Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

makda
autor
25. mar 2010

len som fakt zvedava, co to bude za vystava. je to spojene s dalsimi dvomi

mata1001
25. mar 2010

ved je tam napisane co vsetko sa moze vystavovat (myslim vyrobky) a je to tam dost velke tak dufam ze toho tam bude dost na vyber.a s cim je to spojene?to som si nevsimla

ejasmeja
25. mar 2010

ahojte!
uz som tu zas na chvilu.
Mati, to ty si brala Coryzaliu? ja ju teraz tiez beriem a dost mi pomohla, bola som desne prechladnuta... uz sa to nastastie zlepsuje 🙂
ako sa mate?

mata1001
25. mar 2010

ahoj eji ano ja som ju brala.aj mne to pomohlo.a co kde si prechladla?

ja sa mam ok.a ty?okrem toho ze mas nadchu ☹

makda
autor
25. mar 2010

mati je to spojene s Gardeniou a Domexpo tusim

ahoj eji, ako sa mas? Coryzaliu som brala aj ja a tiez mi pomohla. je to super liek 🙂

mata1001
25. mar 2010

makdi po slovensky prosim... 😀 😀 😀 😀

makda
autor
25. mar 2010

ved mati to sa tak vola tie vystavy 🙂. Gardenia je tusim o kvetoch a Domexpo neviem, asi o stavebnictve

ejasmeja
25. mar 2010

Mati, ja sa mam inak celkom fajn, uz aj to nachladnutie mi prechadza a ked som zacinala kaslat, tak som vzala dalsie homeopatikum - Stodal, taky sladky sirup a tiez uzasne pomohol. odteraz ficim len na homeopatikach! 😀

ejasmeja
25. mar 2010

a kde som prechladla... no zrejme som sa nakazila od potencionalneho svokra, ktory bez ohladu na to, ze cakam babo si veselo sedel so mnou v jednej miestnosti a kychal a kaslal... ☹ a to aj napriek tomu, ze sme ho upozornovali, aby si siel lahnut, ze by nemal byt pri mne... ☹
no ale nastastie je mi uz lepsie... vzala som si 4 dni dovolenky a oddychujem doma

ejasmeja
25. mar 2010

Mati, a ty este nevies, co cakate? ja uz ano! 🙂 jupiiiiii! 😀

majuska7979
25. mar 2010

eja ahoj no a co to cakate????? 😉 chlapcek 😉 vsak 😉 😉

ejasmeja
25. mar 2010

hej, uz som to hodila ja do profilu 🙂
a co vy?

ejasmeja
25. mar 2010

to co vy, patrilo Matke 🙂

makda
autor
25. mar 2010

majus, co to tam mas za testik v albume???

mata1001
25. mar 2010

ejka my este nevieme,zajtra idem k dr.tak ked budem mat stastie tak mi povie a ked nie tak az na 4D utz.
takze vy chlapceka?super...a ty si co chcela viac?
ten stodal sirup som pila aj ja.bleee sirupy som neznasala od mala...to je pre mna trest,pit ich... ☹ ☹ ☹

ejasmeja
25. mar 2010

mati, mne sa na zaciatku snivalo, ze bude chlapcek. hlavne nech ja zdravy! 🙂 ale dufam, ze bude casom aj dievcatko este 🙂
mne inak ten sirup nerobil problem, akurat je dost sladky 🙂
tak som zvedava, co ti povie lekar, dufam, ze babo ukaze, co je 🙂

majuska7979
25. mar 2010

babule kuk moj album vidite tam nieco???????????????

m.a.y.a.
25. mar 2010

ahooojte babenky

eja: gratulujem k syncekovi 🙂 🙂

mata neboj aj ty budes coskoro vediet co to nosis pod srdcom 😵 😵

majuska: noo kukla som album ale slepa som riadne nic tam nevidim ale viem ze tie testiky sa velmo zle fotia !!! 🙂

majuska7979
25. mar 2010

maya nevadi, vsak to je taky ledva vidiaci dusik 😀 nic si z neho nerobim, ja cakam mrchu
ejka gratulujem k chlapcekovi myslela som si to 😉

m.a.y.a.
25. mar 2010

majuska: ale dusik vie potesit ja som tiez zacinala s dusikom a velmo slabym a myslela som si ze si to namyslam ale po par dnoch tam bol pasik tak vydrz a testni znovu !!! 😵

majuska7979
25. mar 2010

no vie potesit 😀 ale nie v mojom pripade ak som kupila 4balenia vloziek 😀 😀 😀 😀

m.a.y.a.
25. mar 2010

xixi ja som si v decembri kupila v metre cely velky bal vloziek a hla zatial ich nepotrebujem a zase sa nepokazia 😀 😀

majuska7979
25. mar 2010

no ja som dnes kupila 4balenia za cenu 3, no kto by nekupil 😉

makda
autor
25. mar 2010

majus, tak ty budes tehula asi 😀 😵 . vyzera to tak, ze prave vtedy, ked si to vzdala tak sa ti to podarilo 😉 😉

majuska7979
25. mar 2010

no neviem makda, neviem 😀

makda
autor
25. mar 2010

a kolky DC si ?

majuska7979
25. mar 2010

makda a vidis tam toho dusika 😅

majuska7979
25. mar 2010

dnes som 25dc, ovu mohla byt 14,15,alebo 19dc, preto mi je cudne ze by uz test ukazal dusika 😕

makda
autor
25. mar 2010

majus je tam nieco vidiet, aj ked je to dost rozmazane. ukazalo ti na 25 DC ... ked by si mala ovu okolo toho 14-15, je to uz 10 dni, tak preco nie 🙂. ved uvidis za par dni, co testik ukaze. a ty co na to? dovolenka kupena, este sa aj na nejaku svadbu chystas alebo nieco take. asi si to este nepripustas, co?

majuska7979
25. mar 2010

no nepripustam ti tehu,
dovolenka kupena a svadba tiez sa ide 😉 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre