Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

balambi
3. dec 2009

mataaaaaa supeeeeeeeer...gratulujeeeeeeeeeeeeeem... 😀 😀 😀
ja sem síce nepíšem, len tak občas prečítam, ale teraz mi nedalo nezareagovať 😀

majuska7979
3. dec 2009

uppsss, uz som to povedala babam 😅 dufam ze sa nehnevas, som taka happy 😵 😵
mata ty si tehula, som si ista na 100 percent 😵 😵 😵 😵 😵 😵

majuska7979
3. dec 2009

no bude asi najkrajsi mikulas 😵 😵 😵 😵

mata1001
3. dec 2009

dakujem ste zlate vsetky.... 🙂

katka.he
3. dec 2009

matka ...aj ja sa pripajam ku gratulacii...som veeelmi rada 😉

mata1001
3. dec 2009

majus ty klebetnica!!! nie nehnevam...len sa bojim ci bude vsetko tak ako ma byt a ci vlastne som...zajtra budem mudrejsia....hej pekny mikulas ale este krajsie vianoce.dufam...

luga
3. dec 2009

mati, blahozelam 😉 ... 🙂 🙂 🙂

majuska7979
3. dec 2009

mata, neviem ale tesim sa ako by som bola sama tehula :- 😀 😀 😀 😀 vies ze sa to riadne roztehulkovalo, vrabcek je tehula, ... a na niektorych grafoch to vypada ze budu dalsie nadielky 😀 😀

mata1001
3. dec 2009

katka dakujem opakujem sa ale ste take mile,ze sa tesite so mnou... 😉

majuska7979
3. dec 2009

mata vysiel ti dakedy tahu test s // kolajnicami???? nie??? no to mas odpoved 😀

mata1001
3. dec 2009

maju stento rok 2009 je asi plodny...

luga vdaka..
ja si myslim ze mi pomohlo okrem liekov aj rady pani Anky Kopacovej.ja som v tom tak strasne verila a dufala ze mi to pomoze..a stalo sa....

mata1001
3. dec 2009

majus nikdy mi nevysiel a dneska 2.

majuska7979
3. dec 2009

mata a co ti poradila, povedz nam aby sme to stihli s tebou v tomto roku 😀

balambi
3. dec 2009

mata, tak potom to tak musí byť a teš sa 😀 😀 Ty si tuším aj merala, nemôžes prosím dať graf? 😉

majuska7979
3. dec 2009

no vidis mata, tak tu mas odpoved, si tehula a basta 😵
baby co som vam hovorila ze je plodny mesiac, 😀 😀 😀 😀 prorokove slova 😀

mata1001
3. dec 2009

😀 😀 😀 ja som sa mala naparovat nad prevarenym mliekom s cesnakom.tak obden,poctivo som sa naparovala cely mesiac.mala som jest vit E a pit gynastan caj.vsetko som dodrzala.teraz mi mala prist ms a mala som si od dec davat na brucho uvareny posoleny a octom pokvapkany zemiak.ale k tomu som sa uz nedostala... 😉

majuska7979
3. dec 2009

takze naparovat sa cesnakom, tento mesiac to skusam 😀 😀 prorok tiez chce byt tehula 😵 😵 😵

luga
3. dec 2009

😕

mata1001
3. dec 2009

balambi graf dam ale teraz som v praci tak uz musim ist.vecer pridem...

a DAKUJEM.... 😉 😉

majuska7979
3. dec 2009

papap mata a pekny dnik 😵 😵 😵 😵 😵 ja tu vecer nebudem, ale neva, zajtra rano 😵 😵 😵 😵 😵

balambi
3. dec 2009

😀 sa teškááááááám...jupiiiiiiiiiiiii a ešte raz gratulujeeeeeeeeeeeem...

natalca
3. dec 2009

jeeej Mata aj sa chcem pridat ku gratulacii 😵 😵 😵

natalca
3. dec 2009

dijanka, je mi luto co si napisala, ale urcite nezufaj, neskusis aj ty navstivit pani Anku? ja verim, ze by Vam s tym mohla pomoct! 😉
a velmi pekne ti dakujem za povzbudive slova 😵 😵 😵

natalca
3. dec 2009

Ako pekne tu pribudaju tehulku, juuuj ale sa tesim 😀

natalca
3. dec 2009

myslela som tehulky 😀 😀 😀 😀 😀

mata1001
3. dec 2009

balambi posielam slubeny graf.... http://www.fertilityfriend.com/home/mata1001
ovu mi to tam vyznacovalo potom odtial krizik zmizol.ale bola 12.11..ja som mala aj predtym vysoke teploty lebo som brala clostyl,estrofem a lutenyl...takze ja som sa grafom neriadila... 😖

lubka0506
3. dec 2009

ahojky 🙂 jupííííííííííííííííííííííííííííííííííí dalšia tehulaaaaaaaaaaaa.....mata ani nevieš aká som rada,celý den som na teba myslela... 🙂 😀 😀 ...gratulovat budem až zajtra ale tak potichučku už aj teraz...blahoželám... 😵

mata1001
3. dec 2009

lubi dakujem si zlata.zajtra idem k dr na krv,myslim ze na utz nic nebude vidiet,trochu sa bojim...

dijanka
3. dec 2009

natalca, ja som s pani Ankou včera telefonovala, chcela som cez telefón poradiť, aspoň nejaké vitamíny. Bývam na sever. Slovensku pri ZA.Odbila ma ☹ , vraj musíme prísť osobne, že ona cez telef. nepodáva rady. ☹vraj môžeme prísť od pondelka-piatku po 17.00, no môj mm chodí na týždňovky.V piatok chodí domov okolo 21.00hod ☹ ,takže nám to nijako nepasuje.
Ale, dnes som mu kúpila vitamíny:E,C, selen 🙂 , tak od zajtra ich bude pekne papkať ako cukríky 😉

makda
autor
3. dec 2009

mati !!!! tak konecne ti predali ten spravny test !!! 😀 . moja, ja ti z celeho srdca gratulujem a strasne sa s tebou tesim 😉 . vidis, aj na teba prisiel rad 😉 . juj, strasne som rada a prajem ti to. krasne vianoce budete mat 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre