Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

makda
autor
29. jan 2010

no skusim teda. dakujem za radu 🙂

mata1001
29. jan 2010

nie je zac.poslala som ti ip.dostala si ju?

makda
autor
29. jan 2010

jasne, dostala 🙂

mata1001
29. jan 2010

makdi beries kyselinu listovu?ja som ju prave dobrala a koncim 3 mes.a teraz neviem cim mam pokracovat a ci vlastne mam nieco brat...

makda
autor
29. jan 2010

mati jasne ze beriem. na to ma stale upozornuje lekarka. mne tiez povedala, ze len do 3 mesiaca a potom neviem co. mozno nejake vitaminy pre buduce mamicky, ale svagrina mi hovorila, ze ona ich jedla tak max 3x za tyzden. snazila sa co najviac napchavat zeleninou a ovocim. pravda ale je, ze ona nebola tehu cez zimu, ale na jar.

mata1001
29. jan 2010

to ze treba jest kys listovu som ja vobec nevedela.dr mi to nepovedal a moja segra nikdy nic take nebrala.tak som nevedela.zacala som to jest len pred cca 3tt.v lekarni som sa pytala na to a ukazali mi asi 3 produkty co by sa mohlo jest po 3mes.ale co ja viem ktore su dobre!!!

makda
autor
29. jan 2010

ja si myslim, ze to je jedno. podla mna obsahuju vsetky rovnake vitaminy, len je to iny vyrobca.
inak sa cudujem, ze si o tej kyseline nevedela, vsade sa teraz o tom pise

mata1001
29. jan 2010

makdi kym som nechodila na mk ja som o vela veciach nevedela.to by si sa cudovala.ja som skoro nic nevedela.to ma o vsetkom oboznamili baby tu na mk.ja som jak z ineho sveta 😀 😀 😀

makda
autor
29. jan 2010

no este ze si sem zacala chodit 😀 . mam navstevu, tak zatial padam. pa

mata1001
29. jan 2010

paaaa mojka 🙂

januliq
29. jan 2010

ahojte dievcatka, ako sa mate, co nove? lubka uz sa to hoji? ...mam na vas otazocku...ako ste na tom napr. s kavou...teda my tiez snazilkujeme, ale az dnes som si uvedomila ze v klude pijem 1-2 kavicky za den...ako ste na tom vy? co ste obmedzili pocas snazilkovania? lebo vcera mm otvoril sampanske a ja som si dala za dva pohariky...co si o tom myslite? 😅

mata1001
29. jan 2010

januliq ahoj ja si myslim ze ked to jes a pijes vsetko s mierou nic ti neuskodi...

januliq
29. jan 2010

takze kludne ta kavicka moze byt? jasne ze alkohol nepijem takmer vobec...to sampanske ale fak lubime, tak to si obcas kupime (keby som tehu, tak isto ani to nie...) ale som citala ze aj ta kava nie je moc dobra... 😖 Ale pre mna najdolezitejsie je, ze som pred rokom prestala fajcit 😀 to sa fakt tesim, lebo som bola silna fajciarka a myslela som ze to nikdy nedokazem - takze to je pre mna maly zazrak 😀

mata1001
29. jan 2010

ja kavu nepijem vobec a predtym som pila 3v1 ale nie kazdy den.myslim ze to neskodi...
a gratulujem k uspesnemu ukonceniu fajcenia.tazky krok vsak?

januliq
29. jan 2010

mata to fajcenie bolo uplne ok, lebo som bola na takom stroji (zazracnom 😀 ) a proste som prestala fajcit...neviem to nijako opisat, ale proste ma to zbavilo zavislosti...sem tam som na cigu myslela ale nikdy som si nezapalila a teraz mi to strasne smrdi a nechapem ako som mohla to svinstvo do seba pchat...a tych penazi 😖 a navyse mm nikdy nefajcil, tak nechapem ako mohol ten smrad zo mna vydrzat 😝

mata1001
29. jan 2010

ja som nikdy nefajcila aj mne to strasne smrdi.moj mm tiez nefajci nastastie.tak super ze si to prekonala a zbavila si sa toho...

januliq
29. jan 2010

dakujem matka 😀 no este teda pouvazujem o tej mojej kavicke a pozistujem co a ako...ja pijem taku klasiku zalievanu z mliekom bez cukru...tak uvidime...ale myslim, ze keby som zistila ze som tehu, tak asi kludne prestanem...aspon myslim 😉

mata1001
29. jan 2010

ak myslis ze ti skodi tak skus nescu...

lubka0506
29. jan 2010

ahojte...tak vy tu kávičkujete... 🙂 januliq ja si myslím že to až tak strašne neškodí,ja pijem tiež zalievanú max.2 denne ale to je pre mna droga... myslím si že my sme také že sa strašne bojíme aj hocičo zjest a tie narkomanky a alkoholičky tie nič netrápi... 😠

mata1001
29. jan 2010

cau lubi co robis?

januliq
29. jan 2010

ok, tak teda beriem to co ste povedali a pekne vsetko z mierov...a kavicku teda raz za den...taky kompromis... 😀 matka a nescu moc nemusim...ja musim taku krasnu, ciernu, vonavu, najradsej z peru a organicku - to je mnamka 😀 Lubka a ty sa ako citis? skusala si ten repik...mne zabera vzdy na zapaly a sestre ked sa zapalila rana, tiez jej ho doky doporucil...

lubka0506
29. jan 2010

nudím sa a čakám kedy budem mat vychádzku...

mata1001
29. jan 2010

a kam ides lubi na prechadzku?ja cakam mm uz by mal prist kazdu chvilu.neviem sa ho dockat...

natalca
29. jan 2010

ahojte, tak ja si myslim, ze nesca az tak nevadi 1-2 su uplne v pohode a koniec koncov tehulkam vacsinou kava smrdi 😀
baby, som na tom takto, mierne som klesla http://www.fertilityfriend.com/home/2bdc45

majuska7979
29. jan 2010

ahojte babule tak ja som pekne padla na ritku http://www.fertilityfriend.com/home/2ad7e4

natalca
29. jan 2010

majuska7979 😔

majuska7979
29. jan 2010

ja viem natalca, ale niesom sklamana lebo som to cakala 😉 iba ma mm vytocil, ale to si s nim vybavim ked sa vrati domkov 😉
tvoj grafik vypada super 😉

natalca
29. jan 2010

majus, aj tvoj vyzeral slubne a tak blbo to dopadlo ☹

januliq
29. jan 2010

...majus, neboj nebuduce 😉 drzim palceky...

majuska7979
29. jan 2010

no natalca, ale ja som ju cakala vies, citila som ze to urcite nieje tehu 😉
janulik, ide sa do dalsieho kola 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre