Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

mata1001
27. jún 2010

veru lubi 37 dni...ale citim akokeby som uz isla rodit onedlho...uz sa mi roztahuje panva,maly sa tlaci dole a kope ma uz bohvie kde pri zaludku.len zatial nie sme otocení dole hlavou...tak sa asi vystiera nema uz miesto chuda moje....

megynka
27. jún 2010

@mata1001 krásne rastiete 😵 to už máš za pár 😉

@lubka0506 ja mám tiež rada orchidei - ani neviem ako to správne skloňovať 😀 keď mi zakvitnú tak majú kvety aj pol roka v kuse

lubka0506
27. jún 2010

@mata1001 dve mám také zamrznuté ale ostatné sú také že alebo kvitnú a postupne opadávajú alebo majú vyhnaté na kvitnutie a sú to len bobulky zatial... 🙂 Ale kedysi som mala orchideu a tá mi vykapala,lebo som nevedela ako sa mám o nu starat...je to vdačný kvet 🙂 Teraz sa chystám lahnut si na chvílu ale možno večer ak sa mi to podarí odfotím a dám sem...papa
...a popíšte tu až mám čo čítat!!! 😉

lubka0506
27. jún 2010

@megynka ano ked sú rozkvitnuté tak kvitnú aj pol roka,alebo dovtedy kým ti nezletí z okna...to sa mi stalo už 2 krát.... 😀 😀 😀

mata1001
27. jún 2010

@lubka0506 a mas ich presadene ci su v tom ako si ich kupila?ok spinkaj pekne papa
@megynka ani nehovor...celkom sa zacinam bat,aj ked sa snazim na o nemysliet

janemari
27. jún 2010

Ahojte prisla som vas kuk ako sa mate.Dnes je vonku krasne,vegetim a teraz som vytiahla notas vonka ze nech pozriem co nove na koniku.Ale je hnusne teplo,to je clovek uplne zblbnuty s tohto pocasia 😎 Este par hodin a bude po vsetkom 😉

lubka0506
27. jún 2010

@janemari drž sa a budem na teba mysliet!!! A ked sa ti bude dat tak daj vediet ako sa máš!!!...držím prsty...papa.
...inak ja som sa vyspala trošku a ráno valím do práce,moc sa mi ani nechce,stále mi je zima aj ked je vonku horúco chodím v hrubých ponožkách...tak sa opatrujte papa 🙂

janemari
27. jún 2010

lubka 0506 samozrejme ze dam vediet.KEd pridem domov a budem vediet vysledok tak hned dojdem na net a dam vediet. 🙂

janemari
28. jún 2010

Vsetci to tu flakete 😝 Tak mam urodicku 10 ks.Zajtra volam kolko sa oplodnilo.

lubka0506
29. jún 2010

ahojky 🙂 @janemarie ano flákame to tu... 😀 akosi tu chodíme stále len tie "skalné" nikto sa k nám nechce pridat. 🤐 ...mala si peknú úrodičku.... 😉 v pondelok som na teba myslela.... 😉
...ja nemám nové nič idem ráno do GF na krv a na sono... 😒
babule píšte niečo až je čo čítat!!!! 😉 papa

janemari
29. jún 2010

No mam pocit ze bud uz niesu zienky po 30 co nemaju babo,alebo su a nechcu ho 😝 Este ze mam kopu inych teeem

annamary27
29. jún 2010

@janemari ááááále,je nás určite dosť veľa,hlavne v dnešných časoch,ale asi sme roztrúsené po iných témach. 😵 😵 😵

janemari
29. jún 2010

annamary asi ano,kazda mame svoj problem preco nemame babo a tu je kopa tem a na druhej strane kazda z nas je v inej faze snazenia a tam su zase ine temy 😕

annamary27
29. jún 2010

@janemari pravda. 😎

lubka0506
29. jún 2010

tak predsa je tu niekto!!!...@janemari ako sa cítiš???
@anamary vitaj 😉

janemari
29. jún 2010

Citim sa celkom fajn.Len sa strasne nudim,v tv nic,na nete nic 😖

lubka0506
29. jún 2010

ani nehovor o tej telke naozaj tam nič nieje... 😒 nemala si žiadne bolesti???...je to možno blbá otázka ale som zvedavá čo ma čaká... 🙂

janemari
29. jún 2010

mala som bolesti,ale dala som si tabletku.A teraz ma pobolieva lavy vajecnik,asi s adostava do svojej povodnej velkosti.

annamary27
29. jún 2010

@lubka0506 akože nie je nič v TV ,gooooooooool. 😀 😀 😀 😀 😀 srandujem. 😝

janemari
29. jún 2010

No v poslednej dobe naozaj v tv nic nieje a idu prazdniny takze tam bude velkeeeee prd 😠 No tak co uz budeme cas travit na slniecku a chystat vybavicky pre deticky.

annamary27
29. jún 2010

@lubka0506 každá sme iná a aj naše telo reaguje rozne,tak to nemôžeš vedieť čo ťa čaká,zistíš sama na sebe 😵 ,ja som po OPU nemala bolesti a to som zniesla 19vajok.

janemari
29. jún 2010

Ako nehovorim ze moje bolesti boli abnormalne,urcite slabsie ako pri stimulke ked ma bolela noha a krize.Podvecer s ami vsak bolest vystupnovala tak som si dala ibalgac naco trpeit ked nemusim. 😉

annamary27
29. jún 2010

@janemari ale,ked budú deťúrence vnútri,tak na ibalgin zabudni 😀 😀 😀

lubka0506
29. jún 2010

...hmmm veru na ibalgin zabudni... baby a čo poviete ako berú doktori rizikové tehotenstvo,lebo ja som bola pred vyšetreniami u obvodnej a povedala mi že aby som rátala s tým že to bude rizikové tehotenstvo...mám to brat tak že budem musiet byt na PN alebo ako??? Inak ja by som do práce ani neplánovalôa íst...

janemari
29. jún 2010

jasne ze zabudnem,len doki mi hned hovoril,ked pridete domov kludne si dajte nieco odbolesti.Este nemate v brusku embrijka tak mozte.No aj ja by som mala mat rizikove a to uz koli mojej diagnoze ale aj koli praci ktoru mam.

annamary27
29. jún 2010

@lubka0506 tak asi my ,ktoré musíme absolvovať IVF sme už automaticky brané ako rizikové,lebo ľahko to neide a nestojí to ani málo,tak sa asi musíme šetriť na PNke viac ako tie,ktoré len prejdú okolo slíp a už sú v tom.

lubka0506
29. jún 2010

@anamary27 tým ktoré prejdú okolo tých slíp strašne závidím!!!...nemalo by sa to ale je to tak... 😒

annamary27
29. jún 2010

@lubka0506 to verím, a ja blbá som kolko penazí vyhodila na kondomy,keby som to bola tušila,jááj ,čo som za tie peniažky mohla mať,hi hi 😀

lubka0506
29. jún 2010

@anamary aj ja som bola taká blbá neviem načo som dva roky žrala antikoncepciu...ale človek na to príde až časom a človek sa učí na vlastných chybách... 😒

lubka0506
29. jún 2010

babule ja sa rozlúčim ráno vstávam...želám vám dobrú noc a pekné sny 🙂
@janemari šetri sa!!! papa

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre