Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

drzkosa
30. mar 2010

no aj ja to mam takto mata ale moze to byt MS

mata1001
30. mar 2010

caute uz som spat,bola som v lekarni...ste tu niektora?

megynka
30. mar 2010

ja som tu a ešte som aj v práci ☹ a čo si zháňala v lekárni? 😉

mata1001
30. mar 2010

bola som vybrat mamin recept. a ty co sa v praci nudis?

megynka
30. mar 2010

vonku krásne, vtáčiky čvirikajú, už to tu asi nevydržím 😒 nenudím sa ale už mám skoro porobené 😉 tu je akosi mŕtvo, sa poobede rozbehnete 😀

mata1001
30. mar 2010

no to tak zvykne byt...a uz cakam mimusku bo je v praci,teda aspon ma poobednu.tak ona sa tam niekedy asi nudi ked je na MK.ale aspon jej prejde cas.a ostatne neviem...majuska,makda,mayka,ejka,naty,lubik...no zanedbavaju nas... 😠

majuska7979
30. mar 2010

nezanedbavame 😉
majuska ide zachvilku do prace 😀

mata1001
30. mar 2010

no ahoj...vidis megy treba ich len spomenut 😀
a kde si cely den mojka?

majuska7979
30. mar 2010

cely den som doma, na koniku 😀

mata1001
30. mar 2010

ty jedna !!! a nenapises nam... ☹

majuska7979
30. mar 2010

a musela som vybavit nieco lebo mi este tie saty neprisli to ze to ide overit, lebo mi ich poslali 20marca, takze ide rozpravat z postou ze kde sa stratili 😀 ja mam ale stastie co 😀

majuska7979
30. mar 2010

ale vsak pisem 😉

mata1001
30. mar 2010

a kde sa mohli zapatrosit?ved posta....necuduj sa!!!

majuska7979
30. mar 2010

moja nemam tusenie, napisal mi ze by mali byt u mna behom 5dni od poslania a dnes to je presne 10dni,
ale tu v UK ma nic nezdivi, vsak kamoska mi tu poslala sem z UK katalog a trvalo to tyzden kym mi to doslo 😠
proste to uz nieje moj problem, poslali to prvou triedou, takze on vsetko overi ze kde sa stratili 😀

mata1001
30. mar 2010

neboj majus satky pridu a budes vyzerat uplne super.a topanky si si potom uz vybrala?vies sme si pisali ze akej farby...

majuska7979
30. mar 2010

no farbu rozmyslam tie biele 😉

majuska7979
30. mar 2010

baby ja musim uz padat, tak zatial ozvem sa zajtra s mrchou 😉

mata1001
30. mar 2010

pa majus a pekny dnik nech ti to ubehne 🙂

drzkosa
30. mar 2010

ste tu? chytam silne pred MS bolesti ☹ ach

megynka
30. mar 2010

jaj drzkosa, to je mi ľúto ☹ no mne býva tiež poriadne zle, ja len nahádžem do seba ibalgin a ležím ☹ no budúci mesiac ju už k sebe nepusti 😉

drzkosa
30. mar 2010

megyyy drzim palce, nepusti ju !!! 🙂
no ja mam tiez ukrutne bolesti v oslednej dobe a teraz citim ze ide mrcha jedna ☹

ejasmeja
30. mar 2010

ahojte dievcata! uz vas ani nestiham citat dozatu ☹ ale vidim, ze sa to tu utesene rozrasta... 🙂
co mate nove?

mata1001
30. mar 2010

no ejka cau...konecne...kde si...? 🙂

ejasmeja
30. mar 2010

cau mati, teraz som robila danove, tak ma to zdrziavalo a som nejaka chora.
co tu je nove? pribudli nam tehulky? 😉
a ako sa ty mas?

mimuska77
30. mar 2010

Caute babule,čau Maťuš,chýbala som Ti? 😉 Som v robotke,ale momentálne kmitám,lebo mám samé prekročenia,vypúšťajú nejaké zlé vody,ale za chvíľu ked porobím som tuuuuu 😉 😉 😉

mata1001
30. mar 2010

ejka a co ti je?chripka?ja sa mam celkom ok.v piatok mi bolo zle od hrozna bleeee

mimus jasne ze si mi chybala...a cakaaaaame ta...ponahlaj sa !!!

ejasmeja
30. mar 2010

cau Mimuska! a ty co mas nove?

ejasmeja
30. mar 2010

Matka, nachladla som dost, ale to sa pomaly dava doporiadku, ale taaaak priserne ma zacalo boliet ucho, ze asi budem musiet ist na pohotovost ☹ au! ☹

mata1001
30. mar 2010

chuda moje...a mas na to nachladnutie nejake lieky?

ejasmeja
30. mar 2010

Mati, brala som Coryzaliu a proti kaslu Stodal. uzasne rychlo mi zabrali tie homeopatika, tak sa tesim, ale to ucho boli priserne! zacalo to vcera vecer. ani spat som nemohla a teraz sa ani dotknut tej strany ani prehltat nemozem... au!
ak to do vecera nepovoli samo, tak radsej pojdem na tu pohotovost, aj ked sa mi desne nechce...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre