Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

lubkabb
6. nov 2009

nepozerávam, už ma to nebaví - zozačiatku som pozerala. No pýtam sa len tak zo zvedavosti 🙂 . Neviem, kde sú všetky - asi víkendujú. Lubka0506 ma doma manželíka, tak sa mu asi venuje 😉

mata1001
6. nov 2009

nebavi ta to?mna to nebavilo zo zaciatku a teraz poctivo kukam.aj mm musi co ineho mu ostava 😀
mojka idem sa okupat.ahoj a pekny vecer.pa

lubkabb
6. nov 2009

tak ahoj, aj tebe pekný večer 🙂

bettynka222
6. nov 2009

ahojteeeee 🙂 zijem 🙂 som v nemmocke 😝

lubkabb
6. nov 2009

ahoj, čo sa deje?

lubka0506
6. nov 2009

ahoj betty 🙂

lubka0506
6. nov 2009

tak dobrú noc...papa 🙂

miru.j
7. nov 2009

ahojte 🙂 ...je tu niekto?....ja len ze milovala som sa s mm cez plodne obdobie 😀 ...

mata1001
7. nov 2009

ste tu niektora?

mata1001
8. nov 2009

halooo baby kde ste?

lubka0506
8. nov 2009

ahoj mata 🙂 ako víkenduješ? 😵

mata1001
8. nov 2009

no konecne niekto!!!!ahoj moja.aaaale zhanam si cizmy a boli sme v TT aj v BA a nic...nechcem vysoke ani babkovske.tazko je so mnou...ach jaj.
zajtra idem dr nech mi kukne foliky.
a ty?mm uz odisiel?

lubkabb
8. nov 2009

Ahojte baby, ja len na skok...sa venujem mužíčkovi a oddychujem. Som zvedavá, čo mi zajtra povie môj dr. Ináč dnes som mala BT ráno 37.00 a ked som to zaznačila do grafu, tak mi to ukázalo, vraj ovulácia podľa teploty bola vo štvrtok (5.11.) a to som bola 26DC. To je veľmi neskoro ☹ Čakám, že každú chvíľu dojde mrcha ☹

lubka0506
8. nov 2009

ja oddychujem...dlhšie som si pospala,navarila a tak...no aj ja by som chcela nejaké čižmy ale v obchodoch to nie je nič moc...teraz sme mali návštevua venujem sa manželovi,lebo zajtra odchádza... 😢

lubka0506
8. nov 2009

ahoj lubi mrcha može byt aj tak neskoro... 😒

lubka0506
8. nov 2009

kočky ja pomaly pojdem idem si užit ešte manžela,zajtra sa stretneme ....Papa a dobrú noc... 😵

lubkabb
8. nov 2009

no, veď uvidíme..som z toho celá nervózna. Luteálna fáza od ovulácie po mrchu by mala byť minimálne 12 dní. Inak to nie je v poriadku a plod by sa nikdy poriadne neuchytil. To by som teraz musela mať cyklus 40-dňový. Taký dlhý som nikdy nemala.

lubkabb
8. nov 2009

Lubi len si ho pekne ešte užívaj 😉 Pa zajtra.

mata1001
8. nov 2009

lubibb aj ty to mas s tou mrchou take cudne jak ja.raz dojde raz nie...mne pride ale aj to na 1-2 dni... 😢 😢 😢 😢
lubka 506 maju kopu ciziem ale naco si budem kupovat na vysokom opatku.ked nasnezi a zmrzne to tak sa akurat zabijem v nich...nie?

lubkabb
8. nov 2009

mata ty ideš zajtra tiež k dr.?

mata1001
8. nov 2009

ano mojka idem.budem na teba mysliet ako tam aj ty sedis...ja sa tam vzdy idem unudit.a ja chodim tak dobre skoro rano aby ma rychlo vybavil...

mata1001
8. nov 2009

lubi506 pa a dobru nocku

lubkabb
8. nov 2009

no len ja idem najskôr k svojmu po tú správu a potom do nemocky. To už tam bude určite veľa ľudí. Nerada čakám u doktora. To tiež len sedím a myslou mi blúdia kadejaké nepekné myšlienky.

lubkabb
8. nov 2009

No, idem sa hodiť do vane a potom kuknúť superstar. maj sa pekne a dobrú noc. Pa.

mata1001
8. nov 2009

dobru nocku a zajtra napis ze ako si dopadla.paaaa

bobjan
9. nov 2009

Ahojte🙂

Lubka, nečítala som vás spätne a na Jonášovka? No neviem, mala som ju aj ja, ale nezabrala a to som vtedy ešte nevedela, že mám nepriechodné vajcovody 😖

katka.he
9. nov 2009

ahoj bobjan... tak ako si dopadla...prepac necitala som spatne ani ja...tak neviem nic... 😕

bobjan
9. nov 2009

Ahoj🙂

Laparka sa nekonala, cysta je fuč 😉

katka.he
9. nov 2009

jeej super bobjan... myslela som na teba stale... to som rada ze to dopadlo nakoniec dobre..

bobjan
9. nov 2009

ďakujem 😉 Ja som bola z toho vykulená ako pako...aj keď som v to tajne dúfala, dr. ma ubezpečoval, že takáto cysta musí ísť jedine von, lebo ak praskne, bude to zlé a vstrebať sa nevstrebe...a ono sa nakoniec ukázalo, že to bola cysta iného druhu a je fuč...praskla a odkrvácala 😵 PN-ky som si zrušila a tak si musím dať 2 dni dovči a už zarezávam...šéf sa vraj moc netváril...že ako som tak rýchlo zrazu sa vyliečila..

Ako po víkende?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre