Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

majuska7979
29. mar 2010

ale ja stale hovorim mm ze ked budem tehu to to vsetko dobehnem 😉 😵 😵 😵 😵

megynka
29. mar 2010

mimuš,to je taká malička, rozmazaná, ešte že ma tam nieje dobre vidno 😀

mimuska77
29. mar 2010

No majuš to ja ked mám stres tak to mám opačne jak Ty ja zas musím papať a fajčiť jak kobyla a zajtra si prelep hubičku 😉 😉 😉

megynka
29. mar 2010

ale by som už chcela byť tehotná aby som mohla beztrestne priberať 😀

mata1001
29. mar 2010

mimuska ano som chuda a mozno preto mam mensie brucho ako ine uz skoro v 6 mes.ale hlavne ze sme zdravi

majuska tak nech ti to ubehne zajtra...

megynka
29. mar 2010

ja keď mám stres tak nejem nič a chudnem,inak zo mňa nechce zliesť ani deko,len pri strese

mimuska77
29. mar 2010

Megynka ja tak isto konečne by som sa beztrestne nadžgávala,ale ja možno potom schudnem lebo sa mi presunú kilečká do bruška.... tak nám teda želám tehu briberanie a aj tým ktoré sú neni momentálne na koníku 😉

Maťka jasnačka,zdravíčko je na prvom miste a niekto to má geneticky dané 🙂 ,zabijem sa ked som papajko 😀

mata1001
29. mar 2010

baby pol siedmej a este furt svetlo!!!! 🙂

mata1001
29. mar 2010

mimus ja zase zjem strasne vela sladkeho.bojim sa tej tehu cukrovky ale ked nejem sladke tak som normalne nestastna ☹

mimuska77
29. mar 2010

Inak to je fasácke to svetlo,jaj sa teším hoci som ešte odžubkaná s tej chýbajúcej hodky,ale ved ja sa rozkokoším raz,dva 😉

majuska7979
29. mar 2010

bambulky ja padam mm dosiel
prajem vam krasny vecer 😉

mimuska77
29. mar 2010

Maťuš vôbec sa neboj tehu cukrovky,Ty počúvaj ved tehu baby s chuťou na sladké čakajú baby,tak že by?????????Ked to je zatiaľ na 80 %,no maťuš nakoniec to bude baba,ja sa počúram 😉

mimuska77
29. mar 2010

Majušík tak pa,pa, a vychutnaj si večer s mm 😅

mata1001
29. mar 2010

majuska paaaaaa a pekny vecer...

mimus ty prestan !!!! 😀 😀 😀 😀

megynka
29. mar 2010

ja tiež idem, musím mm aspoň na chvíľku požičať noťas 😀 ahojte, pekný večer a dobrú noc 😉

mata1001
29. mar 2010

megy paaaaaa a aj tebe pekny vecer... 🙂

mimuska77
29. mar 2010

Majuš 😵 😵 😵

Megynka tak aj Tebe zo srdca pekný večer ako aj majuške 😵 😵 😵

mata1001
29. mar 2010

mimus ostali sme len my dve ach jaj ☹

mimuska77
29. mar 2010

Neboj maťuš bude nám veselo aj dvom no nieeeeeee??? 😀

mimuska77
29. mar 2010

A inak maťuš čo na to povieš ja som si zas kúpila aloe vera nápoj na detoxikáciu,preháňam to??? 😉

mimuska77
29. mar 2010

A ešte si mi neodpovedala na tie sladké chúťky,žeby to bola babuľa???? 🙂 🙂 🙂

mata1001
29. mar 2010

mimuska na tie sladke chutky...ty uz nevymyslaj,bo dostanes... 😀 😀 😀

aj ja som pila aloe vera ale na imunitu.ja to chvalim.to na detoxikaciu neviem posudit-nepila som.ale s aloe mam len dobre skusenosti.mne to pomohlo

mimuska77
29. mar 2010

No tak to je supiš,trošku prečistiť telo nezaškodí,inak nenormálne mi chutia aj tie obyč. nápoje kde plávajú kúsky aloe mňam mňam....

A to vymýšľanie,no ved nakoniec by sa Tebe splnilo želanie a kedy ideš na najbližšiu poradňu???? 😉

mata1001
29. mar 2010

o tt v piatok.a na 4D idem az zaciatkom maja.tak sa tesim...a az tam mi na 100% potvrdia ze co to bude.tak malinku nadej mam ze to bude baba.moj tato aj svokra by chceli vnucku,a otec je mierne sklamany ze chalan ale newa,no co uz...nevieme to ovplyvnit ale tesime sa aj tak...

mimuska77
29. mar 2010

Jasnačka aj ja sa teším ,na pohlavý nezáleží,nech ste zdravučký a basta,ale je sranda že to malinké akoby vedelo že každý chce niečo iné,tak Vás necháva v napätí,to sa mi páči 😉 😉 😉
A inak čo máš v pláne zajtra?

mimuska77
29. mar 2010

A na to 4D ideš u vás?

mata1001
29. mar 2010

v plane?ani nic zaujimave.to co vzdy...net,prechadzka...a ty?

ano tu u nas.nastastie nemusim cestovat nikam

mimuska77
29. mar 2010

zajtra by som mala poutierať prach a povysávať,ale uvidím ešte či sa mi bude chcieť a aj žehliť,ale nemusím variť takže možno budem aktívna,uvidím 😉 😉
To je supriš že to robia u Vás,normálne robí nemocka pokroky 😉

mata1001
29. mar 2010

to nie v nemocke ale u sukromnika gynekologa.aj ja by som mala zehlit ale sa mi nechce...este by som aj pracku mala zapnut.je tam par uterakov a osusiek

mimuska77
29. mar 2010

No šak to je náš údel báb dookola makať 😀 Ja som akurát dovolala s mamou a teším sa na štvrtok jak býk,budem varovať bratrancovho syna Jakubka,ten má 9 mesiacov asi ho aj zožerem tiež je zlatunký 😵 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre