Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

ejasmeja
18. feb 2010

Ahojte dievcence! 🙂
ako sa dnes mate?
inak ja teda jedneho Zvonimira poznam aj osobne a je to super chlapik 🙂 takze aj ked netradicne, mne to meno teda ozaj nevadi... ale deti by sa mu asi smiali v skole. tie male "mrchy" vedia byt riadne krute...

natalca
18. feb 2010

Ahojte babulky, sice som tu dlho nebola, ale Vas pravidelne citam, vy ste tu vzdy len tak doobeda, alebo tak, ked ja "tazko" pracujem 😀 Ja sem nabehnem len neskoro vecer. Takze co mam nove?
Bola som u dokiho, nasiel mi nejaku skvrnku velkosti makoveho zrniecka a povedal, ze je to endometrioza a ze mi to vypali, ... tak to budem riesit najblizsie. 😖
Vcera som bola na pripravu na hsg. Vysledky su az o 2 tyzdne. Doki sa ale musel ponahlat k surnemu pripadu, tak mi nestihol vysvetlit ako sa robi hsg. Viete mi to niektora poradit? Som strasne zvedava a 2 tyzdne asi nevydrzim 😉

ejasmeja
18. feb 2010

ahoj Natalca!
a kde ti tu skvrnku vlastne nasiel?
s hsg ti neporadim teda...

natalca
18. feb 2010

ahoj eja, na krcku maternice
ja som mu povedala, ze ma skoro cely cyklus boli brucho a podbrusko a uz sa k tomu pridali aj krize a to je vraj jeden so symptonov... inak a polyp mi zmizol z nicoho nic 😉

ejasmeja
18. feb 2010

polyp urobil najlepsie co mohol 😀

a ked ti to ma pomoct, tak nech ti to teda vypali, ak je to take malinke, nie je to nic strasne, neboj 🙂

natalca
18. feb 2010

😀 to mas pravdu, mna nestrasi ten malinky fliacik ale endometrioza... ale este to nepotrvrdil na 100% tak nestresujem
eji, teba obdivujem, ty si bola vzdy taka aktivna, alebo len pocas tehu? super... ty by si mala byt asi stale tehu a kazdeho nakazit tvojou aktivitou 😉

natalca
18. feb 2010

eji, idem zase pracovat, kuknem sem vecer, pekny den vam babulky vsetkym 😉 😵

ejasmeja
18. feb 2010

Nat, ved ako som pochopila, ta endometrioza je iba ten jediny fliacik a tym padom je to pre teba super, ze to nie je viac rozsirene, odstrani to doki a mas pokoj 🙂
ja som bola dost aktivna aj pred tym, a zaujimala som sa o rozne alternativy, ale teraz to tehotenstvo vystupnovalo a som si uvedomila, ze ak nieco nezacnem robit ja sama pre seba (a tak trosku aj pre ine zeny), tak nik to pre mna neurobi...
a dakujem ti, si zlata 🙂

ejasmeja
18. feb 2010

Natalca, aj ja by som mala, tak sa idem pokusit... 😀
aj tebe krasny dnik zelam! 😉

natalca
18. feb 2010

eji, ak to bude pokracovat, pojdem na laparku a zisti aj ci to nie je roztrusene v bruchu... tak bezim, pa

ejasmeja
18. feb 2010

dufam, je nie je a ze sa tomu vyhnes.
inak aby sa to neroztrusilo inde, alebo aby ste nedostali endometriozu, lekari odporucaju nesexovat pocas menstruacie, koli tlakom a podtlakom pocas sexu, ktore mozu uvolnenu vystelku maternice (sliznicu) vytlacit do vajcovodov a do brusnej dutiny.

lubka0506
18. feb 2010

ahojte ranostaji 🙂 vidím že sme sa obišli,ja som si dnes poriadne schrupla... 😵
natalca hsg sú ludovo povedané "prefuky" vstrekuje sa do vajcovodov kontrastná látka...počula som že vela žien čo podstúpi hsg potom otehotnelo,žial u mna to tak nebolo. 😒 a neboj sa tie fliačiky nebudú hádam až také zlé... 😒

ejasmeja
18. feb 2010

ahoj LubiI spachtosko! 😔
ako sa mas? si este tu?

katka.he
18. feb 2010

ahojte dievcata... tak ja som dnes bola na folikulometrii a mam tam krasne dokonca 2 vajicka co lekarka vravela ze este nevidela sucasne v obidvoch vajecnikoch krasne velke folikuly.... ale uvidime v utorok ktory folikul bol ten pravy... takze ja mam ocakavat ovulku lebo folik bol uz uz na prasknutie) taks a tesim
ale zla sprava bola ze mi nasla na materinici myom ( a to chodim k nej castejsie ako na wc), taktiez mi zistila cysticke vajecniky, takze laparoskopia ma vraj neminie.... skoda, ze to nevidela skor...

mata1001
18. feb 2010

ja som tu ahoj

ejasmeja
18. feb 2010

Kati, nestresuj sa! myom nemusi vobec branit v otehotneni a cysticka vajecniky uz vobec nie! kamoska mala taktiez polycysticke vajecniky, nemala cely zivot mrchu, liecila sa dlho a nic nepomahalo. tiez uz bola objednana na laparku na "obrezanie" tych vajecnikov. lieky na zvysenie plodnosti a dozrievanie vajicka vysadila davno pred tym, uz na to aj presnata mysliet, prestala meriat bazalnu teplotu a zrazu sup a caka chlapceka!!! je asi v 29 tt! takze nic neurychluj hlavne. a neviem neviem, ci nebudes mat nakoniec krasne dvojicky... 😉 ako bratrancova zena, ktora mala tiez podobny problem ako mas ty! a ma dvojvajecne dvojicky - krasnych chlapcekov a kazdy je celkom iny, ale uzasne sa doplnaju! su zlatucky, takze sa netrap a nic neurychluj! 😉

cau Mati! 🙂
ako dnes?

ejasmeja
18. feb 2010

ozaj Kati, ty si brala nieco na podporu tvorby vajicok, ci to mas tak prirodzene, ze sa ti vytvorili 2 vajicka v oboch vajecnikoch?

katka.he
18. feb 2010

ejuska.. nie neberiem nic na podporu tvorby vajicok... same sa mi tak krasne vytvorili... mam v poriadku aj HP... tak som rada... Dr. ma posiela hned na laparku..ale este si dam poradit od inych odbornikov....

ejasmeja
18. feb 2010

Kati, nechod hned na laparku, ja by som pockala a poradila sa aj s inym lekaorm urcite. a vravim ti, ze z tych krasnych dvoch vajicok mozu byt krasne dve deturence 😉 tak sa hlavne neunahli! 😉

ejasmeja
18. feb 2010

Matka kam zmizla?

ejasmeja
18. feb 2010

Kati, ako dlho uz snazilkujete?

m.a.y.a.
18. feb 2010

ahoojte baby

katka: krasne 2 foliky tak sup sup na to aby boli hned dve jednou ranou nie?? a mas o zabavku postarane a veru ako pise eja nechod hned na laparku skus trosku preliecit !!! 😵 😵

eja: dnes rano sa mi vratila kava vobec mi nechutila co som doteraz nemala problema 😒 😒 ale chvala bohu ma len natahovalo 😀 😀

katka.he
18. feb 2010

ejuska budeme sa velmi snazit odo dneska az do pondelka🙂 a snazime sa viac ako 2,5 roka

m.a.y.a.
18. feb 2010

eja: vcera si pisala ze chodis na cvicko pre tehule?? pomaha to?? ja tiez nad tym uvazujem ze ked bude vsetko okej tak asi nieco vyskusam 🙂

bobjan
18. feb 2010

Katuška, tak hup na manželíka a držím palce na dvojičky 😉 😵 😵 😵

katka.he
18. feb 2010

dakujem vam babenky ste mojou velkou oporou... 😵 😵 ... ja som1x v zivote videla na sone ake su velke vajicka...no krasa normalne ako 2centovky boli 😀

ejasmeja
18. feb 2010

mayi, aj mne najprv p=restala kava chutit a potom zacala hrozne smrdiet... hehe! uz to tu mas! 😀 ale ja som tiez moc nezvracala...
mne cvicenia a orietalny tanec a aj plavanie veeeeeeeeeeeeeeelmi pomahaju. ked som to vynechala pocas vianocnych sviatkov, tak som si pripadala, ze sa ani hybat neviem - ako velryba vyplavena na palzi! 😀
vrelo odporucam, ak bude v tehu vsetko vporiadku sa co najviac hybat. len nie skoky, beh, prilis prudke pohyby a nedvihat nic tazke... inak sa v nicom co sa pohybu tyka obmedzovat nemusis

ejasmeja
18. feb 2010

Katuska, tfuj tfuj! (akoze poplutie pre stastie) 😀

katka.he
18. feb 2010

😀 eji v d a k a 😀 😀 ..az som sa utrela 😀 😀

m.a.y.a.
18. feb 2010

katka: mne dr. vzdy ukazala na sone moje filiky ked ich bolo vidiet a teraz posledne som ho tiez videla tiez a bol jeden ale ty mas dva cistou cestou nooo tak to je fakt pekne a dufam ze mas muzika doma a nie niekde na cestach !!!!to by bol cert v tom aby to teraz nevyslo !!! od dnes do pondelka noo prudky week budete mat 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre