Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

bobjan
23. okt 2009

pani anka mi povedala, že naparovanie mám dať na 2x týždenne, nie 3x ako som mala...obklady stále... a naparovať sa mám len 3 týždne a keď sa dačo zmení, mám jej zavolať...

puska16
23. okt 2009

hm...dobre, tak dodrzuj a dufam, ze uz sa viac nic nezmeni, teda zmeni ze budes tehu 😎

bobjan
23. okt 2009

ďakujem 😉

len nechápem, prečo mi povedala, že už len 3 týždne naparovať...a potom nič?? ja jej potom ešte asi zavolám..

ty chodíš do práce vlakom? fúha...máš to ďaleko od domu?

puska16
23. okt 2009

ja som sa tiez mala naparovat len jedno balenie, co bolo 100g takze mi to vyslo na 4-5krat, a pak teraz uz nic... no ale skus jej pak zavolat mozno ti to pak zase zmeni... 😉
Nie nemam pracu daleko od domu, to je len 13km, na stanicu pridem byciklom, co je asi 15min na bycikli a pak 13km vlakom, toje takych 10min, autom by mi to trvalo dlhsie, a za 10min. peso pak som v praci, pohodicka, zvykla som si, hoci zima ma rozculuje, to musim ist peso na stanicu a to mi trva takych 30min. 😠 no ale co uz narobim...aspon mam pohyb 😎 😀

katka.he
23. okt 2009

jaaaaj puska tak ty ma kazdodenny ranny trening 😀 ...to ja som zlenivela uplne ..ja chodim autom ado roboty..a uz to aj na sebe citim 😝

puska16
23. okt 2009

no to ti poviem, ale presne ako hovoris, keby som chodila autom, nehybala bych sa vobec, takto sa musim 😀 berem to sportovo zatial, ja sa lubim byciklovat a aj rada chodim na tury takze to mi nerobi ziaden problem....vies dieta tatier 😀

katka.he
23. okt 2009

😀 ja sa odhodlavam ze zacnem chodit na aerobic..ale ta svinucha lenivost ma brzdi 😀

puska16
23. okt 2009

ja robim aj vecer 5tibetanov, to tiez staci 😉 veru ako hovoris lenivost to jenormalne ako mooooor 😀

katka.he
23. okt 2009

a to sa ako robi?..uz som o tom nieco pocula..ale neviem v com to presne spociva

puska16
23. okt 2009

to je vlastne len na prekvrenie celho tela, ked si to das do google vyjde ti aj ukazkova postavicka ktora to robi...skus je to dobre 🙂

bobjan
23. okt 2009

tý brďo, to máš teda rozvičku 😉 každé ránko...ja som tiež kedysi sem-tam do práce chodila bicyklom, ale do bývalej, túto mám ďalej...

ale je super si ráno zašportovať, však? No len tá zima, bude fakt naprd...máte tam veľa snehu v zime??

puska16
23. okt 2009

brutal vela, my sme tak blizko alp tak si vies predstavit... 😠

bobjan
23. okt 2009

aha...no to si viem teda...

ja som tiež cviečie teraz zanedbala po IVF...musím sa zasa rozhýbať 😝

puska16
23. okt 2009

tak ale to si ani nemohla nie??? ked si bola na IVF tak sa musis setrit, takze je ti odpustene 😉 😎

puska16
23. okt 2009

bobjan a kedy sa chystas na dalsie IVF??? teraz si to musis sama platit alebo ako to je???

bobjan
23. okt 2009

no odpustené ako odpustené...ja som bola na IVF min. cyklus...takže tento som sa už rozhýbať mohla... 😅

chystáme hádam na jar, ale na SR ísť ako samoplatca vychádza dosť draho, tak budeme chodiť do ČR na softy. tie výjdu lacnejšie...áno všetko si musíš zacvakať do posledného centa 😠 😢

puska16
23. okt 2009

co to je softy??? no asi aj tu si to musis zacvakat po 3krate ked ti to nevyjde, neviem este som sa neinformovala...oni tu na vsetko maju cas, ako povedala nam moja doky ze mame skusat 2 roky a ked to nevyjde pak zacneme riesit kde by tak asi mohol byt problem ☹ moja psychika je cisto v kybli uz ale neva.... 🙂

bobjan
23. okt 2009

puska 2 roky je veľa...u nás to riešili po roku.

pri softe je minimálna stimulka, za účelom získania malého počtu vajok...ale prebieha to ako IVF presne...niekedy sú dávky aj vyššie ako pri normálnom, ale soft je lacnejší...

volala som môjmu dr., že čo včera na utz a vraj mám prísť...tak budúci týždeň tam skočím a uvidím čo vymyslí...

puska16
23. okt 2009

ten tvoj doky si tiez dava cas na rozmyslanie 😠 🙂 no ale hadam dufam, ze ozaj nieco vymysli...
No tak u nas to beru tak v pohode, viem ze jeden kolega od mm sa snazili so zenou presne 2 roky a teraz maju krasne babo....tak ja asi vela nadtym dumem a chodim na kona 😖 a pak mam bordel v hlave 😀

pri tom softe ti teda drzim palceky, este ze cechy nie su tak daleko... 😉

bobjan
23. okt 2009

no doky nie, ja som si povedala, že k nemu prídem...dnes to nestíham, lebo by ma už nevzal, a musím zistiť, kedy má poradňu pre tehotné, aby som tam nebola vtedy..

neboj, ja verím, že sa dočkáte čoskoro aj vy 😵

ďakujem za palčeky🙂 my sme už jeden soft mali v Olomouci, ale teraz pôjdeme do Brna...je to tam kapánek drahšie, ale majú dobré výsledky 😉

lubka0506
23. okt 2009

ahoj babule... 🙂 ako sa máte? Ja som dnes doma bola som u lekára,pre doporučenie do CAR.Inak nové nič... 🙂

bettynka222
23. okt 2009

bobjan ahoj, bola osm tu pozriet mou kamaratku lubkubb a hned pod nou tvoj prispevok 😔 mne sa stalo nieco podobne. odki mi tvrdil ze mam hemoragicky tumor zlteho telieska, no a to sa tam tiez do vajecnika ansala nejaka krv. uz ma ta cysta 5 cm, ale vcera mi zas druhy doki tvrdil, ze ot je obycajna cysta, tak ja uz fakt neviem. brala si aj nejake hormony?

bobjan
23. okt 2009

betty, idem to konzultovať bud. týždeň s mojím dr., lebo včera som bola na utz pri inom dr. a ten mi povedal, že to treba vyvolať nejakými hormónmi aby to prasklo...neviem...raz som už cystu mala, ale malú 3x2cm a tú nikto neriešil...môj vtedajší dr. mi na to povedal, že ona zvykne pri ďalšej mrche prasknúť a odisť...tak som potom šla len na kontrolný utz po mrche a našťastie tam nebola...
ale včera ten dr. bol taký akýsi prekvapaný, že mi nič nie, že ma to nebolí a tak..bolo to na pol obrazovky a má a to nejakých 5x3cm a skonštatoval, že to mám z tej stimulky na IVF... vraj je to obalené nejakým tkanivom a je tam aj tekutina...tak uvidím

lubkabb
23. okt 2009

ahojte baby, ja som zas len na skok. Stále som chorá, teraz ma trápi hlavne kašeľ. Od dnes beriem antibiotiká, takže tento mesiac nebude asi ani snažilkovanie ☹ A aj to moje začiatočnícke meranie BT bude asi nanič. Mávala som teploty, tak to bude nanič graf ☹ . Či vôbec rozpoznám, či bude ovulka alebo nie 😕 Uvidíme. ATB budem brať 7 dní. Neviete, koľko treba čakať kým pominie účinok ATB a budem sa môcť snažiť??? Dnes som 13DC, ak by bola ovulka posunutá, možno by som to ešte stihla. Ktovie, či zas nebude 35 dňový cyklus ako ten posledný...

bettynka - vitaj v tejto témičke. To je hrozné s tými doktormi: jeden povie tak, druhý inak. Chcelo by to názor ešte niekoho tretieho. Ako chcú ďalej postupovať?

mata1001
23. okt 2009

ahojte baby ste tu niektora?

lubka0506
25. okt 2009

🙂 ahojky je tu niekto??? 🙂

mata1001
25. okt 2009

jasne lubka ze ja som tu.ja som tu uz jak inventar a malokedy tu niekoho stretnem...ale teraz mozme klebetit...

lubka0506
25. okt 2009

ahoj mata... 🙂 aspon niekto,je tu akosi smutno že??? ☹ čo robkáš???

bettynka222
25. okt 2009

bobjan no ja to tam podobne velke ako ty - ma 5 cm a doki sa tiz cudoval,z e ma to neboli. v bruchu mam aj 10 ml volnej tekutiny. no a povedal mi ze ma prist po ms...ale ms uz tri dni meska a vsetky jej priznkay su v nedohladne, tak ja uz neviem co mam robit. asi mu v pondelok zavolam...

lubi ahooooooooooooooj 🙂 j aneviem, mam kontakt este na jedneho, mozno skocim cez tyden k tomu

mata1001
25. okt 2009

lubka je tu smutno,no.baby su asi vonku je dobre pocasie...
predchvilou som obedovala, a jednym ockom pozeram tv a konikujem... a ty?daj nejaky tip.
zachvilu by som si mala ist uvarit gynastyn... 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre