Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

mata1001
8. okt 2009

maya tak ju uz nepijes?ja ju pijem uz asi 4 mesiac.pila som ju stale ale teraz som sa docitala na MK ze by sa mala pit len od mrchy po ovu.tak teraz to tak budem pit.

no snazime sa....

lubkabb nie ze zabudnes na svoj slub.... 😉

lubkabb
8. okt 2009

😀 😀 😀 ee nezabudnem. A keď aj zistím, že som tehu, tak ešte nemám vyhraté, veď nevieme príčinu potratu ☹

lubkabb
8. okt 2009

baby prídem o chvíľu...manžel spravil špagety tak si idem dať.

m.a.y.a.
8. okt 2009

mata: ee uz nikdy ju nebudem pit, lekarnicka mi povedala ze nie je vhodna skor je na zastavenie mrchy a pre zeny v prechode co ma dost vydesilo ale zase ako pise lubkabb jej pomohla takze asi sme kazda ina teda isto sme kazda ina, ale pi ju len do ovulky potom uz nie !!!

mata1001
8. okt 2009

ano moja budem ju pit len do ovu.keby som nenasla tu temu o alchemilke tak by som o tom ani nevedela,ze ako ju mam pit.tento Mk je strasne dobry,tolko veci som sa dozvedela.super!!!
nepostrehla som nejake neziaduce ucinky na sebe.mne mrcha nechodila.a teraz ju mam 2 dni aj to vdaka liekom... 😢 😢

lubbka posli mi 😀 😀 .ja mam chut uz asi tyzden na spagety so syrom a kecupom.

m.a.y.a.
8. okt 2009

mata: ja som sa o nej docitala na webe lebo mi dokina na kontrole zistila ze mam nizku sliznicu maternice co by bol problem pri tehu tak som skusila. a po case som sa docitala tu na konikovi ze na sliznicu je dobre aj cervene vinko tak som presedlala z bieleho 😀 obcas si dame na dobru naladku a snad pomoze na sliznicu
a ja som mala na veceru penne s omackou xixi

mata1001
8. okt 2009

jaj no vidis....cervene vino...dobry napad...ze by som ju vymenila aj ja?ale nie...srandujem... 😀 😀 😀
ja som este nevecerala.iba croissant a chipsy.ale asi pojdem aj ja.dam si aspon rozok. 😝

lubkabb
8. okt 2009

no po tých fajných špagetách by mi bodlo červené vínko. Ale radšej si ho nedám...to počká aj keď dorazí mrcha. Špagety boli s tuniakom, syrovou omáčklou, kečupom a bohatou zeleninovou oblohou - aj mrkvičku mi tam nastrúhal zajko môj 😀 Joj, ale sa o mňa stará. 🙂

lubkabb
8. okt 2009

A to mi o chvíľku odíde do nočnej, idem sa mu ešte trocha povenovať.

mata1001
8. okt 2009

no lubka ty mas akeho dobreho mm?navaril,pripravil, ty si uz len zjedla...aj riad umyl? 😀 😀 😀

mata1001
8. okt 2009

babyyyyyyy kdeeeee steeeeeee?som tu akoze sama? ☹ ☹ ☹ ☹

m.a.y.a.
8. okt 2009

mata : nie si tu sama ja som tu tiez, kukala som bez servitky na webe
ale ja idem panelakovat obcas sem kuknem tak pekny vecer a ostatne sa asi venuju muzikom , ja az zajtra 😖
tak bru nocku

lubka0506
8. okt 2009

mata aj ja som tu na skok,bol tu švagor tak sme ho vystrojili domov ale už mi pojde ordinácia... ale ešte sem kuknem...Inak ja červené víno nemusím radšej biele...a tie špagety...držím dietu...mnam 😀 ☹

lubkabb
8. okt 2009

mata nieeeee, riad som už umyla ja...to zas ho nemôžem nechať samého všetko spraviť, aby si to nabudúce nerozmyslel 😀

lubka0506
8. okt 2009

ano lubka musíme si manželíkov trošku šetrit... 🙂

lubka0506
8. okt 2009

🙂 pekný večer a dobrú noc... 🙂 stretneme sa zajtra... 😉

lubkabb
8. okt 2009

Dobrú noc 😉

mata1001
9. okt 2009

ahojte baby tak dneska nikto nepisal do temy?nic som nemala na citanie.... 😢 😢 😢
ste tu?

lubka0506
9. okt 2009

ahoj mata. 🙂 ako je to možné že dnes nikto nenapísal? ☹ ...babyyy kde ste všetkyyyyyyyyy? 😕

lubkabb
9. okt 2009

ahoj mata, tak na tehu vírusíky si budeš musieť ešte počkať. Testík bol negatívny ☹ Testla som pre istotu 2 rôzne. Tak neviem, mrcha zatiaľ nedorazila, ale asi príde.

lubkabb
9. okt 2009

ahoj lubka

lubkabb
9. okt 2009

baby práve mi dáko zblbol koník, ale už ide.

lubka0506
9. okt 2009

...ahoj lubi... 🙂 mám nejaký problém sa sem dostat,stále mi vyhadzuje problémy s pripojením... ☹ čo robíte kočky? ja sa venujem manželovi a chystám sa na masáž... 🙂

lubka0506
9. okt 2009

lubi neblbne len tebe ale aj mne...

lubkabb
9. okt 2009

lubi a to ťa ide masírovať manžel? 😉 Mne to tiež vypisovalo, ale už ide. ťuk ťuk ťuk na drevo.

mata1001
9. okt 2009

ahojte baby aj mne to nejak blbne...

lubka bb to si ma nepotesila, ja som uz bola prichystana ze tie virusiky idem chytat. 😀 😀 😀 no ale newa ved nabuduce...

lubka 506 ahoj....

lubka0506
9. okt 2009

nie nie ideme k masérke,už sa teším lebo ma bolí celý človek... 🙂 manžel ma bude masírovat až večer!!! 😀 😀 😀

lubkabb
9. okt 2009

to sa teda máš, môj pôjde zas do nočnej. Žiadna masáž nebude ☹

lubka0506
9. okt 2009

moja zlatá ked budeš šikovná tak možeš mat aj ochotného suseda a masáž bude... 😀 😀 😀 😀 😀

lubkabb
9. okt 2009

ani suseda nemám žiadneho schopného, samých starých dedkov 😀 😀 😀 My ale pekne radíš! 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre