Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

lubka0506
2. okt 2009

Kočky vy ste tu cez den tolko toho popísali...máte pravdu HAK je hnusoba tiež som ju brala kedysi 2 roky no ale kto vedel,povedala som si že už ju nikdy brat nebudem a pred rokom som ju brala znova, kvoli rozhádzaným hormonom...zo zapovedaného si človek najviac ukrojí že??? Vitaj Janka a neboj možno sa to nejako urobí-myslím ten vztah... 😵

bakosko
2. okt 2009

baby ja mam 31 a ties nemam este male 8 rokov sa snazime a nic par neuspesnych pokusov 3 IVF a teraz chcem ist na 4 IVF

selmicka
2. okt 2009

ahojte, nejak sa to tu rozbeho🙂)
bakosko, ty si toho tiez uz dost stihla na to ze mas 31 rokov...ja sa chystam na 3 IVF...niekedy do konca tohto roka

bakosko
2. okt 2009

A KDE IDES JA ASI DO HELIOSU

selmicka
2. okt 2009

ja idem skusit gynfiv, doteraz som bola v Isc.

bakosko
2. okt 2009

ja som bola 3 krat v Rakusku teraz idem ako samoplatca

selmicka
2. okt 2009

preco si bola v Rakusku? je to tam lepsie alebo tam pracujes?

bakosko
2. okt 2009

ja tu pracujem kolko to stoji u nas ked nepreplaca poistovna a ake tabletky si mala ty

lubka0506
3. okt 2009

ahoj babule 🙂 je tu niekto??? 😵

matusik111
3. okt 2009

ja som tu 🙂 , ale len na skok

matusik111
3. okt 2009

Veru, vidim, ze je na slovensku dost dievcat po 30 a stale cakaju na mimino. Tak asi nebudem najstarsia prvorodicka , teda dufam 😀 😀 😀

kiara15
3. okt 2009

bakosko chcela som ti napisat mam uz 2ivf za sebou a teraz idem na KETko brala som lieky decapeptil menopur mala som kratky protokol 🙂 a chodim do heliosu som tam velmi spokojna 😉

lubka0506
3. okt 2009

...všeky kočky upratujú?...alebo oddychujú? 🙂 matusik111 neboj nebudeš najstaršia prvorodička sú aj staršie,ale zvláštne je že všetko okolo tridsiatky... 😒 žeby išla taká doba??? 😨

mata1001
3. okt 2009

ahojte baby mozem sak vam pridat aj ked som nemala este 30?ja ich budem mat az v juni 2010...a snz sa o babatko od dec...

lubka0506
3. okt 2009

ahoj mata... 😵 jasné že sa možeš pridat... 😵 dnes tu akosi nikoho niet... ☹

mata1001
3. okt 2009

ahoj ani mi nehovor.som tu skoro cele poobedie a je tu mrtvo.idem sa unudit... 😖 😖 😖

lubkabb
3. okt 2009

Ahoj lubka...ja som tu 😉

lubkabb
3. okt 2009

ahojte obidve

mata1001
3. okt 2009

ahoj uz som myslela ze si ma prekukla 😀 😀 😀

lubkabb
3. okt 2009

neprekukla, len som si myslela, že si tu už neni

lubka0506
3. okt 2009

cauko,ja som mala dnes pracovný den umývala som okná a upratovala...všetko je hotové tak sa vám možem venovat... 😀 😀 😀 manžel je v práci a príde až v stredu... ☹

mata1001
3. okt 2009

jaj moja ja som tu uz jak stary inventar...ja som tu furt a uz mi z toho sibe...myslim z tej myslienky mat dieta. v mojom zivote sa teraz vsetko toci okolo babatka...

lubkabb
3. okt 2009

ja mám mm tiež preč, našťastie len do zajtra. Tiež som dnes riadila, prala a chcela som aj žehliť, ale to si nechám asi na zajtra.

zuzanockamt
3. okt 2009

Ahojte 🙂
som tu nova v tejto teme ... ja mam 27 ... uz 6 mesiacov si nedavame pozor, ale zase sa ani nejako extremne nesnazime ... dieta pride vtedy, ked ma prist ... ci ma zena 18 alebo 45 😉 😉 😉

lubkabb
3. okt 2009

mata - to poznám, niekedy mi tak blikne hlavou, že by som sa mala už asi liečiť na mozog 😀

lubka0506
3. okt 2009

mata my sa aj trošku poznáme nie? 🙂 nebola si u pani Kopáčovej???

lubkabb
3. okt 2009

ahoj zuzanockamt, my sme sa už tuším v nejakej téme stretli 😉

lubka0506
3. okt 2009

ja už o tom liečení mozgu ani nehovorím, a koník to je ako droga...

lubkabb
3. okt 2009

už som aj skúšala odvykaciu kúru, ale nevyšlo....stále ma to tu ťahá

sivusa
3. okt 2009

Ahojte 🙂
Hlásim sa aj ja do klubu, 30 budem mať v marci, no bábätku sa k nám nejak nechce ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre