Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

lubkabb
15. nov 2009

potom vás dočítam, je tu toho veľa. Je niečo nové?

lubkabb
15. nov 2009

Môžeš mi to zhrnúť 🙂 . Ináč mrcha nechodí a možno už ani nepríde 🙂 Uvidíme, nechcem sa predčasne tešiť. Skôr sa bojím.

mata1001
15. nov 2009

no je.ejka mi vyratala jonasovu metodu a predstav si vysla.

lubkabb
15. nov 2009

Pobolieva ma stále bruško, pichá ma tam dole, tak som ráno skúsila testnúť. Ak graf správne ukázal ovuláciu podľa BT, tak som dnes 10 dní po ovulácii. A na teste som našla slabulinkého ducha 😉 . Čiaročku vidno len viacmenej proti svetlu, skúšala som odfotiť, ale to nevidno. Takže tak. Je to celé čudné. Fakt sa ešte nechcem tešiť, lebo ešte môže mrcha prísť.

mata1001
15. nov 2009

luuuuuuubbbbbbiiiiiiiiiiii jaaaaaaajjjjj tesim sa .aj ty sa tes!!!! ved ty budes nasa prva tehula.... 😀 😀 😀 zajtra testnes?

lubkabb
15. nov 2009

hej, dnes som bola kúpiť ďaľšie testy, lebo som minula posledný. Ale ako vravím, zatiaľ sa neteším, budem sa až neskôr...ani gratulácie neprijímam predčasne. Sa strašne bojím, že sa to bude opakovať. Ach jaj.

lubkabb
15. nov 2009

Uvidíme, či bude čiaročka silnieť, alebo nie. Mohol byť aj test vadný. Veď mňa už chceli liečiť na neplodnosť! 😀 😀 😀

lubkabb
15. nov 2009

A ešte sa to nemusí dobre uchytiť, nechem byť potom veľmi sklamaná.

mata1001
15. nov 2009

neboj mojka.len klud.nestresuj.vsetko bude tak ako ma byt.rano si sprav testik a uvidis...drzim palce...

lubkabb
15. nov 2009

ďakujem mati, ináč podľa Jonáša mi vychádzal výpočet o týždeň skorej, ale moja ovulka bola neskoro, posunutá...takže možno na tom niečo bude.

mata1001
15. nov 2009

neviem niekomu to sadne presne a niekomu nie.a aky si mala dneska dnik?co si robila?

lubka0506
15. nov 2009

huráááá... 🙂 no tak predsa...ahoj lubi nestresuj sa...to som rada...tfuj,tfuj,tfuj. 😵 Gratulácie ešte neposielam...aby sme to nezakríkli. A aký si mala den? 😵

lubka0506
15. nov 2009

počkaj lubi na čom niečo bude?...že by to bolo pola Jonáša? 😨

lubkabb
15. nov 2009

Ahoj lubi 🙂...ďakujem, ale ešte to nemusí byť pravda. deň som mala celkom fajn, boli tu netere. Poobede som si zdriemla, lebo ma bolelo bruško. Bolo by to podľa Jonáša, keby som nemala posunutú ovuláciu na 26DC.

lubkabb
15. nov 2009

Dnes som vynechala moju obvyklú rannú kávu a pijem ovocný čajík. Radšej budem opatrná.

lubka0506
15. nov 2009

no vieš čo je už tým plodným dnom prestávam akosi verit... 😀 😀 😀

mata1001
15. nov 2009

preco?

lubkabb
15. nov 2009

Jonášová metoda určite nepočíta s tým, že niekto je napr. po potrate a rozhádzaný cyklus, nie taký ako obvykle, alebo že má posunutú ovuláciu kvôli chorobe alebo liekom. Ja si myslím.

lubka0506
15. nov 2009

ani nevieš ako si ma potešila... 😵 Dávaj na seba pozor!!! My sme mali tiež návštevu od piatku,dnes poobede odišli,tak som si upratala a veget...ráno valím do práce. 😵

lubkabb
15. nov 2009

Takže niekomu to može sadnúť, inému nie. Možnože máme niekde vo hviezdach napísaný náš pravidelný cyklus, len ked sa to odkloní od normálu, tak to nesedí. To je ale len moja teória. Žeby fakt hviezdy vplývali na moju mrchu? 😀 😀 😀

lubka0506
15. nov 2009

ja neviem mám taký pocit že žena skor otehotnie podla Jonášovky ako cez plodné dni...teda aspon niektorá. A ešte ked nám to potvrdila eja...drieme vo mne taká maličká nádej... 😉

lubkabb
15. nov 2009

Baby ďakujem vám. Aspoň tu sa vám môžem zdôveriť, lebo pred ostatným svetom to ešte radšej budem tajiť.

lubka0506
15. nov 2009

Neviem či na to vplývajú hviezdy... 🙂 Ked som to videla v tom dámskom magazíne tak ma to neoslovilo a nemala som moc dobrý dojem z toho...

lubkabb
15. nov 2009

no ale tebo tá Jonášovka vychádzala cez mrchu nie? Čo keby si predsa drahého nabudúce nahovorila na keksík počas nej. V sprche.

lubkabb
15. nov 2009

Ale to vám poviem, že ak to vyjde tak budem po 7-mich mesiacoch trápenia sa naozaj šťastná. Len dúfam, že tam nebude nejaký iný problém toho prvého potratu. Že to fakt bolo len nezdravé vajíčko alebo nezdravá spermijka.

lubka0506
15. nov 2009

hmmm...mne už skoro nič nebolo... 😀 😀 😀 ukázala som mu to...a ani jemu nebolo jedno ved bol 10 dní preč... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 sprcha to istila a potom nohy hore... 😝 je to nechutné aj sa hanbím ale čo neurobíš kvoli bábatku? Ale naozaj mi už skoro nič nebolo,inak by stým nesúhlasil... 😝

lubkabb
15. nov 2009

A možno sa začnem tešiť aj na tie Vianoce. V apríli som sa tešila od 1.4., ked vyšla slabulinká čiaročka do 23.4., ked som začala krvácať (3 týždne), 30.4. ma čistili ☹

lubka0506
15. nov 2009

ty ja by som asi z kože vyletela...asi by som sa zbláznila,keby to vyšlo... 😵

lubkabb
15. nov 2009

Lubi, ked by bolo treba, aj ja by som svojho hádam dáko ukecala 😉

lubka0506
15. nov 2009

...neboj nemysli na zlé veci... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre