúmajú to až keď sa to opakuje - potom sa robia genetické testy. Najčastejšie však môže ísť o genetickú vadu plodu. Pravdepodobne nebolo v poriadku vajíčko. Ale veľa babám zistili napr. aj trombofíliu - vysokú zrážanlivosť krvi atď. Takže sa nedarí otehotnieť a keď sa to aj podarí, tak budem v strašnom strachu, či sa toi nemôže opakovať.

makda
autor
4. nov 2009

nechapem, preco sa testy nerobia hned. to ma zena cakat na to, az druhy krat potrati? to je dobra blbost 😠 . verim ti, ze sa bojis, no clovek to bohuzial nevie ovplyvnit. dufajme, ze sa ti druhy krat podari otehu co najskor a donosis zdrave dietatko 🙂. inak lekari hovoria, ze ak je to geneticky poskodene, tak je lepsie ked to odide, ako keby sa to malo narodit chore. je to sice pravda, ale pre tehulku bolestive ☹

miru.j
4. nov 2009

Ahoj lubkabb,rozumiem o com pises,stale myslim na to iste a rozmyslam preco musim cakat na to ci sa to bude opakovat,preco si tym nestaci prejst raz, a podstupit vysetrenia aby sme tomu vedeli predist

lubkabb
4. nov 2009

ahoj miru. Je to všetko nespravodlivé. Veď ja by som si tie testy aj zaplatila, len aby som bola pokojnejšia, že je všetko v poriadku. Takto som ešte v strese aj z toho, nevyrovnala som sa ešte s tým potratom a možno aj preto sa nedarí. veď psychika je veľmi silná.

lubka0506
4. nov 2009

ahojky babule už som tu... 🙂 vitaj miru.j 🙂

lubkabb
4. nov 2009

ahoj lubi...ty sa nevenuješ manželovi?

lubkabb
4. nov 2009

Ešte si PN?

lubka0506
4. nov 2009

lubka ty práš od toho doktora kade lahšie...ja som dnes dostala mrchu,takže ani tutumutu po 10 dnovke nebude 😝

miru.j
4. nov 2009

ahoj

lubka0506
4. nov 2009

este nieje doma, volal mi o pol osmej že sú v Poprade takže príde tak okolo desiatej

lubkabb
4. nov 2009

lubi a koľko ho budeš mať doma?

miru.j
4. nov 2009

Inak aby som Vas aspon troska povzbudila ja som mala 35 vo februari

lubka0506
4. nov 2009

ja som bola na kontrole a zúrim ako pes...prišla som domov a zvýšené teploty a som slabá...prečo je večšina lekárov takých hnusných? vobec nemám niekedy slov...

miru.j
4. nov 2009

...baulky ja mam plodne obdobie,drzte palce

lubkabb
4. nov 2009

miru ja mám o 2 mesiace síce len 30, ale už mám z toho depku 😉

lubka0506
4. nov 2009

miru ty si zlatá...a ty chceš ešte bábatko? už máš skoro dospelých oboch...

lubkabb
4. nov 2009

miru držím palčeky aj päste. Tfuj, tfuj, tfuj...

lubka0506
4. nov 2009

miru tak sa chod snažit ak máš s kým... mm bude doma asi do pondelka...

miru.j
4. nov 2009

...aj moja lekarka ma asi schyzu 😀 raz je ako med a inokedy hnusna harpia

lubkabb
4. nov 2009

Lubka, ja už síce chodím do práce, ale ešte ma trápi kašel...neviem sa ho zbaviť.

lubka0506
4. nov 2009

máš pekné motto v pase... 🙂

lubkabb
4. nov 2009

lubi, tak to si urobte pekný spoločný víkend...my sme chceli ísť s mm do kina alebo na nejakú večeru. Uvidíme 😀

lubka0506
4. nov 2009

ja som sa dnes rozhodla v dohladnej dobe u tej mojej OL končím,nebude so mnou jednat ako s deckom... mne je ešte tiež na figu a to som bola dnes prvý krát vonku,bola som rada ked som sa dovliekla domov...

lubka0506
4. nov 2009

no my si to asi moc neužijeme, lebo mám ešte PN a nikam sa z domu nepohnem...

lubkabb
4. nov 2009

No a ešte to hrozné počasie! A tak skoro sa ztmieva. To je človek unavený a len by spal.

lubkabb
4. nov 2009

tak si urobíte kino doma...pozrite si nejaké dobré DVD, urobte si pukance (maslové mňam 😀 ). Hlavne, že budete spolu 😉

makda
autor
4. nov 2009

no ja som bola dnes zase na folikulometrii a folikul krasne rastie, uz ma 15,4 mm 😀

miru.j
4. nov 2009

No mam sice velke detuse(pubiskou riadnych),ale moj terajsi manzel sa o ne stara vlastne od malicka ako keby boli jeho,velmi tuzime mat spolocne babatko. V juli som musela v 10tt podstupit kyret pre zamlknuty potrat a dodnes som to nestravila ☹ Neviem ci sa s tym da vobec niekedy vyrovnat

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre