Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

mata1001
5. feb 2010

no potesila si ma.dakujem...
co robievas doma?ja sa idem unudit 😝

ejasmeja
5. feb 2010

ja nie som doma! ja este pracujem, potom mam po praci oreintalny tanec, cvicenie pre tehule, predporodnu pripravu, plavanie 2x do tyzdna. cez vikend upratujem, snazim sa citat nejake mudre knihy, ale na tie mam straaaasne malo casu, teraz organizujem ten kurz orientanca pre tehule. takze sa nestiham nudit! a este musim dokoncit niekolko projetov sadovych uprav obce aj rodinnu zahradu pre klientov erste pred porodom, aby na jar mohli sadit! 🙂 len sa k tomu neviem dostat! och joj! preco nema den aspon 30 hodin a preco mna nestacia 4 hodiny spanku? 😀

mata1001
5. feb 2010

ejka a kedy oddychujes?

ejasmeja
5. feb 2010

Mati, vies, az ani neviem? asi mi tie aktivity pripadaju ako aktivny oddych a telo je plne energie. alebo je to vdaka tehotenskym hormonom? 😕 ale obcas cez vikend si pospim, ked sa da 😅

mata1001
5. feb 2010

dobre robis treba aj oddychovat.a inak co mas nove?

ejasmeja
5. feb 2010

hej! tiez si vravim, ze "spi, kym este mozes!", ale ked ja uz teraz v noci idem niekolkokrat na wc a nemozem spat! ach jaj!
a nove! no cim dalej tym vacsiu radost na dietatko a vsetky tie aktivity...
a co ty, Mati?

natalca
5. feb 2010

ahojte 😉
mrcha dorazila, ale teraz mi to až tak nevadí ako minulý cyklus, takže idem do ďalšieho kola
a mám výsledky z hormon. profilu, ten je OK a v pondelok ideme na spermio

m.a.y.a.
5. feb 2010

caute baby noo ako vidim natalca je tu sama 🙂)

natal: super ze vysledky mas OK a mrcha dosla noo nezavidim 😔

natalca
5. feb 2010

ahoj maya a čo ty? ty si tuším tehu potichucky, ze? 😉 😵

m.a.y.a.
5. feb 2010

natalka: ano potichucky 😉 😉 ver ze by som to najradsej vykricala do celeho sveta ale strach je silnejsi ako my 😒
pockame este mesiac v marci pojdem na gyn, a uvidime

a tieto nase tehule sa zase niekde flakaju co??
eja asi maka na cviceni brucnych tanecnic a
mata asi vegetkuje
majusa nieviem kde je
ja idem panelakovat tak bru nocku a nech mrcha rychlo prejde !! a hlavne v klude 😵

natalca
5. feb 2010

oni tu boli rano ☹ tak pa pa a drz sa 😵

januliq
5. feb 2010

ahojte dievcatka...a zaroven aj dobru nocku 😉 natalca - mrcha nech rychlo prejde a sup do dalsieho kola...a maya...potichu sa tesim s tebou a drzim palce aby si uz na bud. mesiac mohla vykricat tu spravicku celemu svetu 😀

majuska7979
6. feb 2010

ahojte babule vidim ze asi vsetky pekne krasne vikendujete 😉
nejake nove tehulky 😉 vidim ze ma tu niekto spominal 😀 😀
som stale tu, akurat zachvilku padam do prace ale najblizsie 3 dni mam volno takze v pondelok ma tu uvidite 😀

mata1001
6. feb 2010

caute babulky ste tu niektora?ach baby vratilo sa mi ranajsie vracanie...uz som nevracala cca 2tt a teraz od stvrtka znova...bleeeeja uz nechcem... 😢 😢 😢

ejasmeja
6. feb 2010

maya, tak potichucky drzim palceky! 😉
a este necvicim brusne tanecnice, este makam na "reklame" 😀
ale coskoro to rozbehneme! drzte palce! 😉

mata1001
7. feb 2010

caute koceny 🙂 nikto tu nie je?kde ste?oddychujete?mimus,naty,makdi,ejka.januliq,lubi....haloooooo nudim sa

lubka0506
7. feb 2010

ahojky babule 🙂 ako víkendujete??? ja celkom dobre,mala som vychádzku,bola som vonku...vidím že matka sa tu nudila.... ☹ to mi je lúto 😒

mata1001
7. feb 2010

ahooooooj si este tu?

lubka0506
8. feb 2010

ahojky kočeny 🙂 ako po víkende? ja celkom pohoda... 🙂 mata nehnevaj sa kvoli včeraišku,ja ked chcem íst na koníka alebo mi blbne net alebo koník...tak som sa sem nevystrojila... ☹

m.a.y.a.
8. feb 2010

ahojky lubka: noo nejako sa posledne obchadzame ale vsetky !!! 😵 😵
nasa tehula mata asi vegetkuje a eja asi v robote )) mne sa doma uz neda moc pisat s mamou sledujeme serial vecerom a potom jedlo a hura panelak a tak casu moc nemam na konika ale ja som si este nevsimla ze by mi blbol??
ja vweek tiez pohoda 😵
a co mas noveho na pode snazenia?

majuska7979
8. feb 2010

ahoj lubka, tak ja dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/2ad7e4 par dni pred ovulkou 😵
ako sa mate babule, ja budem zachvilku padat na nakupy 😀

m.a.y.a.
8. feb 2010

ahoj majusa: noo pekny grafik tak sup na snazenie ))) a ze padas na nakupy?? hm nejaky vypredaj ci len potesnie 😵

lubka0506
8. feb 2010

ahojky 🙂 🙂 🙂 som rada že sme sa stretli....ja nemám nové nič,liečim stehy a na druhý týžden idem na kontrolu...

majuska7979
8. feb 2010

nie len tak pochodit prinajlepsiom si kupim kabelku, lebo moja stara je troska znicena potrebujem novu 😵

lubka0506
8. feb 2010

majuš čo ideš pekné kupovat???

lubka0506
8. feb 2010

...baby na mna ide asi mrcha,bolia ma vaječníky ☹ nové nič,máme novú postel a nestihli sme ju s manželom ani vyskúšat!!!

majuska7979
8. feb 2010

lubka,neboj este stihnete aj vyskusat 😉

m.a.y.a.
8. feb 2010

majus:treba sa trosku vyvetrat a ak kreditku xixi

lubka: tak skore a hlavne dobre uzdravenie stehov a potom mas este nejaku dobu na preliecenie ci mozete sup ?

lubka0506
8. feb 2010

maya neboj už bolo šup... 😀 😀 😀 ...ale také opatrné 😀 😀 😀

m.a.y.a.
8. feb 2010

babebky a neviete co je s lubkoubb ??? naposledy pisala ze je po kyrete a ze nema naladku sem pisat co uplne chapem ja som mala to iste ale ci nahodou a nieco mi neuslo??

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre