Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

makda
autor
25. mar 2010

ved na svadbu aj na dovolenku mozes ist aj vtedy, ked budes tehu 😉 😀

majuska7979
25. mar 2010

makda neprovokuj ok 😅
to proste nieje smiesne, ten test bol v kosi asi 6hodin tak to proste je omyyyyllllll 😝

makda
autor
25. mar 2010

ja neprovokujem maji 🙂. len ti to prajem, pretoze viem, ako si po babatku donedavna tuzila. kazdopadne som zvedava, ako dopadnu dalsie testy. dufam, ze das vediet 🙂

majuska7979
25. mar 2010

makda, no tuzila, ale tento mesiac som to vzdala 😅
a proste preco som kukla do toho kosa 😠 no zajtra urobim dalsi

makda
autor
25. mar 2010

majus, to je jednoducho osud 😎 . tak cakame zajtra cerstve spravy. drz sa 🙂

majuska7979
25. mar 2010

ozvem sa zajtra rano, alebo az vecer lebo idem do prace ok 😉

majuska7979
26. mar 2010

babule robila som testik a je tam duch ale slabsi nez vcera a odfotit sa neda 😕 😕 😕 😕
tak uvidime za par dni 😉

ejasmeja
26. mar 2010

Majus! haha! som sa posmiala na tych vlozkach! aj ja som nakupila asi 4 baliky a potom som ich dala svagrinej, ked som zistila, ze 9 mesiacov mrcha nebude... 😉

mata1001
26. mar 2010

caute baby...odchadzam do poradne.drzte palce... 🙂

makda
autor
26. mar 2010

majus, takze ten vcerajsi testik asi neklamal 🙂.

mati, drzim palce a potom sa pridi pochvalit, ako si dopadla 😉

mata1001
26. mar 2010

caute babulky tak sme ok,zdravuckí...rastieme pomaly... 🙂

a vy ako?co nove?ste tu?

natalca
26. mar 2010

caute babule
majuska, super, ved ty si tehula 😵 skoda, ze sa to neda odfotit
matka a koho to mas v brusku, uz vies? nerob tajnosti 😅
mimuska, dakujem si zlata, ze na mna myslis 😵
ja nic nove 😎

majuska7979
26. mar 2010

babule, nechala som ten ranny test na radiatore a druha zmyzla a aj ta controlna sa urobila nejaka nejasna 😅
moze to byt ze radiator bol horuci, myslela som ze skor vyschne a ukaze viac 😅 ja truuubka

mata1001
26. mar 2010

majus booooze moj to ako ta napadlo dat radiator!!!

dr nam povedal na 80% chlapca... 🙂 🙂 🙂 tak sa tesinkujeme...

majuska7979
26. mar 2010

no proste som myslela ze skor vyschne a ukaze rychlesie 😀 ja trdlo
ale super tak chlapcek tesimmmmm s tebou 😵 😵 😵 😵

mata1001
26. mar 2010

majus a kedy robis dalsi?a ten nedaj prosim nikam...drz ho v ruke !!!
ano tesime sa,ale mm asi trochu viac...ja som rada ze sme zdraví... 🙂

majuska7979
26. mar 2010

matus, asi zajtra ale to pouzijem tie co som kupila v librovom, proste musim ich vyuzit i ked pochybujem ze nieco na nich ukaze, lebo su inne ako tie co som mala teraz 😀
rozkaz budem ich drzat v ruke a ziadne kombinacie 😀 😀 😀 😀 😀 😀
uz mas polovicu tehu za sebou a nedavno si pamatam ze si mala na teste // boze ale ten cas leti 😅

mimuska77
27. mar 2010

Caute babule tak Vy máte pohodový víkendík... 😉 No ja som dnes bola na rannej a nejak mi ostala enerdzí tak prevliekam postelné a dala som to aj prat,ale nedá mi na Vás nereagovat 😀 😝
Takže matuš teraz už nič nehovor som bosorka 😀 samozrejme,že gratulujem že ste zdravučký,ale aj že to bude chlap 😉 😉 😉

Majuška a Ty mi tiež nič nehovor,pretože neviem neviem,či si náhodou nespomínaš na ten Jonášov termín,čooooooooooooo???????Takže som si istá,že to nebude žiaden duch,ale kolajnička,aj ked sa Ti ti práve "nehodí" a potom picnem,my s mm máme takýto termín vyrátaný na pondelok,takže musí byt tutumutu 😀 😀 😀 😝
Ja som dnes 5 DC takže do pondelka by aj bola šanca,aby som ju neprepásla a aj k dokine musím zajst pre dalšie tabletky,lebo mám brat desat a už mám len 5 kusov,takže aj tak sa jej musím ukázat 😅 Prajem Vám všetkým krásny víkend a nech tu tehulky pribúdajú to nám prajem všetkým všaaak Nati,tužimpobábatku,mimuška,majuška....atd 😵 😵 😵 😵

majuska7979
27. mar 2010

mimuska, prave som urobila poriadny testik a je bielucky 😀
takze nic z toho 😉 😉 😉
ale aspon som sa nasmiala 😀 😀 😀 😀

majuska7979
27. mar 2010

mimus kde si zas zdrhla 😕 😕 😕 😕

megynka
27. mar 2010

ahojte kočky, môžem sa pridať?
30 som prekročila už dávno, miminko žiadne , snažíme sa už 5 rokov a tento rok sme sa rozhodli pre 4 a asi už posledné IVF 😉 🙂

majuska7979
27. mar 2010

megynka, vitaj tu,
ja sice napatrim k 30rocnym, ale su tu uplne super babenky, akurat mozno maju teraz vikend s manzelmi 😵 😵 😵
drzkam palceky moja teraz to uz musi vyjst 😉 😉

megynka
27. mar 2010

majuska ďakujem 🙂
ja verím že tento rok nám to vyjde všetkým,naozaj to želám všetkým ktoré túžia po mimi a to z celého srdca 😉 🙂 postupne si prečítam vaše príspevky a oboznámim sa s vašimi osudmi 😉 ale už teraz viem že ste všetky bojovníčky 🙂

majuska7979
27. mar 2010

magynka,
treba verit, verim ze pre kazdeho z nas je tam niekde babatko ktore na nas caka 😵 😵 😵

megynka
27. mar 2010

majuska, veď ja verím 😉
ja by som nedokázala žiť len tak bez detí, takže niekde pre mňa aspoň jedno musí byť 🙂 a vy sa ako dlho snažíte?

majuska7979
27. mar 2010

my od juna jula, od svadby a stale nic,
ale tiez bude, ak kuknes moj album, mala som teraz ducha na teste tak neviem co to bude, zajtra budem robit poriadny test rano, to uvidime, ci to je len strasiak alebo tehu 😉 ale budem sa tesit aj mrche 😉 aj // , to je jedno

megynka
27. mar 2010

tak to je fajn že si v poho, tak to potom dopadne tak jak má 😉 ale vždy to je asi tak jak má, je proste nejaký dôvod prečo to tak je 😉 u nás možno ten že sme sa rozhodli aj pre adopciu a potom sa možno podarí aj vlastné a keď nie tak s a nezbláznime a adoptujeme si ešte ďalšie 🙂

majuska7979
27. mar 2010

my ked sme s mm rozpravali tiez sme vraveli ze ak by sme nemohli mat to by sme si adoptovali 😉 vsak tam je vela deticiek ktore potrebuju pocit rodiny a lasku a nehu mamy 😉

megynka
27. mar 2010

to je fakt a myslím že tie detičky si zaslúžia šancu dostať novú rodinu 🙂 no my sme rozhodnutí v každom prípade, či budeme mať vlastné alebo nie, 31.3. ideme podať žiadosť o adopciu 😉

majuska7979
27. mar 2010

jeeeejjjj, megynka to je super, uvidis ze potom budete mat aj vlastne, myslim si ze robite super vec 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre