Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

ejasmeja
5. mar 2010

bre ranko! dievcata, my az na 3. strane! no teda! nejako to tu zanedbavame... 🙂
ako sa mate?

ejasmeja
5. mar 2010

dnes nikde nikto?

mata1001
5. mar 2010

ahoj ejka ja som uz tu....

katka.he
5. mar 2010

ahojte babenky 😉

katka.he
5. mar 2010

ste este tu?

mata1001
5. mar 2010

ja som ahoj kati 🙂

katka.he
5. mar 2010

ahoooooooj matka...ako sa mas? 😉

katka.he
5. mar 2010
mata1001
5. mar 2010

mam sa ok vdaka za opytko.
a grafik mas pekny...vydrzia teplotky....?

katka.he
5. mar 2010

neviem amtka...uvidime ake budu este dalsie dva dni..ale pobolieva ma uz v podbrusku..ako keby uz mala dojst mrcha v najblizsom case....jaaj hned ako dojde, tak musim volat do BA lekarovi, aby si ma napisal do planu operacii a idem pod noze 😒 ...ale co uz... chcem to mat uz cim skor za sebou...

mata1001
5. mar 2010

ides na laparku? 😖

katka.he
5. mar 2010

ano+ chromopertubaciu+ odstraneniecyst+myomu...a dalej este neviem, pretoze to co mi presne budu robit uvidia az ked do mna nazru 😉

mata1001
5. mar 2010

boze moj.no nezavidim ti.a budu ti to v ba robit?

katka.he
5. mar 2010

ano na antolskej v BA... dufam, ze mi vsetko dobre dopadne... aj sa bojim, ale aj by som to uz chcela mat vsetko za sebou.... teraz cakam ci mrcha dozari, aelbo nie..ak by nie, tak myom by mi vybrali az pri porode s babatkom...ale myslim ze mrcha je uz niekde v zakrute na blizku ☹ ... ale co uz 😉

mata1001
5. mar 2010

lepsie ked to teraz spravia,a potom sa mozes sustredit len na babo a nemusis mysliet na nejaky blby myom...

katka.he
5. mar 2010

asi tak, len sa bojim aby mi neposkodili maternicu, pretoze potom by som bola v haji....

mata1001
5. mar 2010

nemysli hned na najhorsie...ved sa predtym urcite s dr porozpravas a on ti povie rizika...drzkam palce 🙂

katka.he
5. mar 2010

ved jasne ...

mata1001
5. mar 2010

co budes dneska?si v robote?

katka.he
5. mar 2010

ano som v praci... a dnes ked dojdem domov, tak nic, navarim veceru a zacnem s upratovanim aby som nemala toho vela v sobotu...

majuska7979
5. mar 2010

katka,neboj hlavne ze vam to pomoze k babatku, budem ti drzkat palceky a neboj vsetko dobre dopadne

katka.he
5. mar 2010

majuska dakujem za podporu... 🙂

majuska7979
5. mar 2010

katka vies ako to je, prvo sa clovek niecoho hrozne boji, je po tom , to si potom vravi ze preco sa vlastne tak bal nebolo to take strasne, a potom budes uplne happy ak vam to prinesie babatko ;)

katka.he
5. mar 2010

iste... aj ja sa hlavne sustredujem na to, ze toto vsetko robime kvoli tomu aby sme sa jedneho dna tesili velmi z krasneho zdraveho babatka

majuska7979
5. mar 2010

katka, uvidis ze vam to prinesie krasne vonave babatko a bude to skor ako mne 😉

katka.he
5. mar 2010

😉 jasneee

ejasmeja
5. mar 2010

ahojte!
aj ja som uz tu, ale zas ste vsetky prec... ci nie?

katka.he
5. mar 2010

ja som tu..

ejasmeja
5. mar 2010

ahoj kati! ani som uz nedufala... 🙂
ako sa mas?

ejasmeja
5. mar 2010

teda precitala som si uz, co ta asi coskoro caka a budem drzat palce!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre