Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

ejasmeja
15. nov 2009

LubiBB, co to citam? slabunka ciarocka? veeeelmi na teby myslim, aby ciarocka silnela... a drzim palceky! juj! nechcem sa predcasne tesit, ale aj tak sa tesim a myslim na teba! drz sa! 🙂
dobru nocku a netrpezlivo cakam dalsie spravy! 😉

ejasmeja
16. nov 2009

ahojte dievcata! ste tu niektora?

makda
autor
16. nov 2009

halooo, je tu niekto?

makda
autor
16. nov 2009

lubkabb, co to tu citam? ty si tehu? no tak to potichucky gratulujem a drzkam palce, aby ti to tento krat vyslo 🙂 😉

lubka0506
16. nov 2009

🙂 Ahojte... je tu niekto????

lubka0506
16. nov 2009

Lubkabb sem s novými informáciami...ako si dopadla dnes??? 😒

makda
autor
16. nov 2009

ahoj lubka, uz si doma z prace?

lubka0506
16. nov 2009

Ahoj už som doma...akurát vegetím pri káve...a ty sa liečiš? 😵

makda
autor
16. nov 2009

jaj, no liecim. mam stale teplotu nad 37 a uz som z toho zufala. ale keby to bola tehu teplota, to by som sa radovala 😀 . ale kto to rozozna?

lubka0506
16. nov 2009

ja by som ti to želala aby to bola tehu teplota... 😉

lubka0506
16. nov 2009

a ktorý den cyklu si ???

makda
autor
16. nov 2009

24 😅

lubka0506
16. nov 2009

to máš akurát po ovulke...využili ste ju??? 🙂

makda
autor
16. nov 2009

no jasne ze hej. ved som bola pod dohladom lekarky 😀

lubka0506
16. nov 2009

no to poznám,ked ti aj sexík naplánujú... 😀 😀 😀

makda
autor
16. nov 2009

no, co narobis. hlavne, aby sa podrailo 😉

kristinagabi
16. nov 2009

lubkabb: ja som si tiez zmenila lekara pocas "snazenia" a spravila som dobre(aspon zatial to tak myslim). Karta je uz majetkom lekara a sa nevydava. Na ziadost noveho lekara,stary musi prefotit ziadane informacie. Moj si nic nevypytal.

lubka0506
16. nov 2009

🙂 Kristinagabi ja som si tiež myslela,že je to jednoduché ale dozvedela som sa akurát to že ženy ktoré nemožu dlhodobo otehotniet nikto nechce, lebo liečba stojí vela penazí a oni majú limity....

kristinagabi
16. nov 2009

No ja neviem. Mojho mi vybavovala znama a povedala mu jasne,ze sa snazime a nie som spokojona s vtedajsim lekarom. On mi nepovedal nic a bol velmi milí. Ma velmi vela pacientov,takze by mohol kludne vyberat.

lubkabb
16. nov 2009

Ahojte baby,

tak som doma z práce. Na dnešnom testíku tiež bola slabulilinká čiaročka, ale troška slabšia ako včera. Ale to bol iný druh testu a asi s inou citlivosťou. Takže uvidíme. Hlavne že mrcha neprišla 🙂, aj keď bruško pobolieva a občas v ňom slabo pichá. Zatiaľ sa snažím moc sa netešiť. To sa budem až neskôr, keď už budeme za vodou. Zatiaľ to beriem tak s rezervou. Veď po tej prvej skúsenosti...Ale sľubujem, že budem myslieť pozitívne 😉 .

mata1001
16. nov 2009

ahojte babulky.dneska som bola na kozmetika tak som krasna... 😀 😀 😀

lubkabb
16. nov 2009

ahoj krásavica 😉

lubkabb
16. nov 2009

Ja som bola dnes u zubárky na preventívke. Preventívka sa nakoniec zvrhla na blombovanie zuba. Ale aspoň to mám za sebou, lebo neviem, kedy by som najbližšie išla. Deň celkom fajn, ale som unavená.Vysadila som kofeín, tak dnes asi pôjdem skorej do postele 😀

mata1001
16. nov 2009

no nespoznala by si ma.a este som si u nej hned kupila kryciu tycinku a make up.vsak som bola u nej hodinu a potrapila ma.tolko vytlacala au au 😀
a ty ako?citala som ze iba slaba ciarka,ale neboj ona ked nezosilnie teraz tak coskoro urcite...

lubkabb
16. nov 2009

Bože veď to v sobotu na svadbe budem asi nasucho! 🙂 😉

lubkabb
16. nov 2009

no bol to úplne iný druh testu, takže sa momentálne kvôli tomu netrápim. Iné by bolo, keby tak ukázal ten istý test.

mata1001
16. nov 2009

ty ides na svadbu? aj ja chcem...nechces tanecneho partnera? 😀 😀 😀
ja som uz preventivku absolvovala a tiez z toho bola 1 plomba a davanie dole zubneho kamena...na cenu sa ani nepytaj... ☹

lubkabb
16. nov 2009

Celé to beriem nejako kľudnejšie než na jar. Asi čo sa má stať sa stane.

lubkabb
16. nov 2009

ja som platila 26 Euro za bielu plombu a ty? No tanečného partnera mám 😀 . Idem kamoške, čo čaká dvojičky.

mata1001
16. nov 2009

jasne neznervoznuj sa kvoli tomu..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre