Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

mata1001
16. nov 2009

lubi to co?ze omladneme?ved my sme mladuchy,nie? 😀 😀 😀
majka kolko mas rokov?

majuska7979
16. nov 2009

hmmmm, mata, a co ides piect???? ja sa tesim na moju maminku, ona pecie super kolaciky 😉 mm teraz rozprava s rodicmi, to jeho mamina uz vypeka pre mna dobrotky 😀 vzdy vari co milujem, golombky, salatka warzyvna a bigos, boze urcite pridem o par kg tahsia 😀 to bude v pl a ked dojdeme na svk to maminka bude piect kolaciky a uz sa nemozem dockat vianocnej kapustnice 😀 vzdy mi ju vari ked pridem 😀

lubka0506
16. nov 2009

noooo sme mladuchy ... 😀 😀 😀 majka písala že má 24... 😵 ale nevadí berieme ju nie?

majuska7979
16. nov 2009

no dufam ze ma beriete 😀 prakticky uz nemate na vyber,uz ste ma pozvali 😀 😀 😵 😵 😵

lubka0506
16. nov 2009

mnam manam mnam 🙂 zasa mi robíte chute? minule som tlačila čokoládu,lebo mata o nej hovorila potom rozprávala o jedle tak som sa musela íst najest...a dnes spomínala šampus... 😀 😀 😀 😀

majuska7979
16. nov 2009

lubka, ani sa nepytaj, najhorsie je ze proste mam tak malo casu na moju rodinku, lebo teraz to sa delime na dva kraje, cize ako teraz letime na 12 dni, to 6 dni v pl a 6 dni na svk 😒 co je velmi malo ☹ ale no taky som si zivot vybrala a zas neviem si predstavit ze by som sla na svk bez mm, skusali sme to sme vydrzali bez seba asi 3 dni 😀

majuska7979
16. nov 2009

luby, to rychlo otvaraj sampus 😵

mata1001
16. nov 2009

jasne ze ju berieme...uz je nasa 😀 😀 😀
neviem este co budem piect,mozno medove,alebo spice alebo verniky.este neviem...

majuska7979
16. nov 2009

hmmm, mata kde byvas, doletim 😀

majuska7979
16. nov 2009

dakujem baby 😀 uz sa ma nezbavite 😵 😵 😵

lubka0506
16. nov 2009

a kedy letíš domov? otvorím ten šampus... 😀 a odkial si?

mata1001
16. nov 2009

dolet kludne...cakam... 😀

majuska7979
16. nov 2009

domov letim v stredu,skoro rano cize vo warsave budeme okolo 10rano 😀 a potom za par dni si to budeme musiet odsoferovat na svk, byvam v Trstenej 😉
urobila si mi chutky, mam chut na vinko, a to sa mame este dnes pobalit 😉 ale asi si troska dam 😉 vsak troska by nemalo zaskodit 😉

lubka0506
16. nov 2009

a majka ty máš priatela alebo manžela??? 😒

majuska7979
16. nov 2009

baby, idem sa balit, a v jednom kufry, celom mam detske vecicky, take krasnucke, idem dat kamoske par, lebo znama to chcela vyhodit 😒 skoda ze niesom tehulka by som si ich nechala vsetky, 😉
baby fakt sa zasmejem, ak tie vecicky doveziem domov a hned nato otehotniem 🙂 to by bol zakon schvalnosti

lubka0506
16. nov 2009

...mata ty si ale kuchtík...prídem na tie veterníky...mnaaam....zasa mi robíš chute. 😀

lubka0506
16. nov 2009

majka vieš čo ? odvez tie veci...lahko si kúpiš potom nové...a počula som že to prináša smolu,tak neviem či niekomu nedarujem aj to čo mám v skrini...

majuska7979
16. nov 2009

no luby, take chutky robi, a to teraz na vecer 😉 a mam manzela, uz 5 mesiac 😀

mata1001
16. nov 2009

ja som cukrarka vyucena...

poslem ti ak chces...postou... 😀 😀 😀
majka no to by teda bol goooolkeby si mala pravdu...cely kufor by si mohla trepat spat 😀 😀 😀 😀

majuska7979
16. nov 2009

asi mas pravdu luby, 😉

lubka0506
16. nov 2009

no blahoželám ti...a manžel poslúcha? a aká bola slovenskopolská svadba?

majuska7979
16. nov 2009

no mata, to by nebolo take coooollll, lebo by som aspon cast musela niest naspat 😵 😵 😵 uz som povedala kamoske ze jej idem priniest par, lebo teraz niesu na tom financne najlepsie a ma sa im narodit v marci, to aspon troska pomozem, vsak aj tak sme mali mat teraz prazdne kufre 😵 😵 😵

lubka0506
16. nov 2009

🙂 🙂 🙂 možno sa to skor nalepí ked budú tie skrine prázdne...a treba si aj pomáhat... 😵

mata1001
16. nov 2009

majka aj ja ti blahozelam k svadbicke...
jasne treba si pomahat...

mata1001
16. nov 2009

aj ja mam v skrini vecicky od segry ale tie nedam nikomu...tie su moje!!! 😀 😀 😀

lubka0506
16. nov 2009

baby čo plánujete na ten zajtrajšok?

majuska7979
16. nov 2009

luby svadba bola ako hovoris polsko slovenska , a vydarila sa nam super, co som bola v soku, fakt v soku, myslela som ze poliacu budu sediet osobitne a slovaci osobitne, ale nakoniec sa to tak mixovalo, ze som nevedela ani kde kto sedi 😀 😀 😀 ked sme si pozerali na dvd, sme sa s mm smiali ze pariky sa robili pl plus svk 😀 😀 zvyky aj polske aj svk, hudba ziva, slovaci ktory spievaju na pl svadbach, 😀 takze bolo aj aj 😀 pravdu by som si to hned zopakovala 😀 😀 😀 teraz to cakame kedy pojdeme na niekoho ineho svadbu 😀

lubka0506
16. nov 2009

🙂 🙂 🙂 preto sa pýtam lebo som počula, že polské svadby bývajú super... 🙂

mata1001
16. nov 2009

baby ja zase jem....boze zo mna onedlho bude bomba.

majuska7979
16. nov 2009

zajtrajsok, no rozlucit sa s mm bratom,
mata, no verim ti niektore vecicky su take krasne ze skoda ich niekomu davat nie??? 😀
lubka a ty sa ako dlho staras o babatko, lebo my to 5 cyklus, a dufam ze sme sa trafili,
merala som tento mesiac teplotku, prvy krat tak dufam ze nam to vyslo

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre