Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

lubka0506
4. okt 2009

ahoj kočky 🙂 tu je od obeda nejako prázdno...a teraz ste všetky určite pri superstar... 😵 aj ja idem pozerat a želám vám dobrú noc... 🙂

matusik111
5. okt 2009

Dobre ranko, ako sa maju 30 tnicky po vikende??

nadenkaaa
5. okt 2009

ahojte dievcata tusim tu nikto nie je 😕 a vikendy byvaju slabsie vseobecne 😅

makda
autor
5. okt 2009

ahojte kocky,
no cez vikend ste tu toho riadne popisali, ani nestacim citat 😀
vitam nove snazilky 😉
ja som dnes bola na folikulometrii, druhy krat. 12 DC a folikul ma 12,4 mm. Tak som zvedava, co bude do konca tyzdna 😉

matusik111
5. okt 2009

veru, dnes je to dake slabe,... hadam baby pracuju ??? 😀 😀 Moze sa stat , ze ovulacia prebehla a folik nepraskol:????

makda
autor
5. okt 2009

matusik, to ti neviem poradit. ale podla mna moze. ved preto chodim na tu folikulometriu, aby lekarka videla, ci narastie ale aj ci praskne. takze preto si mysli, ze sa to moze stat

matusik111
5. okt 2009

tak drzim palce, aby to malo aj daky vysledok. Uzivala si aj Clostil ?

makda
autor
5. okt 2009

dakujem 🙂. nie, neuzivala som Clostil. vlastne neuzivam nic, len duphaston od 15 DC

matusik111
5. okt 2009

a uz Ti nieco zistili ako problem, alebo ste zdravy par ako vacsina ?

makda
autor
5. okt 2009

no my sa pokusame teraz len treti mesiac, takze zatial nebol dovod nieco zistovat. folikulometriu mi navrhla sama lekarka, takze som s tym suhlasila 🙂

matusik111
5. okt 2009

jeej , to mas super doktorku. Ja mam taku kravu , ze hruza. Ked som prisla , ze sa snazime 9 mesiacov, tak povedala, ze najskor musi prist manzel na SPG a ze potom sa uvidi co dalej. Tak som ho ukvakala , aby isiel . tak som nadsena cakaa, co ide somnou robit a ona mi povie.... do vianoc je uz iba par mesiacov, tak pockame a potom to budeme riesit.
Tak ja na nu kaslem a v septembri pojdeme rovno do CARu a je pokoj. Pri jej cakani by som rodila v 40 😀 😀

makda
autor
5. okt 2009

no tak to je fakt riadna krava 😠 . ja som velmi spokojna so svojou lekarkou. mozno mi tu foliku navrhla kvoli mojmu zdravotnemu stavu, aby som co najskor otehotnela, lebo mavam caste zapaly ☹ . takze ak by sa to pod jej dohladom teraz podarilo, bola by som najstastnejsia na svete.
a ty preco lekarku nevymenis? ja by som urcite necakala, ved v nasom veku uz by podla mna mali lekari nieco s nami robit po pol roku snazenia a nie ze ona ide cakat do vianoc . no a to mozes ist len tak do CARu, bez toho, ze by ti najprv tvoj gynekolog urobil vysetrenia a pod?

matusik111
5. okt 2009

nechcem menit preto, lebo chcem ist do CARu , je tam uplne iny pristup a nespravaju sa ako doktori. Sice sa za to plati, ale myslim, ze sa to oplati. Ja nemam rada, aby som menila doktorov a kazedmu sa otrcala 😀 😀 , tak pockam tie 2 mesiace a objednam sa tam,. Ja mam vysledky z HP, ktory som si sama vyziadala, a manzel ma SPG, Ja mam pravidelny cyklus, tak neviem co tam budu s nami robit. ale isla by som na IUI. Pokial sme OK obaja, tak by sa mohlo podarit.

lubka0506
5. okt 2009

ahoj babule 🙂 už som doma z práce... 😀 čo máte nové?ja nič okrem toho že už sa mi 3 dni rozbieha mrcha a nie a nie sa rozbehnút,iba tak trochu špiním ale bolí ma celý človek od soboty... ☹ ozaj aký bol víkend? 😕

alabu
5. okt 2009

ahojte po vikende....clovek nestiha citat..nie to este pisat 😀

mata1001
5. okt 2009

ahojte baby... 😉

mata1001
5. okt 2009

nikto tu nie je? 😢 😢

lubkabb
5. okt 2009

Ahojte baby

lubka0506 - nechce sa ti rozbehnúť mrcha? Možno sa ani poriadne nerozbehne 😉 Moja mrcha tiež štrajkuje už 1 deň.

mata1001
5. okt 2009

ahoj lubka aky si mala den?

lubkabb
5. okt 2009

ahoj - celkom fajn. Ušlo to v práci.

lubkabb
5. okt 2009

A ty?

alabu
5. okt 2009

baby...mozno sa ani nerozbehne...na to ste nemysleli??? 😉

mata1001
5. okt 2009

aaale aj ja celkom ok den.keby chcel byt uz piatok....dveska som pilne pracovala...
vcera som si zafarbila vlasy.z blond som hnedovlaska...zvykam si... 😒

alabu
5. okt 2009

preco si zmenila farbu?..ja som si raz spinavy blond dala na hnedo...skoncla som zelena 😀 😀 😀 brutal 😖

lubkabb
5. okt 2009

alabu - to len tak tajne dúfam, ale už pociťujem pobolievanie, tak do zajtra je to určite tu.

alabu
5. okt 2009

aleco tu citam...vraj zaciatok moze byt ako priznaky mrchy.... 😉

lubkabb
5. okt 2009

A navyše asi na mňa niečo lezie, mám teraz 37,2 teplotu a som unavená.

mata - a to si chcela až takú zmenu? Ináč ja keď začínam byť nespokojná so svojim životom a chcem nejakú zmenu, tak sa dám ostrihať 😀

lubkabb
5. okt 2009

alabu, ja som mala rozhádzané 4 cykly po kyretáži, len posledná mrcha prišla načas. Tak sa to možno ešte nedalo úplne do poriadku.

mata1001
5. okt 2009

preto som zmenila lebo my od horm liekov velmi padaju vlasy.a moje vlastne vlasy su hnede.tak som si ich prefarbila na hnedo a necham si ich vyrast.lepsie to bude vyzerat z hnedych vlasov ako z blond...a uz si ich nebudem farbit ale neviem kolko to vydrzim..

lubkabb
5. okt 2009

to keď si raz človek začne farbiť vlasy, tak už v tom väčšinou pokračuje. Už len preto, že to nevyzerá pekne keď vyrastajú.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre