Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

ejasmeja
15. feb 2010

kam ste vsetky zmizli? ved sa ludňcila len Majuska, nie? 😕

ejasmeja
15. feb 2010

heheh! to co mam za preklep? ludňcila? lúčila! 😀

ejasmeja
16. feb 2010

ahojte dievcata!
aky mate dnes den?

katka.he
16. feb 2010

ahoj eja... ja celkom v pohode a ty?

ejasmeja
16. feb 2010

aj ja, sice zacal poradou ale da sa 🙂 bolo to v malej miestnosti, vydychany vzduc a horuco... ble! ale rychlo sme skoncili nastastie! 🙂

ejasmeja
16. feb 2010

co porabas Kati?

katka.he
16. feb 2010

ja som v praci a tak si pomaly pracujem a citam si tu na modrom konikovi a ked tu niekoho znameho vidim tak sa pripojim 😉 ... ja som sama v kancloske, takze mna tu nikto nerusi a ani nekontroluje🙂 a ty v akom sektore pracujes?

ejasmeja
16. feb 2010

jezis! prave ma nasrala jedna krava! och!

katka.he
16. feb 2010

a co ta nazlostila...

bobjan
16. feb 2010

Ahojte,

Katka, ako sa mi máš??

katka.he
16. feb 2010

bobjan...moja zlata...ahooooj taka som rada ze si tu... 😵 😵 ja sa mam celkom fajn tehulka este nie som...ale prihodim tu svoj graf ak chces a mozes sa na mna pozriet...
a ty? ako si sa mi mala celu tu dobu co sme nepisali? 😅

bobjan
16. feb 2010

Kati, aj ja som rada, že som ťa našla 😵 hoď grafík, rada kuknem...

Ja v pohode, mala som v práci dosť veľké zmeny, takže január bol desný...ale už som sa aklimatizovala a niekedy zostane čas aj poňúrať po nete 😉 Na jar chceme ísť do Brna, tak uvidíme...

mata1001
16. feb 2010

ahojte hned som spat idem si ocistit pomaranc.neutecte mi.... 🙂

katka.he
16. feb 2010

ahoj mati... cakam 😉
bobjan... takze idete do centra do Brna ... tak Vam drzim palce aj na nohach 🙂

mata1001
16. feb 2010

no uz som tu.ahojte babulky...aky mate den?

katka.he
16. feb 2010

ja mam celkom den v pohode a ty mata ako sa mas?

ejasmeja
16. feb 2010

Kati, tu su drbnuti ludia, ktori chcu od teba vyriesenie ich problemov a ked im vyjdes v ustrety, tak na teba este kricia. tak som na nu zacala kricat aj ja, nech na mna nezvysuje hlas, ze som tehotna a nesmiem sa rozculovat a ze bud sa bude bavit slusne, alebo sa nebudeme bavit vobec.
krava jedna sprosta! och! nabuduce im nic nevysvetlim, neviem a hotovo, nech si trhnu nohou!

cau Mati! 🙂

ejasmeja
16. feb 2010

Mati, ja som uz v podstate odpovedala, zacal dobre, ale tu kravy som mala vyhodit rovno od dveri...

mata1001
16. feb 2010

kati ja dneska v pohode klop klop klop ani som nevracala uz konecne.

ejka nerozculuj sa skodi to krase 😀

ejasmeja
16. feb 2010

a ty sa ako mas?

katka.he
16. feb 2010

tak to je eja.... cim chces lepsie tym to horsie vypali...ale nechaj ju tak nech sa ma dobre... 😉
jaj to som rada mati ze sa mas dnes v pohodke..dufam, ze to neuriekneme.... 🙂

ejasmeja
16. feb 2010

hehe! mati, keby len krase! 🙂 ale uz som sa vyzurila, tak to mozem hodit za hlavu... este ze som na nu zvysila aj ja hlas, aspon sa mi ulavilo... neradim nikomu nasierat tehotnu! 😀

mata1001
16. feb 2010

kati no to dufam aj ja.co mate na obedik? - ja sa staram len o jedlo bo som furt hladna 😀 😀 😀 😀

ejka a to bola kolegyna,podriadena alebo nadriadena?

ejasmeja
16. feb 2010

nechybalo vela a vynesiem ju v zuboch! 😀 ale nastastie prisiel sef a vzal si ju na starost...

bobjan
16. feb 2010

Katka, teda mrchu máš riadne dlhú...

Ďakujem za palčeky a valím makať , majte sa tu krásne, pa 😉

ejasmeja
16. feb 2010

nie, to bola cudzia zena, ktora tu nepracuje a chcela, aby sme vyriesili nieco, co ani nie je v nasej kompetencii riesit. tak som sa jej to pokusila vysvetlit a aby nemusela zas behat ona, tak som bola ochotna kontaktovat toho, kto to vyriesit mal a ona si na mna este zacala otvarat huhu! no chapes taky postoj? nechybalo mi vela a fakt by som jej pod vplyvom hormonov fyzicky ublizila... 😀

mata1001
16. feb 2010

no ejka!!! vies vela ludi si nevazi ked niekto k nim ochotny.ale newa to sa im vsetko vrati.

katka.he
16. feb 2010

eja 😀 😀 si fantasticka 😀
mati..no ja neviem vobec co dnes na obed... ty mas co?
bobjan..hej bola troska dlhsia tentokrat..ale nebolo mi az tak zle ako inokedy... takze sa to dalo zvladnut 😉 a prajem prijemnu pracu... pa

mata1001
16. feb 2010

bobjan ahoj a ozvi sa este....

kati ja mam polievku a palacinky mnaaaam...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre