Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

mata1001
20. nov 2009

ahojte babulky,

lubi nezufaj,mozno preto nic nevidel lebo fazulka je niekde schovana.uvidis ze v pondelok ti povie len pozitivne spravy.a keby si si spravila este jeden test?

makdi uz ti konci PN?to je dobre nie?aspon si uz zdrava...ja viem do prace sa nam nechce chodit ale radsej do prace chodit a byt zdravy.

bobjan a kolky den si DC?test si neskusala?

makda
autor
20. nov 2009

mati, som rada, ze idem konecne do prace. uz som sa doma troska nudila. ale neboj, ja si to vynahradim buduci tyzden, budem tam asi aj spavat 😀

mata1001
20. nov 2009

a kde pracujes?firmu nepis len oblast...

lubkabb
20. nov 2009

Ahojte baby ☹

lubkabb
20. nov 2009

ďakujem že budete na mňa myslieť. V pondelok buidú len výsledky HCG, či je to ozaj tehotenstvo. Až 30.11. idem na sono. Tam sa to rozhodne. A testík som mala aj včera a čiarka bola dosť silná, nie úplne taká ako ta kontrolná, ale dobre viditeľná.

mata1001
20. nov 2009

ahoj lubi...a nebud smutna.ved este nic konkretne nevies...musis pozitivne mysliet... 😉

lubkabb
20. nov 2009

no pozitívne som myslela aj v apríli, ked so 9 dní ležala v nemocnici ☹ ... snažím sa, ale nejde to.

makda
autor
20. nov 2009

lubi, hlavu hore 🙂 . tak ako mata pisala, on tam este nemusi nic vidiet, lebo je na to este skoro.

mata1001
20. nov 2009

ja viem lubi ale ziadne utisujuce slova uz nepoznam...neviem co prezivas lebo nikdy som neprezila to co ty a je to urcite strasne.ja ti drzim palceky a budem na teba mysliet v pondelok...

lubkabb
20. nov 2009

baby asi sa na dnes s vami rozlúčim. Idem si trocha zdriemnuť, nech na to stále nemyslím. A potom ma ešte čaká žehlenie a vediem účtovníctvo pre náš dom a už mám veľa zameškanej roboty. Ak budem stíhať a ak sa nebudem cítiť nanič možno ešte večer nakuknem. Som zvedavá, ako dopadla ejasmeja u dr. Majte sa.

mata1001
20. nov 2009

lubi ahoj a dojdi vecer...aspon sa rozptylis...pa

mata1001
20. nov 2009

zase tu nikto nie je? ☹ ☹ ☹

makda
autor
20. nov 2009

ja som tu 🙂. len som troska upratovala medzitym 😀

mata1001
20. nov 2009

uz som sa skoro unudila. 😢

makda
autor
20. nov 2009

a ty uz doma alebo este v praci ?

mata1001
20. nov 2009

ja mam dneska dovcu,tak oddychujem.prave som dopila cajik a vyvesala bielizen.

makda
autor
20. nov 2009

dovolenka len tak, oddych? alebo si nieco riesila?

mata1001
20. nov 2009

nie neriesila.este mam 2,5 dna dovolenky okrem tej co mam na Vianoce tak si ju chcem vybrat.mm je doma,ide na nocnu tak sme boli aspomspolu cely dnik.

makda
autor
20. nov 2009

takze snazilkovanie bolo 😀 😀 😉 . ktory DC si?

mata1001
20. nov 2009

makdi ja som z toho cela popletena a zmatena.tak strasne by som chcela aby som mala //,ale viem ze na testiku nebudu.necitim ziadne priznaky.ach jaj.a som 24DC.(9dpo)snz bolo ale neviem ci to nejako pomoze k otehu.
a ty ako?

makda
autor
20. nov 2009

no ja som z toho tiez zufala. som 28 DC, okrem toho, ze ma dost boli podbrusko mi nic ine nie je. dnes som skusala aj test, ale nic ☹. tiez by som chcela uz //, ale nejako sa tomu nechce ☹

mata1001
20. nov 2009

makdi co je to s nami?ze sa nedari? 😢 😢 😢

makda
autor
20. nov 2009

ja neviem mati. toto je strasna doba. kazda druha pomaly nemoze otehotniet, kazda tretia potrati ... no katastrofa. inak, kolko sa snazite?

mata1001
20. nov 2009

my od dec.ale ja som do maja nemala ms (od dec,lebo som vysadila HAK) a samozrejme ze ani ovu.dr ma zacal liecit od juna a odvtedy beriem horm lieky a od augusta beriem este aj clostyl.takze sme docielili aspon to ze mam ms a uz bola aj ovu.tak som sa tesila z toho.ja nemozem povedat ze sa nejak 100% nedari,lebo len teraz sa davam dokopy,takze ked neotehu takto na bud rok tak mozem tvrdit ze sa nam na 100%nedari.
ale uz by som chcela vidiet tie //

makda
autor
20. nov 2009

no ale liecia ta, to je hlavne. keby s tebou nic nerobili, co su niektori lekari schopni, to by bolo horsie.
my sa snazime od jula, no a este sme sa pokusali nejakych 5 mes. minuly rok. ovu mam, to je super. no a dalej neviem. mala som caste zapaly, tak sa bojim zrastov. dr zatial zvolila folikulometriu a potom sa uvidi. kedze mam uz 31, tak povedala, ze dlho cakat nebudeme.

mata1001
20. nov 2009

no zapalov som mala aj ja dost.a mna strasne boli lavy vajecnik ako keby som ho mala zapaleny.ale to ma uz boli straaaaaasne dlho.a uz som to nevydrzala a povedala dr a povedal ze to moze byt prechodeny zapal a tak mi dal lieky,ktore mi pomohli ale iba na isty cas.teraz ma to zvykne boliet zase.tak sa aj ja bojim ci tam nebude problem.boli ma to az tak ze mi trpne lava noha.bojim sa....

a tvoja dr na co nechce dlho cakat?

makda
autor
20. nov 2009

no, takze asi vieme, o com hovorime ☹ . zapaly su svinstvo, ja som posledne dva roky brala tolko antibiotik ako za cely zivot 😔 . ale lepsie preliecit, ako mat nasledky. zvyknes sa aj mocit v bylinkach? ja ked citim zaciatky zapalu, tak sadnem do alchemilky s rebrickom a zvykne pomoct. ale ked to je uz akutne, tam uz kupele nepomozu a lekarka hovorila, ze mozu zapal este zhorsit. . brala som aj wobenzym aj chlorelu ... nepomohlo. povedala mi,ze ked to raz dostanem, je tazke sa toho zbavit (to ma teda potesila) ☹. ja to mavam hlavne cez leto, som velmi citliva na klimatizaciu a prievan.
neboj mati, pokial boli tie zapaly liecene, nemal by byt problem. kazda sa dockame vytuzeneho babatka 🙂
na co nechce lekarka cakat? no zvycajne ked sa rok nedari, vtedy sa zacnu robit vysetrenia a tak. u mna povedala, ze tak dlho cakat nebude, vzhladom na moj vek. cize ak do pol roka neotehotniem, zacneme to riesit.

mata1001
20. nov 2009

no makdi ale moj problem je v tom ze ja som s tou bolestou na lavom vaj.neisla k dr.dlho.

a povedala som mu to az tento rok nejak zaciatkom.on mi na vytok vzdy dal nejake masti co treba do posvy vtlacit.inak nic.a teraz mi dal (mesiac dozadu)nejake lieky a aj to som si druhu krabicku liekov vypytala ja ci mi to moze este predpisat.tak predpisal.naparovala som sa aj nad kamilkami ale nepomohlo
on ma chce poslat na laparku ale ja sa branim.len teraz mi normalne kazdy mesiac chodi ms tak chcem pockat.podla teba?

makda
autor
20. nov 2009

no neviem. pokial mas stale bolesti, ja by som na tu laparku sla. pozru ta zvnutra, urcite prebehnu vsetky veci a budes vediet, na com si. cim skor, tym lepsie. si predstav, ze by sa vam rok nedarilo a az potom by si sla a zistili by ti nieco a musela by si sa dalsieho pol roka, rok liecit. neprajem ti to, len hovorim ako priklad.
a na ktorej strane to mas? nemoze to byt slepak?

mata1001
20. nov 2009

mam to na lavej.ale ta bolest by sa mohla ratat na roky... ☹ ☹ ☹ dajme tomu od roku 1998 cca.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre